Series Kapı Değişimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aesmer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,644
Ynt: Series Kapı Değişimi

Aracınızın fotoğrafından anlayamadım. Önceki seri2A aracımda, stepnenin kaput üzerinde hafif çukur şeklinde yatağı vardı. Ayrıca sabitlemek için de bir bağlama düzeneği vardı. Şimdi seri3 ümde de aynısı olsun istiyorum ancak, kaput üzerinde özel bir çukur yatak yok. Bu nedenle stepneyi kaput üzerine bir şekilde bağlarım ama bu defa yüksekte kalmış olacak...

Etiketler

erdal484' Alıntı:
teşekkür ederim abi maliyeti
kapıları 150 tl
boya 200 tl
350 tl mal oldu
el emeği ücretsiz babamla beraber taktık :smiley:
merhabalar banada kapı lazım ama series 3 86 model sol kapı çok kötü durumda bulabilirmiyiz acaba çanakkalede oturuyorum

erdal484' Alıntı:
Bende eski kapılar vardı Series 3 oda sattım 100 tl Antalya da biri vardı yedek parça satan numarasın bulayım özel den size göndereyim ama fiyatını bilmiyorum
tamamdır bekliyorum

umut401' Alıntı:
Valla illa ki yeni model kapı ve cam daha kullanışlıdır ancak Series'lerin en güzel yerleri bana göre kapı kolu, sürgülü camları ve iki parça ön camı... :D ;D ;D
evet katılıyorum bende seviyorum sürgülü camı ve camın kilit mekanizmasını. Fitiller hakkında bilginiz varmıdır özellikle sürgülü camın fitilleri nerden bulabilirim varmıdır yoksa bişiler uyduracakmıyız kumaşa benzer bi yapısı var aklıma perlon ipler geldi ama uygulayabilirmiyim bilemedim:smiley:

ozo' Alıntı:
evet katılıyorum bende seviyorum sürgülü camı ve camın kilit mekanizmasını. Fitiller hakkında bilginiz varmıdır özellikle sürgülü camın fitilleri nerden bulabilirim varmıdır yoksa bişiler uyduracakmıyız kumaşa benzer bi yapısı var aklıma perlon ipler geldi ama uygulayabilirmiyim bilemedim:smiley:
O işlemi benim de yaptırmam gerekli... Bir ara Reno 12 fitili mi ne uyuyor diye duymuştum. Ebayde kitler var ama ucuz değil. Üstün Türk sanayisinde illa birşey uyar.

umut401' Alıntı:
O işlemi benim de yaptırmam gerekli... Bir ara Reno 12 fitili mi ne uyuyor diye duymuştum. Ebayde kitler var ama ucuz değil. Üstün Türk sanayisinde illa birşey uyar.
:smiley:))

Değişik marka fitil aramayın. Kendi orjinallerini takın. Piyasada bol miktarda var. 105 yada 110 cm uzunluğunda kapı uzunluğuna göre keser takarsınız. hatta yarın orj parça numarasını yazarım.

Ben standart fitil aldım uymadı. Çok iyi olur parça numarası.

Cam fitilini ben yaptım bu arada camları pleksiglas yaparken. Iki yollu sürgülü. Bence çok iyi oldu. Benim sıkıntı kapı fitillerinde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR