Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 179
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,525
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010)

matiate' Alıntı:
Murat ve Asiye açıklama için teşekkürler :smiley:

Rica ederim Ömer... :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking Duyurusu (29 - 31 Ekim 2010)

nehir bende aynı şeyleri yazdım sen neden karışıyorsun yoksa "mdilek" kardeşimizin yapacağı yemeklere sendemi ortak olacaksın. :D :D :D
önce ben geldim sen sıranı bekle ;D

NEHİR' Alıntı:
Merhaba mdilek...
Ulaşım konusunda bildiğim kadarıyla; İzmir Çanakkale Karayolu, Edremit'i geçince Akçay'a gelmeden ZEYTİNLİ kavşağı var. Zeytinli'ye girilliyor sonrası için Forum Modaretörü (Tezzmertek) Murat Öz'le irtibata geçmenizi tavsiye ederim. Yemek konusuna gelince, herkes kendi yemeklerini ve yemek malzemelerini kendisi getiriyor ve imece sistemiyle toplanan odunlarla yine imece sistemiyle yakılan ateşte pişiriliyor... :D

arkadaşlar az önce kemeraltına gittim tüplü bir mangal aldım bir aksilik çıkmazda gelebilirsem orada ilkkez kullanıcam,
sabah gün doğarken mangalın üzerinde çayı demleyip içmek süper olacak :D
yemek sonrası eşim birde kahve yapar offff diyorum. :smiley:

Arkadaşlar .. Ben yarişmaya istanbuldan katilmayi duşunuyorum.. Acaba sadece zeytinliye 12 km mesafede durulacakmi yoksa treking amaçli olarak daha yukarilara cikilacakmi? Gelmişken sarikiz zirvede yapmak isteriz tabi..

Kamp alanımız sarıkız zirvesine uzak ne yazık ki ...
Ama çevrede yürüyüş yapılabilecek alan ve çıkılacak yer çok :smiley:

legolas' Alıntı:
nehir bende aynı şeyleri yazdım sen neden karışıyorsun yoksa "mdilek" kardeşimizin yapacağı yemeklere sendemi ortak olacaksın. :D :D :D
önce ben geldim sen sıranı bekle ;D

Sanırım çayın kokusunu aldım Legolas :D ben de dilimin döndüğünce anlatayım dediydim.. :D

Selam arkadaşlar.
Bakıyorum muhabbet iyi gidiyor.

Yol tarifi konusunda Legolas doğru yazmış.
İlçelere uğramadan direkt geçiş yapıyoruz.
Edremit içinden bile geçmeden Ören yolunu kullanarak yolu kısaltıyoruz.

29 Ekimden sonra kamp yerine ulaşmak için Cuma öğlen 15:00'e kadar vaktiniz var.! Ömer ile irtibat kurabilieceksiniz.

Daha sonra cep telefonları çekmediği için bize ulaşmanız imkansız.
Kamp yerinin yol tarifini isterseniz SMS ile atarım.

İyi Günler.

legolas' Alıntı:
arkadaşlar az önce kemeraltına gittim tüplü bir mangal aldım bir aksilik çıkmazda gelebilirsem orada ilkkez kullanıcam,
sabah gün doğarken mangalın üzerinde çayı demleyip içmek süper olacak :D
yemek sonrası eşim birde kahve yapar offff diyorum. :smiley:

Şimdiden kokusu geliyor bile.. o kahveye hep birlikte offf diyebilme mümkünatı var mıdır ? :smiley:

komşuda pişer bizede düşer demişler.tabiki hep beraber üfleriz offf larız..
allah gelmeyi nasip etsin gerisi kolay ;D

NEHİR' Alıntı:
Şimdiden kokusu geliyor bile.. o kahveye hep birlikte offf diyebilme mümkünatı var mıdır ? :smiley:

Tüplü Mangal.?
Tüplü mangalım var diye odun toplamaktan imtina etmeyiniz Adaşım.
;D

adaş yokluğunu belli etmemeye çalışıyoruz..elimizden geldiğince. ;)

Kötü Haberlerim var.
;D

[attachment=1]

Edremit Akayda Hafta Sonu Hava

Fotoyu şimdi tekrar inceledim de.
Sadece 29 unda yağmur görünüyormuş.
:smiley:

hiç olurmu öyle şey kolaylık olsun diye evde balta var onu bile alıcam kalın dalları kesmek için...
kürek falanda alıyorum,ayrıca tuvalet sorunu içinde bazı düşüncelerim var arabada yer açabilirsem bir kaç şey getirip,
yapabileceğimiz bir tuvalet oluşturmayı düşünüyorum..

TezzMertek' Alıntı:
Tüplü Mangal.?
Tüplü mangalım var diye odun toplamaktan imtina etmeyiniz Adaşım.
;D

Adaşım buyur WC yapım planı.
;D

İyi Akşamlar.
Ben kalkıyorum
Net cafede idim.

By-pass' Alıntı:
WC konusuna değinmemişsiniz... bize 1 adet kabin yeter mantığıyla 1m2 lik kapalı kabin WC oluşturabiliriz.. fikir kabul görürse resim de çizebilirim.

Malzemeler...:

- 50 cm demir çubuk...................... 4 Adet
-200 cm 25mm lik pvc su borusu...... 4 Adet
-15 metre Kraft-Saman ondülesi....... rulo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri