Arama sonuçlarınız

1. actyon sports 4x4

Amortisör Yardım

Ynt: Amortisör Yardım Ok yarın ben ararım seni

2. actyon sports 4x4

Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum

Ynt: Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum O konuda bir bilgim yok benim araç düz vites ve esp hd falan yok ama bikaç kez arazide çamur su geçişinden sonra abs lambasının yandığı oldu ama ir müddet sonra kendiliğinden söndü, belkide sensörlere gelen anlık su ve çamur sebeptir diye düşündüm...
  3. actyon sports 4x4

Amortisör Yardım

Ynt: Amortisör Yardım Orçun senin şu amortisör ne markaydı bi yerde yazmıştın ama bulamadım, benimde arka patladı

4. actyon sports 4x4

Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum

Ynt: Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum Öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inş. 4H moduna araç ilerlerken ve viteste iken de geçebilirsiniz ama 4L ye geçmek için durup vitesi boşa almanız ve düğmeyi öyle çevirmeniz gerekiyor. Göstergede gerekli uyarı...
  5. actyon sports 4x4

Actyon Sports Kullanma Kılavuzu

Ynt: Actyon Sports Kullanma Kılavuzu Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşaallah. Google de "actyon sports user manuel pdf" yazarak kullanıcı klavuzuna "actyon sports service manuel pdf" yazarak 2000 küsür sayfalık servis klavuzuna ulaşabilirsiniz. Ama ingilizce

6. actyon sports 4x4

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi bu ölçü 265/75/16 ya denk ama standart araçta sürtme yapar mı bilemiyorum. ben 265leri taktığımda yükseltme vardı, sürtmemişti ama spacerleri takınca sürtmeye başladı.(önden tamponun alt ucuna) 285ler hafiften hem öne hemde arkaya sürttü. bi yerde okumuştum sanırım...

7. actyon sports 4x4

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi Abi davlumbaza surtuyor Yakiti artiriyor Asvaltta ugultu yapiyor (hemde fena) Ama 5 cm yukseltiyor ve daha 4 cekere alacak camur bulamadim, 2 cekerde isimi goruyor İslak veya. Kuru asvaltta yol tutusta bir problem yok...
  8. actyon sports 4x4

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi Buralardayiz abi bi yere glttigimiz yok. İyilik, saglik yani
  9. actyon sports 4x4

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi Bende lastikleri yeniledim. Nankang n889 m/t 285/75/16

10. actyon sports 4x4

Ssangyong Yağ Seçimi

Ynt: Ssangyong Yağ Seçimi ;-)

11. actyon sports 4x4

Ssangyong Yağ Seçimi

Ynt: Ssangyong Yağ Seçimi 10 40 castrol magnatec kullanıyorum memnunum. ama 10.000 görmeden değişirme taraftarıyım, aslında normal ve uygun fiyatlı yağ kullanıp 5.000 km de bir değiştirmek en iyisi bence.
  12. actyon sports 4x4

ACTYON ARACIMA CARBON CLEAN yaptırmayı dusunuyorum sizce yaptırayım mı?

Ynt: Actyon Aracıma Carbon Clean Yaptırmayı Dusunuyorum Sizce Yaptırayım Mı? Dışarıda kesinlikle yaptırma gel biz yapalım mı? diyorlar yani

13. actyon sports 4x4

Ssang motor sanziman ve difransiyeller

Ynt: Ssang Motor Sanziman Ve Difransiyeller Son videodaki parkura benzer ama biraz daha kısa bir dere yatağı bizim köyde var ve oraya traktör girmezken kışın ben girip çıktım hatta dere yatağından 10-12 çuval (500 kg civarı) kum almıştım... Sondan bir önceki videodaki parkur ise bizim araçlara...
  14. actyon sports 4x4

Check Lambası

Ynt: Check Lambası Hava filtresinin oradan ince bir hortumla motora bir bağlantı yaptırdıysanız ve ona rağmen budurumla karşılaştıysanız ilk önce o bağlantının sağlamlığını kontrol edin / yoksa depoda pislikte birikmiş olabilir.
  15. actyon sports 4x4

SU GEÇİŞ YÜKSEKLİĞİ

Ynt: SU GEÇİŞ YÜKSEKLİĞİ çoğu arazi aracının standartı olan 50 cm olması lazım ama hava emişi ön pancurun hemen üstünde 80-90 cm e falan denk geliyor sanırım, durgun suda dalgayı iyi takip ederek sabit hızla yani 70-80 cm e kadar sudan geçilebilir diye tahmin ediyorum... ekteki resimde...

16. actyon sports 4x4

ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım !

Ynt: ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım ! bende bi video vardı sonunda yükleyebildim http://www.youtube.com/watch?v=yel3UVzx2F8
  17. actyon sports 4x4

Actyon Sports Tarla Yollarında

Ynt: Actyon Sports Tarla Yollarında Keşke o gün yanımda olsaydın, hatta bugün yanımda olsaydın iyi gülerdik
  18. actyon sports 4x4

Actyon Sports Tarla Yollarında

Ynt: Actyon Sports Tarla Yollarında bende ilk off road deneyimimde aracım henüz standartken l200 lerin takıldıkları yerleri geçmiştim. l200 o kadar iyi olsa tersi olurdu herhalde... :( o zaman araç alçak olduğu için sıkıntı oluyordu ama yükseltme ve lastik değişiminden sonra arka kilitli...

19. actyon sports 4x4

ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım !

Ynt: ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım ! eyvallah bence de tanışıp görüşsek iyi olur ,pazar gelmeye çalışıcaz inş.
  20. actyon sports 4x4

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Yunus Özkaya Ediz Metin + 2 kişi 4x4 araç

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri