Arama sonuçlarınız

1. menderessereflisan

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan İyi yolculuklar hocam, yolunuzu bekliyoruz...

2. menderessereflisan

1984 Series 3 88'

Ynt: 1984 Series 3 88' hayırlı olsuln,,,
  3. menderessereflisan

En Güzel Seriesi Seçiyoruz

Ynt: En Güzel Seriesi Seçiyoruz Beni de sonunda bozdunuz... :D

4. menderessereflisan

Series Lll İç Döşeme

Ynt: Series Lll İç Döşeme Burak bey, land rover series restoration olarak aratırsanız çeşitli videolarvar,,, fikir verecektir...
  5. menderessereflisan

Series Lll İç Döşeme

Ynt: Series Lll İç Döşeme youtube daki benzer uygulamaları incelerseniz fikir verecektir....

6. menderessereflisan

Series Lll İç Döşeme

Ynt: Series Lll İç Döşeme elinize sağlık. benzer uygulamaları takip etmeye çalışırsanız size orjinallik konusunda daha fazla fikir verecektir...

7. menderessereflisan

Amanoslarda Eski Yola Yeni Bir İz Daha

Ynt: Amanoslarda Eski Yola Yeni Bir İz Daha Teşekkür ederim arkadaşlar, gelirseniz bu yöreye, yenileriz...
  8. menderessereflisan

Ynt: Amanoslarda Eski Yola Yeni Bir İz Daha ...
  9. menderessereflisan

10. menderessereflisan

11. menderessereflisan

12. menderessereflisan

13. menderessereflisan

AMANOSLARDA ESKİ YOLA YENİ BİR İZ DAHA Sanırım sadece ben değilim, kendini her fırsatta şehirden dışarı atma hayalleri kuran... Trafik, gürültü, bitmeyen alt yapı çalışmaları ve buna bağlı hava kirliliği, konteynırlardan taşan çöplerimiz, ortak yaşama anlayışını edinememiş ve sadece kendisi için...
  14. menderessereflisan

Series Kapı Değişimi

Ynt: Series Kapı Değişimi Aracınızın fotoğrafından anlayamadım. Önceki seri2A aracımda, stepnenin kaput üzerinde hafif çukur şeklinde yatağı vardı. Ayrıca sabitlemek için de bir bağlama düzeneği vardı. Şimdi seri3 ümde de aynısı olsun istiyorum ancak, kaput üzerinde özel bir çukur yatak yok...
  15. menderessereflisan

Series Kapı Değişimi

Ynt: Series Kapı Değişimi Erdal bey, ön kaputa oturttuğunuz stepnenin yerinden bahsediyorum... Orjinal mi yoksa sonradan mı uydurdunuz...

16. menderessereflisan

Series Kapı Değişimi

Ynt: Series Kapı Değişimi Erdal bey, bildiğim kadarıyla, seri3 lerde motor kapağı üzerinde lastik yerleştirilecek girinti, bağlantı yatağı ve parçaları yok. Siz nasıl yerleiştiridiniz. Kaputu mu değiştirdiniz yoksa sadece matkapla delip tutturdunuz mu? teşekkürler...
  17. menderessereflisan

Series Kapı Değişimi

Ynt: Series Kapı Değişimi Anlayamadığım yerler var: kapı menteşeleri, kilit yuvaları tam denk geliyor mu, yoksa tadilat gerekiyor mu acaba... Verdiğiniz fiyatlar 2 kapı için mi? Teşekkür ederim...
  18. menderessereflisan

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah rahmet eylesin...

19. menderessereflisan

Bu Da Benim Series 3

Ynt: Bu Da Benim Series 3 hoşgeldiniz aramıza... yeni fotoğraflarla, aracın hikayesini dinlemek isteriz...
  20. menderessereflisan

1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar Başlangıç için gayet iyi gidiyorsunuz, kolay gelsin... aynen devammm... taze kuzuların size maliyeti ne oldu... bende özendim şimdi... yenilesem mi acaba...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR