Arama sonuçlarınız

1. tevfik

5.2 Yardim

Merhaba. Durumu ilk yola çıktığınızda ve sonrasında birde motor ve tüm sıvılar ısındığında deneyin arada fark varmı

2. tevfik

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Herkese merhaba. Bir aksilik olmaz ise busafer aranızda olmaktan mutluluk duyacağız.
  3. tevfik

8-9 Ekimde Yedigoller?

Bir aksilik olmazsa 1-2 Ekim oradayız yola cumadanmı çıkarız orası belli değil burdan toplu hareket edilecek gibi bir durum varsa katılmak isteriz.

4. tevfik

Subaru - Forester Iii - 2.0x (150 Hp) E-4at Yardim

Merhaba. Bende 2009 model forester kullanıyorum aracı almadan ve aldıktan sonrada lpg konusu uzun uzun araştırdım başından beri viali sıvı lpg taktırma niyetindeydım yaklaşık 3500-4000tl civarında, ancak araç atmosverik motor olduğundan gerek yok bütçe uygunsa yine takılabilir ancak diğer...
  5. tevfik

Lada Niva Su Problemi

Herkese merhaba. Rizeden getirdiğim niva yı evin önünde başladım sökmeye içdöşemede nevarsa attım, içten taban sacını iyice temizletip çürük yerleri kestim sac ilavesi ile kapattım sonrada kauçuklu zift sürdüm "kauçuklu zift konusunda doğru yaptığımdan pek emin değilim" torpidonun altınada ses...

6. tevfik

Yeni Ve İlk Karavanım Yuksek Tavan T5

Ynt: Yeni Ve İlk Karavanım Yuksek Tavan T5 Hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

7. tevfik

Bir Çinlimiz Daha Oluyor!... JAC

Ynt: Bir Çinlimiz Daha Oluyor!... JAC Bir çinlinin boyundan büyük yaptığı hiçbirşeyi kullanmayacaksın...
  8. tevfik

kar motorcuları

Ynt: kar motorcuları Bayram abi başınız sağolsun Allah kalanlara sabır versin Fotoğraflar için bişe demiyorum herdaim süpersim seni görünce kendime motorcu demeye utanıyorum.
  9. tevfik

Ünlü Programda Türkiye'ye Hakaret Yağdı

Ynt: Ünlü Programda Türkiye'ye Hakaret Yağdı Bu kendiniz bilmez ............ lara bu kaos ortamına kimleirn sebep olduğunu sormak lasım aslında.

10. tevfik

Subaru vs Diğer Araçlar Sürüş Dinamikleri / Keyfi

Ynt: Subaru vs Diğer Araçlar Sürüş Dinamikleri / Keyfi 27000 çok bence :)

11. tevfik

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Hoşgeldiniz Yunanistan dan istediğiniz başarı ile dönnersiniz inşallah
  12. tevfik

Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı

Ynt: Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı Dinçer bey valla eger 2 tekere biniyosanız motorunuzun cc, markası tipi tarzı pek önemli değil eger bütçe müsayit ise mont pantolon ve bot yada motoriklet ayakkabısı ve tabi eldiven eger bütçe müsayit değil ise pantolonu erteleye bilrisiniz tabi...

13. tevfik

Çakmaktan Motosiklet Yapımı

Ynt: Çakmaktan Motosiklet Yapımı sanırım yaratıcılık böyle bişe süper olmuş:)
  14. tevfik

Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı

Ynt: Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı Hangi tarz motor kullanırsanız kullanın bence kaskınız herzaman tam korumalı olmalı öyle yarım kask nazi kaskı falan kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem çünki 30km gibi düşük bir hızla düşseniz dahi bu hız çenenizin yada yüzünüzün zarar görmesine...
  15. tevfik

Arkadaşım Discovery 1

Ynt: Arkadaşım Discovery 1 Hayırlı uğurlu olsun inşallah yeni aracınız beklentilerinize fazlasıyla cevap verebilir.

16. tevfik

İnatçı Yılan

Ynt: İnatçı Yılan Sanırım montaj bu eger değilse sadece yuhh derim onu nasıl çıkaracak ordan
  17. tevfik

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Arkadan dabeli olan o land öyle gitmiyor değilmi
  18. tevfik

Kişisel Galeri (huzzik)

Ynt: Kişisel Galeri (huzzik) Elinize kolunuza yüreğinize sağlık hepsini keyifle seyrettim ışığınız bol olsun

19. tevfik

Ucuza Porsche Yapımı

Ynt: Ucuza Porsche Yapımı Sonderece başarılı yaratıcılığın bukadarı...
  20. tevfik

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? merhaba motorunuz çok üzelmiş sanırım herkezde aynı dert var birçok şey yapmak istiyoruz ama imkanlardan dolayı çogundan mahrum kalıyoruz herdeim gönlünüzden geçenleri yapabilmeniz dileği ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR