Arama sonuçlarınız

1. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Dediğiniz olayda çok haklısınız.Herşeyde mutlaka istisnalar vardır. Benim eleştiri olarak yazdıklarımdada istisna ve yanlışlık mutlaka vardır. Ama hayatımdaucuz mazotlu araba kullanmadım. Lpg ise üniversite öğrenciliğimde bile farklı bir memlekette okumama rağmen 3...

2. alpinone

Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi profesyonel olarak Tekirdağ ve Trakya bölgesinin yöresel müzikleriyle ilgilenen varmı arkadaşlar aranızda..Bir program çekimi için bayramdan sonra Tekirdağ'daa olacağım. Müzik ve yol adlı bir program yapıyoruz.Ben kameramanıyım. Teriosumuz ve iki...
  3. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Sitedeki kişiler çok güzel taarfsız yorumlar yapmışlar şaşırdım doğrusu. Bazı markaları yerden yere vuruyorlar tarafsızlıktan ödün vererek öyle olabilir şüphesi ile açtım testi ama. doğru bir yorum yapmışlar. Tek eksiği iç mekan demişler helal olsun tarafsızlığa hayran...

4. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? en düşük versiyonlu loganın klimalı ve sürücü hava yastıklı liste fiyatı 27.000 lira kia rio sedan trend absli hemde 28,750 ye tavsiye ederim.
  5. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? 14- Renault markası sizce nasıl bir markadır? 15- Kia markası sizce nasıl bir markadır? Ümit bey soru başkasına sorulmuş ama şu konuyu atlamayaın bence kia sağlam dayanıklı bir araçtır. Japonlar kadar olmasada gerçekten sağlamdır her yönden. Soruyu tam anlamadığım...

6. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Yorum ve tecrübeleriniz bekliyoruz paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

7. alpinone

Suzuki Jimny 2010 Proje

Ynt: Suzuki Jimny 2010 Proje Konuyu en baştan beri takip ediyordum.Paylaşıma devam etmenize çok memnun oldum..Çok teşekkürler..Jimmye söylenecek söz bulamıyorum tek kelime ile muhteşem oluyor.
  8. alpinone

1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu

Ynt: 1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu Çok geçmiş olsun ali bey babanıza acil şifalar.
  9. alpinone

Nissan'ın yeni aracı JUKE

Ynt: Nissan'ın yeni aracı JUKE Paylaşım için teşekürler.

10. alpinone

Jeep cj2a Offroad Hazırlanışı Kısa Bölüm

Ynt: Jeep cj2a Offroad Hazırlanışı Kısa Bölüm Tirebolu galiba burası.

11. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Hayırlı olsun umarım aracınız bir an önce gelir ve keyfini çıkarırsınız. :)
  12. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: ben alıyorum Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

13. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Bu arada söz meclisten dışarı diyerek Ümit beye bir soru sorabilirmiyim.Cevaplarsanız sevinirim. Japon araç kullanıcısı olarak Fransız markasını neden bu kadar savunduğunuzu öğrenebilirmiyim. Mükemmel bir aracınız var Jimmy'leri çok severim açtığınız konulardaki...
  14. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Selamlar sevgili hemşerim.Sorduklarına anladığım kadarıyla cevap vereyim. Süspansiyon olayını anlamadım açıkçası; konfor açısından konuşuluyor sandım, o konuda haklısınız. Kullanıcıların yorumları tabiki önemli dediğiniz gibi illaki almak şart değil kullananlara sorulur...
  15. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Çok haklısınız Kürşad Bey duster konusunda bu kadar savunmaya bende karşıyım.Binek araçtan daha konforlu yapıldı , arazi canavarı yapıldı vs. gerçekler çok önemli bu aracı bende araştırıyorum.Ama gerçekten bir 4x4 tecrübesi olan tecrübeli üstadlarımızın kullanmadan...

16. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Sunroof yakışmıştır çoğu arabaya yakışıyor sonuçta. Dacia da opsiyonel olarakda olsa yok sanırım.sunroof nerde takıldı özgün bir şey mi yapıldı yoksa renault grubundan bir aracın mı?
  17. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Nasıl diyorsanız ama foto koymaya başlasanız çok iyi olur sanırım forumda hiç dacia duster fotosu yok.Hem aracı görme imkanı olmayan kullanıcılar için iyi olurdu..Tabiki tercih yinede sizin. İyi geceler.
  18. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? şu meşhur duster ın fotoğraflarınıda bekliyoruz..

19. alpinone

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Ümit bey yazınızda savunduklarınız doğru ama "çoğu binek araçtan daha konforlu ve kullanışlı olan" bu alıntı tamamen yanlış. Duster2ı bende kullandım,Trabzon Karataş showromda full olan 4x4 dizel modelinin de deneme sürüşüne katıldım. Konfor aksine bineklerle hiç bir...
  20. alpinone

1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu

Ynt: 1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu Uzun süren emeklerinizin sonucunda cj nize kavuşmanıza çok sevindim.Güle güle kullanmanız dileğiyle.Kazasız belasız sürüşler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri