Arama sonuçlarınız

1. ismail aksu

Rav4 Yardim

slm 1998 4X4 toyota rav4 5 kapı manuel aracım var geri vitese takıp direksiyonu tam sağa yada tam sola çevirip geri geri gelirken 2 adımdan sonra araba frenliyor kendi kendine arabayı stop ettiriyor konu ne olabilir aynı hareketi öne yapıncada yapıyor ama normal kullanınıca gidişinde hızda bir...

2. ismail aksu

Feroza Hardtop Lazım

herkese merhaba bana elinde olan veya bilen varsa yardımcı olursanız sevinirım rocky e takacağım
  3. ismail aksu

SATILIK FEROZANIN ABİSİ:ROCKY=KAYALIK yani

araç 1985 model 335000 km motoro toyotanın 3y motoru 1998cc benzin lpg li trigger filan yoktur zencirlidir orj dir 4 tekerleğin dördüde makaslıdır önde denge kolaarı 4x2 4x4h 4x4low seçeneği sorunsuz ve mükemmel çalışıyor üzeri sonradan kapatılmışdır fabrikasyon çift kaloriferli 4 ileri vitesli...

4. ismail aksu

SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA

ORJ JAPON çok temiz kullanılmış ve mükemmel arzi aracı gerçekten japon yapmış ben farklı neden lerden dolayı aracımı satıyorum ben avda kullandım ve hiç yarı yoldada bırakmadı beni kolay kolay bozulacak bi tarafıda yokzaten 4 tkerleğin 4üde hem makas hem amörtisörlü önde denge kolları 3...
  5. ismail aksu

Bobin Direnci Aranıyor

bana bu taştan lazım bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim bobinin üstüne elektiriği emiyor 05326522641

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri