Arama sonuçlarınız

1. sciencepeople

Kişisel Galeri (sciencepeople)

Merhaba; Fotoğrafçılık konusunda çok yeniyim değerlendirmelerinize ihtiyacım var.İddialı fotoğraflar değil ama yinede çektiklerimi yükleyeyim dedim.

2. sciencepeople

Satılık-Lowe Alpine Gore-Tex Teknik Ceket

Kullanmadığım ihtiyaç fazlası olarak duran Lowe Alpine gore-tex dış katman teknik ceketimi satıyorum.Medium bedendir.Dağcılık başta olmak üzere tüm doğa sporlarında kullanabileceğiniz en üst seviyedeki cekettir. Fiyat:275 TL Her mevsim dağcılık veya gezi aktivitelerinizde kullanabileceğiniz...
  3. sciencepeople

Satılık-Bestard Top Alpine Pro

2 ay önce çok severek aldığım 42,5 numara botumu kredi kartı mağduru olmamak için satmak durumundayım.Bot sadece bir kez Ilgaz Küçük hacet kış faaliyetinde kullanıldı onun haricinde hiç giyilmedi.Fotoğrafları bilgisayar kamerası ile çektiğimden pek güzel olmadı kusura bakmayın.Ankara içinde...

4. sciencepeople

Canon 7D ve muadilleri

Merhaba; Yaklaşık bir sene kadar nikon d40 kullandım ve makinamı sattım.Şimdi görece daha kaliteli bir makina alacağım kararım şimdilik canon 7d oldu.Makinayı ingiltereden alacağım türkiyedeki uç fiyatlardan dolayı.Özellikle tercih sebeplerimden birtanesi video özelliği ve genelde dağa...
  5. sciencepeople

Satılık-Ferrino Overland 80+10 Sırt Çantası

Çantayı alalı yaklaşık 3 ay oldu başka çantalarım olduğundan bunu pek fazla kullanma gereği duymuyorum.Bir kez Ilgaz faaliyetinde kullandım.Türkiyede fazla bulunmadğından detaylı özelliklerini yazamıyorum. http://www.ferrino.it/en/homepage/products/BACKPACKS/trekking_105/overland_80_10_ss12_...

6. sciencepeople

Satılık-Marmot Guides Down Kaztüyü Ceket

Mont sıfırdır.Hiç kullanılmadı. Tüm doğa faaliyetlerinde ya da şehirde rahatlıkla kullanabileceğiniz iyi ısı yalıtımına sahip dayanıklı ve 780 gr ağırlığı ile kış kampları dağ ve kayak tatillerinizde yanınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bir ürün. - Marmot Ardent kumaş rüzgar geçirmez olup...

7. sciencepeople

Satılık Suunto Vector X-Black

Merhaba; Saatimi sadece birkaç kez şehirde kullandım .Çizik dahi yoktur.Bulursanız koşulsuz iade alırım :) kaz tüyü uyku tulumu alacağımdan dolayı satıyorum bütün kutu içeriği tamdır.Kutusu kullanma kılavuzu,garanti belgesi ve suunto kart ile beraber yollayacağım.Satma sebeplerimden bir...
  8. sciencepeople

Uzun Yol için Motor Önerisi

Merhaba; Hayalimde olan doğu yolculuğunu yapmak için durumlarımı ayarladım.Nasipse seneye yola çıkıyorum.Yalnız motor konusunda bilgisizim,hangi motoru almalıyım ?kendimi nasıl geliştirebilirim ? örneğin ben bmw r1150 gs adventure modelini buldum ve ihtiyaçlarıma yeteceğini düşündüm siz ne...
  9. sciencepeople

Satılık Outdoor Ekipmanları

Malzemelerimi yenilediğim için atıl vaziyette duran ekipmanlarımı satıyorum.Hepside sadece birkaç defa kullanıldı Şu anda ayrı ayrı fotoğraf çekip koyamadım kısa sürede atarım. -M meden Raiden marka polar >35 tl -55-65 lt karrimor sırt çantası >100 tl -Regatta marka m beden kayak montu (1...

10. sciencepeople

Satılık Karrimor Panther 55-65 lt

Merhaba; Karrimor çantamı geçen yıl almıştım 3 faaliyete götürdüm.Çantam sıfır ayarında ve tertemiz hiç bir şekilde yırtık,defo vb yok.Forumda önceden satılığa çıkarmış sonra vazgeçmiştim.Çantamı bana yetmediği ve daha büyük bir çanta alacağım için satıyorum.Özellikleri ve fotoğrafları aşağıdadır.

11. sciencepeople

Dağcılık için telsiz önerisi

Merhaba; Yaptığım dağcılık sporundan dolayı bir tane lisanslı kullanilabilen amatör telsiz almak istiyorum kullanım amacım dağda haberleşme ve herhangi bir acil durumda iletişim sağlama lisansımı ise kasım ayında yapılan sınavda alacağım inşallah.Konu hakkında fazla bilgim yok elzem olan...
  12. sciencepeople

Nissan Qashqai ve off road

Merhaba ; Birkaç gün evvel 2010 model 4*2 nissan aldık.Off road ve macera aracı görünümündeki araçları çok seviyorum.Aracıma ne tür donanımlar yaptırabilirm.Ne tür aksesuarlar alabilirim..?Nereden temin edebilirim..?Yardımlarınızı bekliyorum. Görüşmek Üzere Emre,

13. sciencepeople

Satılık Nikon D40+18-55 lens ve full kutu içeriği(8000 shutterda)

Makinayı alalı pek fazla olmadı ama ben modelni yükseltmek için satıyorum.Hiçbir sorunu yoktur.İsteyen kişiye sahibinden.com'da get ilan açabilirim.Makinanın shutter sayısı 8000 küsürdedir.Yeni başlayanlar için çok ideal bir makina.İsteyen kişiye fotoğraf yollayabilirim.İstediğim fiyat 700 tl...
  14. sciencepeople

Satılık Julbo Explorer

Julbo exploer model güneş gözlüğümü satıyorum genel kullanım amacı dağcılık olan gözlüğü şehirdede kullanıyorum.Çok tarz bi gözlük.Özellikleri; Julbo s en top dağcılık gözlüklerindedir. Dağcılar yüksek irtifada aşırı güneş ve yansımaları karşı oluşabilecek göz hasaralrını önlemek için...
  15. sciencepeople

Satılık Çin Malı I-Phone 3

Telefon bir arkadaşımdan hediye geldi hiç kullanılmadı sim kar dahi içine takılmadı.Telefon güzel tek dezavantajı çin malı olması.En kısa sürede fotolarını yükleyeceğim.Bildiim özellikleri ise; -32 GB -TV Phone -Java -GPRS -10 megapixel kamera -Kullanım kalemi Telefonu şarj aleti ve kutu ile...

16. sciencepeople

Valilik sponsorluğunda Ağrı Dağı Tırmanışı 2011

22-25 Temmuz 2011 tarihleri arasında Ağrı valiliğinin sponsor olduğu tırmanışa katılmak isteyen arkadaşlar aiağıdaki linki incelemenizi öneririm.Ulaşım ve konaklama hariç diğer herşey valilikçe karşılanıyor.Elbette özel bir organizasyon firması kadar kaliteli bir tırmanış olmayacak ama yinede...
  17. sciencepeople

Kullanılmamış Canon A-490

makina ile ilgili gerekli detaylar aşağıda gezenbilir kardeşliği için ufak birşeyler yapılır. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-dijital-fotograf-makinesi-garantili-kullanilmamis-canon-a-490-50167083/detay/
  18. sciencepeople

Kullanılmamış Canon A-490

makina ile ilgili gerekli detaylar aşağıda gezenbilir kardeşliği için ufak birşeyler yapılır. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-dijital-fotograf-makinesi-garantili-kullanilmamis-canon-a-490-50167083/detay/

19. sciencepeople

Garantili panasonic DMC-F3 jelatini üzerinde

Makinamı daha geçen ay aldım 2 yıl garantilidir.Ekrandaki jelatini dahi duruyor.Çizik bulursanız iade garanti ediyorum.Makinamı DSLR tipe geçeceğimden dolayı kaynak oluşturması amacıyla satıyorum.Nikon veya Canon DSLR makinalarla takas düşünülebilir.Makinayı kendi kutusuyla garanti belgesi...
  20. sciencepeople

Doğa Fotoğrafçılığı Başlangıcı için Tavsiye

Arkadaşlar merhaba ben dağcılık grubundan emre benim doğa fotoğrafçılığına karşı bir ilgim var başlangıç düzeyinde bana önerebileceğiniz bir makina varmı.?Birde hep kafama takılan soru neden ufak dijital makinalar yerine slr makinalar kullanılıyor benim gözlemlediğim slr makinada kadrajda neye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri