Arama sonuçlarınız

1. lyna

Hayırlı Olsun - Lr Defender Servis/garaj - Kocaelİ

Abi hayırlı uğurlu olsun. Numara Eksik diyen arkadaşlar için Tam numarası. 0544 236 00 34

2. lyna

Kamp Ve Arazİ İçİn Hangİsİnİ Almaliyim Suzukİ Grand Vİtara /duster/ Rav4

Kullanım şekline göre amacına göre; Az yaksın karavanın girdiği yerlere girsin diyorsanız Duster. Uzun yolda bir yerden sonra rüzgar sesinden gına gelebilir. Hem yolda üzmesin hem arazide çok zorlamam derseniz Rav4. Yoldu karavandı iyiydi ama yeri geldiğinde her türlü arazide gitsin derseniz...
  3. lyna

Volkswagen 2015 Model,kisa Şasİ, T6 Kasa Transporter Aracin Camper’a Dönüşüm Macerasi

Arka bagaj kapağına açılınca zeminide örtecek şekilde fermuarlı cırt cırtlı bir tente gibi birşey mi yaptırsanız acaba ? Bu araç üstü çadırlarda açılan kısmın altına gelen şekilde birşey. Yağmurlu havalarda rahat bir şekilde mutfağı kullanabilmeniz açısından diyorum. Kamp sırasında özellikle...

4. lyna

Inşaallah Karavan Hayellerim Gerçek Olacak

Merhabalar. Öncelikle elinize sağlık hocam gayet güzel ilerliyorsunuz. Başlamadan belirtmek isterimki henüz bir motokaravanım yok.Kısmetse önümüzdeki 1 yıl içerisinde bir motokaravan veya campervan tarzı bir araç yapmayı düşünüyorum. Bu sebeple bu söyleyeceklerim deneyime değil yaptığım...
  5. lyna

Alanya Yakınlarında Cj Ustası Lazım :)

Hasan Kola özellikle Landcılar tarafından tanınan bir usta. Aşağıda paylaştığım facebook sayfası üzerinden kendine ulaşabilirsiniz. Jeepçi olmadığım için daha fazla bilgim yok kusura bakmayın. Land Rover TÜRKİYE DEFENDER - DİSCOVERY - RANGE ROVER

6. lyna

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

Dediğiniz zorlukları henüz yaşamadım. 0 bütçe ile girdiğim için bu işe iki senedir araç aldığım haliyle yatıyor desem yeridir. Toplam 150 160 km anca yapmışımdır ki son bir senedir hareket etmedi. Zaman para mekan üçlüsünü bi araya getiremedim araya düğündü iş kurmaydı bi ton şey girdi. YouTube...

7. lyna

Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

@serhatalptekin Mümkünse metal bağlantı yerlerini ve menteşe kısmının yakından bir fotoğrafını paylaşabilirmisiniz ? @nofearnever Benim aklımdaki en basit düşünce buydu bununla ilgili fotoğraf paylaşabilirseniz çok iyi olur.
  8. lyna

Outdoor Türkiye Gps Navigasyon Mobil Uygulaması Yayında

Geçenlerde farklı bir başlık altında denk gelmiştim uygulamaya. Arayüz olsun fonksiyonlar olsun gayet güzel fakat. Kamp yerlerini görüntüleyemiyorum. Filtrelemeye çalıştığımda yükleniyor simgesi çıkıyor fakat ilerleme yok. Bende mi sıkıntı var acaba ?. Cihazım iPhone 7 Plus
  9. lyna

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

Elinize sağlık güzel ilerliyor. Merak ettiğim şey camp ve gezi amaçlı düşündüğünüzden bahsetmiştiniz. Bununla ilgili olarak arka tarafta ne gibi bir değişiklik düşünüyorsunuz. Benim gördüğüm camper 130 larda genelde arka kasa kapatılıp malzemeler oraya koyuluyor. Arka kasaya stepne...

10. lyna

Özgürce 2-3 Gün Kamp Bodrum Muğla Civarı.

Uygulamayı ben mi kullanamadım kamp alanları olarak seçiyorum fakat birşey çıkmıyor karşıma boş harita dışında bir işaretleme vb şeyler yok sanırım.

11. lyna

Çekme Karavanda Yaşam Akümülatörünün Şarjı

Alternatörden çıkan şarj kablosunu ortadaki A yazan bağlantıya. Aracın aküsünden kablo çekip B1 yazan bağlantıya yaşam akünüzden de kablo çekip B2 yazan bağlantıya bağlayacaksınız.
  12. lyna

Series 2a Aliyorum

İşin hayal noktası böyle araçları almamıza sebep oluyor. :) 2016 nın mart ayında seri 3 109 dan devşirme defender motorlu makyajlı bir araç aldım. Aracı alabilmek için bütçem yoktu bütçeyi yaratmak için 4 kere lenf kanseri geçirdiğim halde bırakmadığım sigarayı bıraktım ve ihtiyaç kredisi ile...

13. lyna

Series 2a Aliyorum

Öncelikle pas noktasında önemli olan şase ne durumdaydı. Motor değişir kaporta parçaları değişir yürüyen aksam değişir her şey değişir fakat şase sabit kalır. Parça noktasında ise seri 2 2a ve 3 lerde çoğu parça ortak vites topuzu göstergeler vs. gibi ürünleri yurt içinden sıfırını bile...
  14. lyna

Araç Tavsiyesi

Merhabalar. Açıkcası çok ucu açık bir talep olmuş. 100 bin gibi bir bütçe ile çok fazla araç önerilebilir. Aklınızda ki araçları bizimle paylaşırsanız veya araçtan beklentiniz tam olarak nedir belirtirseniz çok daha rahat yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum. Şehir içinde ne kadar kullanılacak...
  15. lyna

Series 2a Aliyorum

Hayırlı olsun aracınız. Parça konusunda facebook gruplarından yardım alabilirsiniz çokça parçacı var.

16. lyna

Defender 110 Kasa Değişimi.

Otomobil geçiyor ruhsatta. O yüzden düşündüm kamyonet falan yazsa sıkıntı olmaz ama otomobil olunca durum ne oluyor.
  17. lyna

Dual Battery Isalatör

Bu izalatör denilen bir alet. Araç ve yaşam aküsünü araç hareket ederken alternatörden şarj edip yaşam aküsü bitince araç aküsünün kullanılmasını engelliyor. Yani araçta ayırıcı şalter kullanmadan aracı çalıştıramama korkusu yaşamadan iki akü kullanıp ikisini de araçtan şarj imkanı sağlıyor.
  18. lyna

Yaşam Aküsünün Çabuk Boşalması

@DOKTOR63 gayet net açıklamış anlaşılmayacak birşey yok bence. Yaşam aküsünü sadece güneş paneli kontrol ünitesine bağlayın farklı bağlantılarla tesisat çekmeyin demiş. Eğer ki buzdolabınız yüksek amper çekiyorsa sadece onu direkt aküden besleyin demiş.

19. lyna

4x4 Karavan Için Hangisini Seçmeliyim?

O zaman size unimog daha uygun olur duş wc vs de koyabilmelisiniz içine. Linkteki aracı bir inceleyin fikir açısından. Unimoglar pahalıdır bilginize. Unimog - Karavan Edit: Unimog için b sınıf ehliyet yeterli olmayabilir ama.
  20. lyna

4x4 Karavan Için Hangisini Seçmeliyim?

Merhabalar. Öncelikle karavandan beklentiniz ve bütçeniz nedir bu çok önemli. Bildiğim kadarıyla as250 de karavan yapımına uygun bir kasa yok. Bu sebeple Unimog ve Defender ambulans kasa arasında bir tercih yapmanız gerekir. Bu seçimde de belirleyici faktör araç kullanım şekli ve yeri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri