Arama sonuçlarınız

1. CelalS

Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay)

Ynt: Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay) İzmir Civarında karavan kiralanabilecek bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz yerler var mıdır?

2. CelalS

Cunda Adası - Ayvalık

Ynt: Cunda Adası - Ayvalık Dün akşam Cunda Artur Otel'de kaldım. Bir daha önünden geçmem. :) Klimanın gürültüsü yüzünden uyuyamadım. (ki ben trende bile rahatlıkla uyurum). Sabaha karşı soğuğa dayanamayıp klimayı açınca yan oda bana inat sabahın 6'sında televizyonu ve sesini açtı. Sabah ta...
  3. CelalS

Ruhumdaki eGem..

Ynt: Ruhumdaki eGem.. Cunda :)

4. CelalS

Cunda Adası - Ayvalık

Ynt: Cunda Adası - Ayvalık Teşekkür ederim. Deniz Otel kışın kapalı galiba, telefonu açmadılar. Artur Motel veya Ezer Otel'i buldum, gidince bakacağım hangisi uygunsa orada kalacağım. 2 Kişilik oda fiyatı ikisinde de 100 tl.
  5. CelalS

Cunda Adası - Ayvalık

Ynt: Cunda Adası - Ayvalık Cunda'da bu mevsimde kalınabilecek otel veya pansiyon tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlar, tavsiyelerinizi bekliyorum.

6. CelalS

Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay)

Ynt: Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay) Fiyatı belki yazılmıştır ama göremedim. Hayırlı uğurlu olsun. En azından şimdilik bir karavan kiralayıp denemeye karar verdim sayenizde. :)

7. CelalS

Bozcaada

Ynt: Bozcaada Bozcaada o kadar da ufak bir yer değil. Bence arabanızla gidin. Arabayla gezilecek çok yer var. Temmuz ve Ağustos aylarında gitmeyin, anlatılanlara göre çok kalabalık oluyormuş.
  8. CelalS

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-orjinal-alman-hymer-motokaravan-40990134/mega-foto/?photo=9 Bu araç hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi yazar mısınız.
  9. CelalS

Karavanlı İlk Gezimiz

Ynt: Karavanlı İlk Gezimiz Bu cümle insana karavan aldırır. :)

10. CelalS

Şubatta Antalya'da Ne Yapılır

Ynt: Şubatta Antalya'da Ne Yapılır Antalya'nın içinde Saklı kent diye anılan bir dağ var. Boğa çayının üzerinde bir yerlerde. Orada kayak tesisleri var ve mayıs ayına kadar çalışıyor. Oraya çıkıp sıcak bir şeyler içerken kayak yapanları seyredebilirsiniz.

11. CelalS

Lezzet Durakları

Ynt: Lezzet Durakları Demek ki trene binerken cam bardak da götüreceğiz. :))
  12. CelalS

Lezzet Durakları

Ynt: Lezzet Durakları Plastik bardaktaki nedir, neden plastik bardakta?

13. CelalS

Açık Hava Termal Havuzlu Otel

Ynt: Açık Hava Termal Havuzlu Otel http://www.cagtermal.com.tr/2etapfaaliyet.html 4 gündür buradayım. Tavsiye ederim. Yalnız dışarıdaki açık havuzu devreye almak için biraz nazlanıyorlar. Görüşürken bu konuyu özellikle vurgulayın.
  14. CelalS

Haymana'daki Termal Tesisler Hakkında Bilgi Verebilir rmisiniz?

Ynt: Haymana'daki Termal Tesisler Hakkında Bilgi Verebilir rmisiniz? Çok teşekkür ederim. Yıllık 350.-tl aidat. Değişik zamanlarda gitme isteği için yardımcı oluruz dediler. Yılbaşı ve Şubat tatili dışında herhalde değiştirme imkanı vardır. Ben de bir mani çıkmazsa ilk defa bu yılbaşı...
  15. CelalS

Haymana'daki Termal Tesisler Hakkında Bilgi Verebilir rmisiniz?

Ynt: Haymana'daki Termal Tesisler Hakkında Bilgi Verebilir rmisiniz? Çağ Termal'de kalan bir yakınımın tavsiyesiyle, yılbaşı döneminde 15 günlük bir devre mülkü 10.000.-tl'ye satın aldım. Tanıtım için gittiğimde Doktorun yerini balkondan gördüm. Gittiğimde orayı da gezerim. Çağ termali ayda...

16. CelalS

Karavan Sahibi Olabilmek için Emekliliği Beklemek Zorunda mıyız?

Ynt: Karavan Sahibi Olabilmek için Emekliliği Beklemek Zorunda mıyız? Çocukların geleceği düşünüldüğünde, emekli olduktan sonra evde oturmak çok kolay olmuyor. Son durağa gelmeden, durak sayısının azalması negatif yönde pek etkili olmuyor. ''Yaş 55 yolun yarısı eder'' diye değiştirip dizeleri...
  17. CelalS

Erdek Gezimiz (29-31 Ekim 2010)

Ynt: Erdek Gezimiz (29-31 Ekim 2010) Teşekkür ederim. :)
  18. CelalS

Ynt: Erdek Gezimiz (29-31 Ekim 2010) Bilgi edinmek amacıyla soruyorum, Elektrikli bisikletin kira bedeli nedir. Motorsiklet ehliyeti falan gerekmiyor mu?

19. CelalS

Ynt: Erdek Gezimiz (29-31 Ekim 2010) Bu para ilerde size yol su elektrik olarak geri döner, üzülmeyin. (Ben kendimi hep böyle avuturum. :) ) Yeni aracınızı güle güle kullanın. Çok heveslendirdi beni doğrusu. Özellikle arkadaşların sizin kadar çok sevinip kutlamaları çok etkiledi beni. Sırf o...
  20. CelalS

Bozcaada

Ynt: Bozcaada Böyle bir şey hiç bir mevsimde söz konusu değil. Rahatlıkla gidebilirsiniz. Yalnız dönüş feribot rezervasyonunu yaptırmayı ihmal etmeyin. Giderken gidiş dönüş için tek bilet veriyorlar, dönüşünüz belli ise gidiş biletini alırken dönüş rezervasyonunu da yaptırın, belli değilse...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri