ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yns Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,131

Etiketler
Ynt: ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım !

Abi yalan yok firmadan cok sen, yunus abi, ediz abi, sabri abi icin geliyorum. Tanışıp beraber offroad yapalim diye

Hırçın Karadeniz' Alıntı:
Abi yalan yok firmadan cok sen, yunus abi, ediz abi, sabri abi icin geliyorum. Tanışıp beraber offroad yapalim diye
eyvallah bence de tanışıp görüşsek iyi olur ,pazar gelmeye çalışıcaz inş.

Arkadaslar Tuzla Ssangyongu aradım son durum her şartta kar bıle yagsa ordayız dedıler etkinliğe çok yoğun talep varmış şimdilik kayıt yaptıran sayısı 45 adetmiş.zaten kişi sınırlamamız yok diyolar herkes ailesiyle dostlarıyla gelebılır dediler..
yanı yarın Autodromda Ssangyong showw var...

Ssangyong rexton photo feature 9 560x420

Ssangyong rexton photo feature 21 560x420

Dc17504d8ac6ed92656bf2869c31 grande

Korando 1

Ok yaydan çıktı sabah 7 de tuzlaya hareket ediyoruz. İnşallah karda yağar bol çamur olur güzel kirlenip oynarız. :smiley:

Güzel bir etkinlik oldu test sürüşü yaptık, siteden görüşüp tanıştığımız dostlarla buluştuk.

20130317 142633

20130317 142539

20130317 133853

bencede guzel bir etkinlik oldu hem camurda güzel eglendik hemde sizin gibi yakısıklı abilerle tanisip fikir alıs verisi oldu :smiley:

Camur

bakalım neler olmuş selamlar ahali.

Baba resim ekleyişin harikulade. Kafayı yana yatırdım olmadı bilgisayarı yan yatırdım ;D :mad: :mad:

ssangyavuz34' Alıntı:
Baba resim ekleyişin harikulade. Kafayı yana yatırdım olmadı bilgisayarı yan yatırdım ;D :mad: :mad:

;D ;D ;D bende telefon takla attirip durdum yavuz.

Yaww telefondan ekledim fotoları böyle yollamış anlayamadım nedenini.

birazda resim benden olsun...kotu hava sartlarına reagmen katılım yuksektı ve cok zevklı bır gundu...

IMG 0695

IMG 0696

IMG 0708

IMG00790 20130317 1320

IMG00775 20130317 1146

güzel bir gündü,emeği geçen herkese teşekkürler.

(bu arada REXTONada 10 tam puan o lastiklerle iyi iş çıkardı)

başka paylaşılacak resim,video yokmu ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR