Arama sonuçlarınız

1. S

Erzincan Mercan Dagi Rotasi.

Selam Arkasalar.. 22 Agustos 'ta Erzincandaki Akbaba tepesine cikmayi planliyorum. Yerel Dilde Tepe deniyor ama 3.463 metre .. Daha Once Bu rotayi cikan varmidir ? Oradan Munzur gozelerine inmek istiyorum.. Google Earth uzerinde kaba taslak rotayi cikardigimda yaklasik 45-50 km mesafe...

2. S

Türkiye Dağcılık Kulüpleri

Kartal Dagcilik Kulübü (İstanbul) Kartal Dağcılık Kulübü 2009 Mayıs ayından itibaren TDF (Türkiye Dağcılık Federasyonu) nin Tescilli Kulübüdür.
  3. S

North face mountain 25 Çadır

Ynt: North face mountain 25 Çadır Herhalde satilmistir diyorum.. Genede sansimi bir deneyeyim dedim :) Belkide satilmamistir ?

4. S

Husky - The North Face Karşılaştırması

Ynt: Husky - The North Face Karşılaştırması Birde yazmayi unuttugum bir sey var.. North face ve 25 modeli veya Turkiyede olmayan Black Diamond'in 4 mevsim cadirlari www.sunnysports.com adresinde 475$ - 600 $ arasi .. Yani buradakiler ayakta opuyorlar bizi :) Oralardan gelen birisi varsa...
  5. S

Husky - The North Face Karşılaştırması

Ynt: Husky - The North Face Karşılaştırması Bende ayni ikileme cok dustum.. Husky 'yi yuksek irtifada deneyenden tecrubelerini ogrensek iyi olurdu.. Ancak Kimse de 6000 ve uzerine husky ile gitmeyi dusunmuyor.. Neden derseniz okadar zaman hazirlanacaksiniz maddi ve manevi ,sonra yukarida bir...

6. S

Kamp ateşi başında söylenecek en güzel şarkılar...

Ynt: Kamp ateşi başında söylenecek en güzel şarkılar... Bence gelen kitlenin muzik anlayişina da bağli ne çalınacaği.. Türkü seven bir gruba yabanci parçalar pek gitmeyeceği gibi terside doğrudur.. O nedenle kategorize edilmesi daha dogru olabilir.. Mesela geçen katildigim bir gezide...

7. S

Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010)

Ynt: Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010) Arkadaşlar .. Ben yarişmaya istanbuldan katilmayi duşunuyorum.. Acaba sadece zeytinliye 12 km mesafede durulacakmi yoksa treking amaçli olarak daha yukarilara cikilacakmi? Gelmişken sarikiz zirvede yapmak...
  8. S

İlk Kampım, İlk konum ve Malzeme Konusunda Yardım İsteğim

Ynt: İlk Kampım, İlk konum ve Malzeme Konusunda Yardım İsteğim Merhaba arkadaslar.. Bende siteye bugun uye oldum.. Kampcilikla ilgili malzemeler konusunda size istanbulda yaşayanlar icin tavsiye edecegim bir tek yer var .. Bayrampaşada IKEA karşısında decathlon magazasi.. Fiyat / performans...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri