Arama sonuçlarınız

1. byseyyah

Toyota Lsd Kilitli Orjinal Diferansiyel

ORJİNAL TOYOTA LSD KİLİTLİ DİFERANSİYEL AYNA DA BİR DİŞ KIRIK OLDUĞU İÇİN BAŞKA BİR DİFERANSİYEL TAKTIM. ONUN İÇİN BOŞA ÇIKTI. TELEFONDA BİLGİ VERLİLİR... TEL 0 505 531 77 58

2. byseyyah

Acil Satılık Bakımlı Toyota Hılux 4x4 Kamp Off-road

Arkadaşlar, uzun zamandır kullandığım, tüm bakımları 15 temmuz itibariyle yapılmış TOYOTA HILUX 4X4 aracımı ev pazarlığım olması nedeniyle acil satmaktayım. Aracım hertürlü expertize açıktır. Bilgi almak isteyen arkadaşlar telefondan ulaşabilirler. TEL : 0505 531 77 58...
  3. byseyyah

235 85 16 Mt Stepne Arıyorum Hibe Kabul Edilir... :)

Aracıma yeni cooper stt ayakkabılarını aldım. Eski ölçü küçük olduğundan stepnede kullanmak için bir adet 235 85 16 mt arıyorum. Marka önemli değildir, hibe kabul edilir... Tüm dostlara selamlar... :) :) :)

4. byseyyah

Satılık Toyota Hılux 4x4 , Bakımlı, Sorunsuz...

Yeni bir araç yapmak istiyorum, TOYOTA HILUX sağlamlığını anlatmaya gerek yok. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-4x4-toyota-hilux-bakimli-donanimli-saglamcilar-icin-123626844/detay
  5. byseyyah

sivas off-road 10/06/2012 himmetfakı fadlum tuzlası gezisi

sabah bülent can ve ben buluştuk daha önce gitmek istediğimiz himmetfakı yolunda zorlu bir tepeyi aşmaktı amacımız güzel bir gün oldu hardoff-road yaptık pilotlar can şeremet bülent kök ömer altun misafir oyuncu yavuz araçlar hilux fj80 rubicon

6. byseyyah

YENİ FORMAT HAKKINDA

Konu başlıklarının altında konuyu başlatan isimlerinin yazılması çok karmaşık bir görüntü oluşturuyor. Eskiden olduğu gibi, konuyu başlatan ayrı bir sütunda gösterilirse, insanlar başlıklarda aradıklarını daha kolayca görebilir ve site daha kullanışlı olur diye düşünüyorum. Selamlar, kolay...

7. byseyyah

ARACIMA İNGİLTEREDEN TALİP VAR YARDIME EDİN LÜTFEN :o

Dostlar bana yardım edermisiniz. Toyota hılux aracımı satılığa çıkardım ve bir kaç siteye ilan verdim. İngilterede olduğunu anladığım bir bayan aracımla ilgilendiğini ve " paypal " hesabı açtırmamı ve anladığım kadarıyla adres bilgileri falan istedi. Şaşırdım kaldım acaba kimlik avı...
  8. byseyyah

Aracıma İngiltere'den Talip Var

Dostlar bana yardım edermisiniz. Toyota hılux aracımı satılığa çıkardım ve bir kaç siteye ilan verdim. İngilterede olduğunu anladığım bir bayan aracımla ilgilendiğini ve " paypal " hesabı açtırmamı ve anladığım kadarıyla adres bilgileri falan istedi. Kendi bilgilerinide bana yollamış. Şaşırdım...
  9. byseyyah

Satılık - 1991 Model 4 x 4 Toyota Hilux ( Bilen Bilir)

SATILIK 4X4 TOYOTA HILUX 1991. BİLEN BİLİR, YAŞAMAK LAZIM Her şeyiyle tek tek ilgilenerek bugüne kadar zevkle hazırladığım ve kullandığım TOYOTA HILUX aracımı satıyorum. 1991 model 2237 cc motor Benzin-lpg Önlerde manuel hub ( 4x2 kullanabilme özelliği ) Arka diferansiyelde orjinal LSD...

10. byseyyah

3. Geleneksel Sivas Off Road Oyunları Görselleri ( 09 - 11 Eylül 2011)

Bu yıl 3. sünü düzenlediğimiz SİVAS OFF-ROAD OYUNLARI çok hareketli geçti. Bizi yanlız bırakmayan IĞDIR OFF-ROAD, MAROFF, KAYOF, GAZOF, ORDU OFF-ROAD, SAMOFF,GİRESUN OFF-ROAD, ZİLE OFF-ROAD, ANKARA'dan bizim için gelen HASAN ARMUTÇU ve şu an aklıma gelmeyen tüm katılımcılara sonsuz teşekkürler...

11. byseyyah

Toyota'cı Bunu Yaparsa, Biz Kime Güvenelim?

Herkesin tanıdığı bir toyota parçacısından ihtiyacım olan 4y motor silindir kapak contasını istedim. Bana tek contamız yok takım gönderelim dediler. Kabul ettim, beklemeye başladım. Conta takımı geldiğinde ustam beni aradı, bu takım conta değil toplama conta dedi. Tekrar aradığımda biz sana...
  12. byseyyah

NİSSAN PATROL K 160 ARKA CAM

Bir arkadaşımın 1984 model tek kapı NİSSAN PATROL aracı için, K160 olarak geçiyor, arka cam ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecek arkadaşlarımızdan ricamızdır. Sıfır veya ikinci el farketmez. Teşekkürler...

13. byseyyah

Suzuki Vitara Ddis Motor

Arkadaşlar merhaba, çok yakın bir arkadaşım vitaraların DDİS motorlu versiyonlarıyla ilgileniyor. Bu motorlar nasıldır, sorunları kronik arızaları varmıdır. Arazi performansı ve yakıt tüketimi konusunda bilgi rica ediyorum, şimdiden teşekkürler.
  14. byseyyah

Hılux Radyatör İçin Yardım

Merhaba arkadaşlar TOYOTA Hılux aracımın radyatörü iflas etti. Bu konuda yardım istiyorum. Sıfır ikinci el araştırması yapıyorum, gören bilen duyan arkadaşalar lütfen paylaşın. Selamlar...
  15. byseyyah

CB Telsiz Anteni (Özmak)

Arkadaşlar nette cb anten arayışlarım sırasında izmir'de bir firmanın üretim yaptığını gördüm. Fiyatlarıda makul derecede. Acaba bu antenler nasıldır, kullanan arkadaşlar varmı ? . Konu hakkındaki görüşlere göre sipariş vereceğim, şimdiden teşekkürler... İşte link...

16. byseyyah

235 85 16 MT lastik arıyorum (ikinci el)

TOYOTA hilux aracımda kumho at lastikleri kullanıyorum çok memnunum. Artık MT lastik almak istiyorum çamurlar için. Araç makaslı olması nedeniyle biraz sert, ama arazide taş gibi, harika performansı var. MT Lastiklerle nasıl olur bilmiyorum ( düşüncem gücüne güç katacağı yönünde), onu...
  17. byseyyah

TRT-2' de Mehmet Becce Off-Road Okulu Tanıtılıyor

Arkadaşlar izlemek istersiniz diye düşündüm.
  18. byseyyah

Toyota Hilux LSD Diferansiyelim Kilitli Kaldı. Lütfen Yardım.

Toyota hilux aracımın LSD kilitli diferansiyelinden gelen ses için açtığımızda içinde pulların olduğunu düşündüğümüz metal parçaları bulduk, ve şafta bağlantı tarafındaki kapakta kırık vardı. Kapağı kaynak yaptırdım ve tekrar dizdik ancak şimdi sürekli kilitte kaldı. Dönüşlerde kasıntı yapıyor...

19. byseyyah

Lastik Yardım ve Tavsiyesi

Toyota hilux aracım için lastik araştırıyorum . üç marka ve desen arasında kaldım . Tabiki başka tavsiyelerede açığım. [imgzoom]
  20. byseyyah

Jant Lastik ve Makas Arıyorum

Herkese merhaba . 1991 Toyota hilux 4x4 aracıma 16 inç 6x139,7 jant ve uygun lastik arıyorum. İkinci el, sıfır veya sitede bahsedilen el yapımı olması farketmez. Araştırmalarım sonucu eksi ofsetli olması tavsiye ediliyor. Ayrıca geçenlerde uğur beyin yeni aldığı cj sine taktığı parabolik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri