Arama sonuçlarınız

1. nisya

20 günlük tatil planı önerileri?

arkadaslar merhaba, 20 günlük tatilim var ve bir plan olusturmam gerekıyor yurt dısı ya da ıcı fark etmez bır plan yapmak ıstıyorum ancak aklımda hıcbır fıkır yok! fıkırlerınıze ortakda olabılırım:D tesekkurler!

2. nisya

KIA VENGA

Merhaba Arkadaslar! Uzun suren arastirmalarin sorununda kendimi hicte aklimda olmayan bir araci satin alirken buldum.Kia Venga ,Turkiye de yeni olan bir arac.6 ay kadar bir sure olmus.Yabanci kaynaklardan kullanici fikirlerine goz attim,insanlar aile araci konforlu ve cok ekonomik diye...
  3. nisya

Gezenbilir, İftar Vakti Hep Birlikte

Arkadaslar herkese Merhaba Ve hayirli Ramazanlar! Maksat gorusmek olsun-birseyler yapmak ,acaba diyorum bu ramazan vaktinde tutan tutmayan fark etmez iftar icin biryerlerde toplansak mi? Keyifli gunler

4. nisya

Kuşlarımıza Sahip Çıkalım, Katliama Karşı İmza Atalım (Göçmen Kuşlarımız Dönüyor)

Malta, 2004 yılında Avrupa Birliği’ne dahil olmuş Akdeniz’in ortasında 400 bin nüfuslu küçük bir ülkedir. Bu ufak ada devleti, coğrafi konumu nedeniyle Afrika ve Avrupa kıtaları arasındaki kuş göçü açısından büyük önem taşımaktadır. Her yıl 170 den fazla kuş türü (Herons, raptors, waders etc)...
  5. nisya

Hasankeyf Yok Olmasın!

Garanti Bankası ve Akbank'a Sesini Duyur: Hasankeyf Yok Olmasın Ilısu Barajı Projesi nedeniyle sular altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan Hasankeyf ve Dicle Vadisi, UNESCO Dünya Mirası kriterlerinin onda dokuzunu sağlayan dünyadaki tek doğa ve kültür mirası. Böylesine önemli bir...

6. nisya

İngiltere

Ingiltere Gezisi Anlatmaya bir yerden başlamak lazım, dinleyin o zaman. Bir ara “bilgi” nedir diye takmıştım: “özünde nasıl bi şeydir, nasıl öğrenilir, nasıl aktarılır?” üzerine ne bulsam okuyordum. Bilgi konusunda 20. yüzyılın en önemli düşünürlerden biri de Michael Polanyi. Adam önce...

7. nisya

Tren ile Türkiye Gezisine Arkadaşlar Aranıyor

ARKADASLAR MERHABA, INGILTERE DE OGRENCIYIM ,NISAN AYI ICERISIN DE TURKIYE DE TREN ILE GEZI PLANIM VAR.15 gun surecegini tahmin ettigim bu geziye doga yuruyuslerini ,bisikleti,cadir hayatini ,fotograf cekmeyi seven arkaadaslar ariyorum. Ilgilenenler varsa beklerim! Keyifli gunler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR