Arama sonuçlarınız

1. canozen

Rider (antreman Ve Turlardan Kısa Filmler)

“The finest mode of transport known to man” Hakikaten de oyle... Antreman ve gezilerden derledigim kisa filmleri doga/bisiklet sever dostlarla paylasiyorum. Ilk bolum ODTU kampusteki bir antremandan. Beraber pedallemek dileklerimle...

2. canozen

Hayatin Makineleri: Proteinler

ODTU`de yeni donem basliyor... Biz de bu donem proteinlerin buyuleyici dunyasina yolculuk yapiyoruz. Ders notlarini Turkce olarak yayinlamaya da calisacagim.
  3. canozen

Ultramaraton Felsefesi Üzerine Kısa Bir Film

Özellikle iyi bilinen organizasyonlarda dışarıdan bakıldığında çok da iyi anlaşılamayan önemli bir boyutu var ultramaratonun. Yarış diye geçiyor çoğu zaman ama nasıl bir yarış. Bu işi yüzünde tebessümle yapan birçok katılımcıyla konuştuğunuzda göreceksiniz ki aslında insanın kendisiyle yaptığı...

4. canozen

Kanocular Buluşuyor

Her yanımız sularla çevrili ve Ankara'da bile kano yapacak imkan var. Hadi siz de yaşayın bu mutluluğu
  5. canozen

Transporter Bir Yaşam Tarzı

Rahmetli dedem ülkeye ilk kamyon getirenlerdenmiş. Erzurum şöferler derneği kurucusu... Tabii bazı genler geçmiş bize de. Hani küçük çocuklara sorarlar büyüyünce ne olacaksın diye onlar da astronot, doktor, asker vb bilindik şeyler söylerler. Benim cevabım kamyon şöförüymüş. Sonra ne oldu nasıl...

6. canozen

Bafa Gölü ve Tabiat Parkı

Not aldim :)

7. canozen

Bafa Gölü ve Tabiat Parkı

Biz de 2016 yılında yaptığımız Bafa Gölü gezisinden çok etkilendik. Keşfedilecek birçok doğal alan veya kalıntılarla dolu bir bölge. Özellikle büyük kaya bloklarından oluşan dağ yapısı muhteşem. Yediler Manastırına çıkış ve inişin keyfini unutmak mümkün değil. Adalar ve manastırdan görüntülerin...
  8. canozen

Euromos (zeus Tapinagi)

Mugla gezinizde ziyaret etmeyi unutmayin ;) Kisa bir drone filmi:
  9. canozen

Uluslararası Uzay Istasyonu Türkiye Geçisi

Bilim forumumuz biraz ıssız kalmış, canlandırmak adına bir paylaşım yapayım dostlar...

10. canozen

Tery Rim Jant Seti

Arkadaslar Tery Rim (Tayvan mali, aluminyum) marka jant seti kullanan var mi aranizda? Onerir misiniz? http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2259,DeltaBisiklet,2047 http://www.cyclingforums.com/forum/thread/395879/teny-rim-wheels-uk-stockists

11. canozen

Çeşitli Kuş Fotoğrafları 2

Ynt: Çeşitli Kuş Fotoğrafları 2 Muthis ! Diyecek baska soz bulamiyorum.
  12. canozen

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba arkadaslar, Ankara`dan Can Ozen... ODTU`de ogretim uyesiyim. Merida Matts TFS XC 300-D kullaniyorum. Uzun bir ara verdikten sonra eski tutkularimdan olan dag bisikletine tekrar donus yapmak cok guzel oldu. Ozellikle Ankara ve civarindaki...

13. canozen

RC-Heli Ucus Zamani

Tecrubeli arkadaslar icin bir sorum olacakti. Yarim saat kadar bir sure ucus yapabilecek elektrikli modeller var mi acaba? Su ana kadar gordugum ucus zamanlari genellikle 5-15 dakika kadar. Bu elektrikli modeller icin ust limit 15 dk civarinda gibi gozukuyor.
  14. canozen

Ankara; Sipahiler Köyü - Gelin Kayalar Yürüyüşü (28 Şubat 2010)

Ynt: Ankara; Sipahiler Köyü - Gelin Kayalar Yürüyüşü (28 Şubat 2010) Cok guzel fotograflar Zerrin Hanim. Ankara`da boyle aktif bir Gezi/Doga Grubunun olmasi ne guzel. Zamanlama acisindan bir problem olmazsa sizlere bir sonraki yuruyusunuzde katilmayi cok isterim. Selamlar
  15. canozen

Video kamera [Mini / Kaska takilabilir]

Arkadaslar selam, Dag bisikleti ve deniz kayagi aktivitelerinde kullanilabilecek kucuk bir kamera ariyorum. Arastirdim biraz ve en ideal olani; http://www.dogcamsport.co.uk/dogcam-bullet-hd-camera.html gibi gozukuyor. Aranizda boyle bir kamera kullanan var mi? Tesekkurler

16. canozen

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı Yaz 2010`dan bu yana deniz kayagi`na ciddi sekilde kafayi takmis birisi olarak herkese Ankara`dan selamlar ! Tabii ilk is BODEKA ile baglantiya gecerek Istanbul Riva da duzenledikleri bir temel egitime katildim. Ozellikle dernek baskani Sevket Bey ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri