Arama sonuçlarınız

1. itfaiyeci

Flanş

aracım 95 model 110 kasa ...orjinal lant... 50 mm flanş takmak istiyorum görümtü nasıl olur varsa resim atarsanız sevinirim tavsiyeler nelerdir

2. itfaiyeci

1 Senelik M/t Lastİk

AT LASTİK ALACAĞIMDAN SATIYORUM 4 ADET LASTİK TOPLAM 1600 4 ADET JANT 1200
  3. itfaiyeci

Satılık -30 Jant Ve 235/85/16 Lastik

selam arif çarpışantürketen aldığım 2 senelik -30 jantlarımı 4 adet ve bu sene şubat auında aldığım 4 adet nankank mut M/T 235/85/16 4 adet lastiğimi 2650 tl ye satılığa çıkarıyorum

4. itfaiyeci

Şamandıra

şamandıra bağlantısı nasıl yapılır
  5. itfaiyeci

Italya Ya Feribot

selam italyaya gitmek istiyoruz....defender 110 kasa aracımız ben...eşim....10 ve 12 yaşında iki kızım....türkiyeden direk feribotla italyaya nasıl geçerim..fiatlar nasıldır......yolculuk yapan arkadaşlarımızın tavsiyeleri nelerdir.....teşekkürler

6. itfaiyeci

Tüm Sıvılar Ve Yağlar

selam 92 110 luk defimin tüm yağ ve sıvıları için ne reye ne konacak ....kuru yaş tüm yağlar teşekkürler

7. itfaiyeci

Membran Uygulaması Olur Mu

aracın içine uygulanabilirliği nedir.........
  8. itfaiyeci

Sis Farları Bağlantısı Nasıl Yapılır

bu konuyu teknik bölümde actım ama burda kendimi evimde hissettiğim için buraya sormakta sakınca bulmadım bağlantı konusunda yardımlarınızı bekliyorrum...selam arkadaşlar.....öncelikle bir elektirikciye git yaptır demeyeceklere ricam....bu şekle göre bağlantılarımı nasıl yapabilirim.... tek...
  9. itfaiyeci

Röle Bağlantısı Nasıl Yapılır

10. itfaiyeci

Çift Akü

selam arkadaşlar ...malum kamp hazırlıklarımız başlıyor....acaba diyorum aracımıza çift akü yapsak ve akşamları 2. aküden lambalarımızı yaksak...telefon ve telsizleri 2. aküden doldursak vs..... bunun için nasıl bir yol izlemeliyiz.....ama lütfen çok bilen değilde bu işe yeni başlayan...

11. itfaiyeci

255/85/16 Lastik Ve Kullanim Yorumlari

Merhaba su an kullandigim 235_85_16 fakat aracim biraz kasli dursun diye 255_85_16 bf mt takacagim tabii jant yaptiracagiz... Peki ne gibi sorunlarim olur''aracin cekisi''manevra'''motora zorluk''''''.......kullandigim jant 6x5.5 yaziyor uzerinde...yorumlariniz ve vereceginiz bilgiler icin...
  12. itfaiyeci

Defender Lastik Seçimi

110 defendere......herhangibir tadilat olmamış.......takabileceğimiz en buyuk lastik nedir...tabiiki bir işlem yapmadan.....genelde uzun yol kullanıyorum...çok az çamur.....fazlası ile yağmur ..asfalt teşekkurler

13. itfaiyeci

Warn Vinç Bağlantısı

merhaba arkadaşlar araç vinci bağlantısı yapacağım ama hangi kablo nere bağlanacak yardımcı olurmusunuz.... 1,aküden direkt gelen mavi bir kablom var en kalını 2-vincin üstünde kırmızı bir kablo 3.vincin üstünde 1siyah kablo 4,vincin üstünde 2siyah kablo 5,kumanda kutusuna bağlı diğer uçu şase...
  14. itfaiyeci

S446 Hyt Lazım

ikini el temiz varsa yardımçı olursanız sevinirim ...ekip bunu kullanıtyor...halk bandı diyorlar....yolda araçlar arası iletişimde kullanolacak...hesaplı olursa iyi olur...teşekkürler
  15. itfaiyeci

Yunanistan Ehliyet Ve Diğerleri

merhaba bizim bu sene ailece kendi aracımızla yapacağımız yunanistan arnavutluk bosna gezimiz için sorularım olacaktı cevap bulursam sevinirim hemde gideceklere yardımcı olunur.... 1.ailece gideceğimden..yunan shngeni için ben hanım 4 çocuk hepsi 18 den küçük *herkes için başvuru formu...

16. itfaiyeci

Far Ve Sinyal Korumaları

far ve sinyal korumaları hakkında neler söyleyebirirsiniz...... fiat lar nelerdir tşk
  17. itfaiyeci

Yan Basamak

yanlara boru basamak yapmak istiyorum ama bağlantı noktalarını çözemedim...yardımvı olurmusunuz...mümkünse resimlerle teşekkürler
  18. itfaiyeci

Lastik Defender Yazılı Jant

5 tanesi 25000 tl

19. itfaiyeci

110 Luk Tavan Sepeti Arıyorum

arkadaşlar merhaba yeni aldığım 110 luk defendere tavan sepeti lazım bayramda yola çıkacağım üçret çok makul olmalı (hediyede olabilir) kullandukdan sonra 15 gün içinde iade de edebilirim.... yardımcı olursanız sevinirim.. sarıyer.istinye.hacıosman dayım şimdiden teşekkürler
  20. itfaiyeci

Seyyar Tenteli Çevirme

herkese merhaba .2,5 benzinlimi sattıkdan sonra.. 90 model bir seyyar tenteliye merak saldım ..fakat seyyar tenteli araçlar nasıl kapatılır,işlemler nasıldır , falan filan ... ama lütfen tenteli alacağına kapalı bir araç al kurtul diye akıl vermiyelim >:( tenteli araç nasıl kapalıya çevr,ilir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri