Arama sonuçlarınız

1. elen karavan

23 Şubat Karavan Fuarı Süresince Ücretsiz Bilet Davetiyesi

23 Şubat CNR EXPO fuar alanında ilki düzenlenecek olan kamp karavan fuarında tüm doğa ve karavan sevenlerini EL&EN KARAVAN olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.Fuar süresi boyunca ücretsiz davetiye bilet için EL&EN KARAVAN davetiye linkinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederiz. [CNR EXPO]...

2. elen karavan

Yerli Motorhome Elen 2 Bitmek Üzere

Kendime hayal ettigim motorhomu ürettikten sonra keyif aldıgım karavan üretimine ilgi ve talep üzerine ticari olarak devam etme kararımdan sonra nihayet müşterimin olan 2. motorhome karavanı da bitirmek üzereyiz Kendi üretimimiz olan slide room,motorlu asansör yatak,yine asansör yatagın...
  3. elen karavan

Elektirikli Motorsiklet Taşıma Ekipmanı Üretimi.

Üretimini yaptıgım karavan için tasarladıgım elektirikli 12 volt vinç ile pratik ve şasi baglantı yerleri saglam oldugu sürece yaklaşık 500 kg.kadar taşıma kapasiteli elen karavan imalatı motorsiklet vinci. elen karavan facebook sayfamız Zafer urundaş 0553 529 36 35 Video...

4. elen karavan

Ilk Yerli Rv Motorhome El&en Karavan

Merhaba,ismim Zafer Urundaş youtube kanalında bir çoğumuz amerikan karavanların videolarına bakmışızdır, bende uzun bir süre neredeyse bir çoguna defalarca baktım ve avrupa ülkelerinde iş icabı dolaştıgımda zaman zaman yakından görüp inceleme fırsatım da olmuştur ve neden bizde yok neden kimse...
  5. elen karavan

Karavanlar Için Satılık Gazlı Soba Sıfır

M erhaba, yapımına devam ettigim motokaravanda ısınma seçimini gazlı sobada karar kıldım, ve araştırmalarım sonucunda çok uyugun olacagına inandıgım eca marka oteller için özel bir seri üretilip artık satışda olmayan eski bir seri olup sıfır olan bu sobaları bulduk. Arkadaşımın tanıdıgında...

6. elen karavan

Yerli Üretim Slider-filmefekt

Tamamen yerli ve filmefekt üretimi slider ve mini jimmy modellerimiz ile 2 nisanda başlıyacak olan uluslar arası fotodigital fuarında 179 b nolu standa üretimlerimizi test ve inceleyebilirsiniz . https://www.youtube.com/watch?v=xgFQEzyBwWQ en son modellerimizden ray dahil yerli üretimdir.

7. elen karavan

Yerli Üretim Mini Jimmy Jib

Portatif ve tam stabildir kapalı konumundaki ölçüleri 80 cm 5 cm. 25 cm.dir agırlıgı 7 kg kadar dır .Taşıma kapasitesi 20 kğ ve üzeridir.Kulanım ölçüleri 1.20 ve 2.10 dur tam boy 3 metre kule çift bilya ile desteklenmiştir.850 tl. satış fiyatıdır. Diger time lapse slider ,motorlu şaryo slider...
  8. elen karavan

Silider İçin Pan Tilt Kontrollü 3 Eksen Motorlu Kumundalı

Ürün yerli ve tamamen firmamızın üretimidir garanti kapsamımızda olup faturalıdır, Slider saga veya sola hareket ederken kamera veya fotoğraf makinanızı pan ve tilt yapma olanagı sunar Resimdeki ürün 1.50 cm boyundaki slider olup agırlıgı 5.5 kg dir pan tilt aparatımızında agırlıgı 3.5 kg.dir...
  9. elen karavan

Işık Kutusu Yapımında Yan Duvarlar İçin Hangi Malzemeyi Kullanmalıyım

Herkese selamlar ışık kutusu imalatı projem için yan duvarlarda kullanmam gereken malzemenin ne tür bir malzeme olacağına açıkçası karar veremedim .Fotoğrafçılık işinde uzman değilim fakat daha önce şaryo ve time lapse üretimlerim oldu halen devam etmekteyim.ışık kutusu yapımı için de başlamış...

10. elen karavan

İveco M25 Moto Karavana Dönüşümü

Herkese selamlar 3 yıl kadar siteyi yakından takip etmekteyim insanların kendi meslekleri olmadanda çok iyi karavanlar ortaya çıkarabilecegini izledim tebrik ederim ellerinize saglık bende sizlerden aldıgım haz vede ilhamla :)moto karavan yapımı için karar verdim uzun bi süre yapılan işleri...

11. elen karavan

Türkçe Menü Kullanımlı Kendi İmalatım Timelapse

YENİ MODELİMLE PROFOSYÖNEL ÇEKİMLER YAPABİLECEKSİNİZ MENÜSÜNÜ YENİLEYİP 3 SEÇENEK OLARAK YENİLENDİ 1.SEÇENEK ŞARYO 20 DEGİŞİK HIZ SEÇENEGİYLE KONTROL PANELİ ÜZERİNDEKİ SAG VE SOL TUŞLARIYLE YÖNÜ VEDE HIZINI AYARLAYIP ÇEKİM YAPABİLİR 2. SEÇENEK MODU SEÇİLDİGİNDE 22 FARKLI SEÇİLEBİLİR ZAMAN...
  12. elen karavan

Motorlu Slider

Kendi imalatım olan slider örnek modelim 1.50 cm uzunlugundadır milleri hariç tamamı aliminyumdur tahmini 8 ila 10 kg. agırlıgında kayış gerdirmeli ve sıfır vibrasyon sag ve sola tek dügmeylen hız kontrollüdür istenilen degişk ölçülerde yapabilirim max 3mt boy 45 derece açıdan 5 kg rahatça...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri