Arama sonuçlarınız

1. N

satılık - 1990 2.5 Pajero

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-ozenle-hazirlanmis-bir-aractir-66356674/detay araba asfaltta binek kıvamında arazide takviye ile ilerleyenlerin sen nasıl buralara kadar düz vitesle geldin dedikleri kadar güven ve keyif dolu. yürüyeninde, kasada elden...

2. N

Aranıyor...1990 Pajero - Kapı Aynaları

‎1990 model pajero için resimde görülen kapı aynalarından (sağ/sol) aranıyor mesaj atmanız yeterli tel: 0533 662 63 26

3. N

Öğretinin Paylaşılmasında-Anlaşılmasında Farklı Kültürlerden Aktarımlar

İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor. Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için. Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için. Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için. Duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten...

4. N

Abdülhamid'in Taht'tan İndirilmesi - Üçüncü Ordu

Alıntı: RANA - Osman Necmi Gürmen ... son edindiği habere göre, Ermeni Taşnak derneğiyle "Muhalifin" adını verdikleri bir toplantıda buluşup, Osmanlı sarayına karşı ortak mücadele hesapları yapıyordu Paris'teki İttihat ve Terakki. Halk arasında Dersaadet'e hiçbir yabancı ordu ayak atamaz gibi...

5. N

1990 Pajero için Hidrolik Direksiyon

merhaba aracım a'dan z'ye kontrolden geçti, tek eksiğim Hidrolik Direksiyon kaldı çıkma veya sıfır HİDROLİK DİREKSİYON SETİ arıyorum yada direksiyonu daha da yumuşatmak için neler önerirsiniz ? (vernel hariç :D) teşekkürler
  6. N

Arazide ve Asfaltta Sessiz Lastik Önerileriniz

merhaba lastik konusunu incelerken epey derinlere dalınca çıkmaza girmemek mümkün değil, bundan dolayı tekrar sorma gereği duydum. Daha önce OK144 kullanıyordum asfaltta ki güvensizliği ve aşırı ses çıkarmasından illahlah etmiştim. çok ağır koşullara pek girmiyoruz diyebilirim hem asfaltta...
  7. N

1990 2.5 Pajerom

merhaba yeni aldığım aracın iç mekanı fena olmamasına karşın orjinal halinde herhangi bir değişiklik yada benim yapabileceğim değişikliklerde fikir vermesi açısından orjinal iç mekan resimleri olanlardan mümkünse buraya ilave etmelerini rica edeceğim. zaman içinde farklı yada aracı anlamak...

8. N

Film: Vali

anlatılanların gerçek payı var mıdır ? ülke çapında var olduğuna inanıyorum ama bilen ?

9. N

Sosyal Sorumluluk Projeleri için Bir Öneri

Pek çok kurum vd. kişisel ve/veya çeşitli malzeme talebi gelmekte ve çoğunlukla ihtiyaçlara cevap verilememektedir. Bunun en önemli gerekçesi ilgili yaş grubuna hitap edebilecek basılı materyalin kütüphanemizde olamaması ayrıca var olan ürünlerin okulca değerlemeye tabii tutulmasıdır giysi...
  10. N

Trekking Sporunda Zorluk Dereceleri ve Gerekli Ekipmanlar

Trekking Sporunda Zorluk Dereceleri : 1 den 6 ya kadar sınıflandırılmış zorluk dereceleri vardır : Zorluk Derecesi 1 : Yürüyüş eğimi azdır. Yükselme yani çıkış çok az yapılmaktadır. Çıkışlar 100 mt.yi geçmez. Patikalar geniştir. Toplam yürüyüş süresi 2 saati geçmez. Yürüyüşlere yeni başlayanlar...

11. N

Dağda Donarak Ölmek

Uludağ’da donarak ölen Ümit Özgen için Allah'tan rahmet Ailesine sabır diliyorum tüm etkinlik düzenleyen, içinde yer alan kuruluş ve kişilere ricam arazi koşullarında şans yüzdesinin hiçbir zaman %30'u geçmediğini göz önüne alıp donanım, ilk yardım bilgisi vb konusunda aşırı ısrarcı davranarak...
  12. N

Lada Niva Lastik Önerisi?

merhaba (niva için) OK-144 sadece kış koşullarında mı kullanılabilir ? 4 mevsim kullanılabilecek ok-144 ayarı başka lastikler tavsiye edebilirmisiniz. tşk/slm/

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri