Arama sonuçlarınız

1. K

ZÜRİH...İSVİÇRE...

şehri tanımlamak için kütüphane gibi sessiz bir yer derdim...halbuki kalabalık, canlı hatta cıvıl cıvıl bir şehir...ama yine de çok sessiz...ciddi anlamda turist vardı ama onlarda herhalde şehrin sessizliğine kapıldı ve fazla ses çıkaramadı...geceleri bile çok sessizdi....her yer tıka basa...

2. K

İSKOÇYA...VİSKİ TURU...

iskoçya'ya viski turu yapacağım...daha önce bu tarz deneyimi olanların izlenimlerini merak ediyorum...
  3. K

KYOTO...

yılbaşında shangai yerine kyoto'ya gitmeye karar verdik...geçen sene en boktan günlerimde yaptığım japonya gezisinin tadı damağımda kalmıştı...bir fırsatını bulup gitmek istiyordum...ama japonya'ya 2 günlüğüne gitmek için fırsat bulmak da o kadar kolay olmayacaktı...derken yılbaşı imdada...

4. K

YILBAŞINDA SHANGAİ...

yılbaşında nereye gideyim diye aranıyordum...alternatifleri ikiye kadar düşürdüm...ve sonunda shangai'ye gitmeye karar verdim...diğeri sydney idi... otel fiyatlarına baktım yılbaşı gibi bir dönemde dahi en üst sınıf otellerde geceliği 100-150 € arasına o kadar çok alternatif var ki vayy bee...
  5. K

HONG KONG...

bu sefer yolumuz hong kong'a düştü...3 günlüğüne kısa bir gezi...zaten bir yere bir kez gelip bir defada her yeri görmeye çalışmak hem yorucu oluyor hem sıkıcı hem de bunaltıcı bir baskı yaratıyor insanda...gezilecek yerleri çıkaracaksın ama geldiğinde psikolojine uygun olanları...

6. K

BELEŞ VATİKAN'A GİRİŞ...

2 sene önceydi muhtemelen...arka arkaya italya'ya 3 defa gitmiş iki defasında da roma'ya uğramıştım ama vatikan'a her iki gidişimde de inanılmaz bir kuyruk vardı...ilkinde girmemiş ikincisinde de içerisini defalarca görmesine rağmen ille de gireceğim diye tutturan bir zilli nedeniyle girmek...

7. K

çanta...çadır...tulum...mat...

1 gün boyunca teknik ekipmanlar bölümündeki çoğu şeyi okudum bu 3 malzeme ile ilgili... yine de bazı sorularım olacak...yardım ederseniz sevinirim... dağcılıkla uğraşmıyorum ve bu malzemeleri de dağcılık için almayacağım...en azından şu an için...ama ileride olur da oğraşırsam diye...
  8. K

GÜNEYDOĞU ASYA VİZELERİ

1 gündür araştırıyorum öğrendiğim kilit noktaları paylaşayım dedim...
  9. K

Tayland

kil bir yazi olacak tahminimce...I harfini i yazisimdan belli daha... kafayi iyice siyirdigimdan artik tatil yapmiyor bir oraya bir buraya gidiyorum...bos bos...o yuzden de ulkeleri karsilastirma firsatim oluyor sicagi sicagina... tayland fakir ulke diye cok yazi okumustum ve gecenlerde ben...

10. K

Güney Afrika - Cape Town İzlenimleri

nerden başlasam... cape town tartışmasız gördüğüm en güzel şehir...ne ararsan fazlasıyla var...charlize theron kaynıyor her taraf ilk gün maymuna dönüyoruz kimle tanışsak derken...yanlış hatırlamıyorsam long street idi caddenin adı rio'yu hiç aratmıyordu gece hayatında desem abartmış...

11. K

Küba ...

Küba'ya gitmiş olanlar varsa şu garibe yardımcı olsunlar lütfen... ocak ayında küba'ya gitmeye karar verdim ama ne adamakıllı bir bilgim var ne de giden bir tanıdığım...forumlar da olmasa her gittiğimiz yere kaşif gibi gideceğiz... öğrenmek istediğim en önemli konu konaklama...gidip 5* bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri