Arama sonuçlarınız

1. cavdare

Az Yakan 4x4 Öneri

konuyu hortlatayım. soru bu dönemde daha net anlaşılır hale gelmiştir herhalde :) bende 2.5 hilux aracımı satıp "daha az yakan 4x4 araç"arayışı içindeyim.. aslında cevap duster la başlıyor ama devamı okadar net değil..işin içine biraz daha oturaklı olsun ve kaç liran var sorusu girince yelpaze...

2. cavdare

45-46 Bine Kadar 4x4 Ne Almalıyım ?

kia sorento veya Hyundai terracan.. fronteradan uzak dur(opel ustasının bana dediği) motorun kasaya yetersiz kaldığı söyleniyor.. kyronda olabilir...
  3. cavdare

Rexton W Icin Yukseltme Kiti, Diff Lock Ve Alt Koruma Var Mi?

Bildiğim kadarıyla korede var ama şu ana kadar kimse getirtmedi. Sadece Actyonsportslar için nafız usta komple dingili değiştirip kilitli diferansiyel takıyordu. Uyarmı bilmem ama- belki sabit akslı diğer ssangyonglar içinde uyumlu olabilir. (kyron- 2010 öncesi rextonlar-korando sports) eğer...

4. cavdare

Rexton W Icin Yukseltme Kiti, Diff Lock Ve Alt Koruma Var Mi?

Yükseltme için yay ve sertleştirilmiş amortisörlerden oluşan kit var. İstanbulda Nafız usta yardımcı olur. Gökpınar otomotiv. İnternette iletişim bilgileri var. Bu arada bilgin olsun rexton get uygulamalarını pek sevmiyor. Yükselteceksen doğrudan yayları değiştir.
  5. cavdare

Rexton Aks Mafsalı

Merhaba arkadaşlar.. Rexton II lerde(2.7) ön aks mafsalında sıkıntı olması durumunda tüm aks birlikte değiştiriliyor(1300 TL civarı)sadece lale veya mafsalı bulamıyorsunuz. İterseniz yurt dışından aks-lale ve körükten oluşan tamir kitini alabilirsiniz. Ama sadece aks mafsalı sorununuzu çözüyorsa...

6. cavdare

slm... kadeş mesajlarından anladığım kadarıyla teknik konularda bilgilisin...2.7 awd rextonun ön...

slm... kadeş mesajlarından anladığım kadarıyla teknik konularda bilgilisin...2.7 awd rextonun ön diferansiyel keçesinden yağ kaçırıyor(aksın difrensiyele takıldığı yerden)... vanda olduğum için parçayı bulmadan sökmek istemiyorum... parça kodunu internetten biraz aradım ama farklı parçalar var...

7. cavdare

çok pahalı olmasın ama sıkıntıda çıkartmasın.... tabi bunlar benim düşündüklerim..sizin...

çok pahalı olmasın ama sıkıntıda çıkartmasın.... tabi bunlar benim düşündüklerim..sizin önerilerinizide duymak isterim... birde tüp konusu var tabi 11 lt 300 bar alaminyum mu- 12 lt 232 bar çelikmi) tüp konusunda dikkat etmem gereken noktalar varmı. teşekkürler
  8. cavdare

muhtemelen çoğunlukla van gölü ve karadenizde dalacağım.. bir çok farklı koşulda...

muhtemelen çoğunlukla van gölü ve karadenizde dalacağım.. bir çok farklı koşulda kullanılabilmesi açısından çift parça(elbise+shorty) düşünüyorum. mares flexa ve subgear definition fiyatlar benzer...ayrıca bc regülatör setlerindede farklı seçenekler var. mares Rover setler 1600 -subgear drake...
  9. cavdare

slm. seval hanım .. ben vanda görev yapıyorum.. daha öncede görüşmüştük ama hatırlarmısınız...

slm. seval hanım .. ben vanda görev yapıyorum.. daha öncede görüşmüştük ama hatırlarmısınız bilmem.. bir konuda sizin tecrübe ve görüşlerinizden faydalanmak istiyorum.. dalış elbisesi almayı düşünüyorum ama bu konuda yeterince bilgim olmadığı için kafam karışık..

10. cavdare

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya bu arada unutmadan... makaralı yaylarda makaralar kol boyunuza göre ayarlanır.. böylece yayın tam gerildiği andaki sertlik düşer... ..kaslar geliştikçe çekme boyunuz artarak gerçek düzeyine gelir...ilerleyen zamanda bilen birine ayarlatırsınız.. kendiniz...

11. cavdare

Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi

Ynt: Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi 4*4- 4*2 farketmez hepsine olur... yükseltme işlemini sabri abinin belirttiği yere yaptırabileceğiniz gibi (hazır kit) get ve yay uygulamalarıyla kend isteğinize uygun olarakta yaptırabilirsiniz.. spacerleri yaptırmanız...
  12. cavdare

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya hayırlı olsun... okculukla ilgili olarak öncelikle bilmeniz gerekn birşey var... temel eğitimi almadan bu işe girmek pek uygun değil öncelikle okculukta daha önce yoğun olarak kullanmadığınız kas gruplarını kullanıyorsunuz. bu kas gruplarını hiç...

13. cavdare

Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi

Ynt: Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi mutlaka spacer da yaptırın..hem rüstem bey gibi bir fırsat var elinizde...yaptırın spacerleri,,,
  14. cavdare

Amerika Macerami Dolu? Gorucez Bakalim...

Ynt: Amerika Macerami Dolu? Gorucez Bakalim... ahmet bey gezi fotoğraflarını paylaşında gitmeyi düşünenler için bir fikir oluştursun...
  15. cavdare

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi sayın kabasakal bey, öncelikle geçmiş olsun ve bir daha olmasın inşallah. turbo ile ilgili ilk duyduğum sorun, acaba sebebini biliyormusunuz,yakıtı nerden alıyorsunuz-arızayı daha önce nasıl anlamadınız...

16. cavdare

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi demmekki henüz kaynamadıysa söküp ilaçlamak(her bakımdamı sürüyoruz yoksa bir kez sürüldümü bir daha sökülene kadar yetiyormu), kaynadıysa enjektörün ömrünü uzatmak için servise makineyle temizletmek, kaynadı ve bozulduysa ssangyongdan bakım için fiyat indirimi talep...
  17. cavdare

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi aslında enjektör kaynatma bir çok dizel araçta görülebilen bir sorun, bizim araçlarda da özellikle 4 nolu enjektör en son enjektör(servisin solediği) kapağa kaynayabiliyor. sökülmesi gerektiğinde servise bırakıyorsunuz ara ara yağ benzeri bir şey sıkıyorlar ..şansınız...
  18. cavdare

Bolu - Yedigöller Yolu Hakkında

Ynt: Bolu - Yedigöller Yolu Hakkında 7 ay önce yol açıktı...çalışma olan yerler için alternatif yollarda vardı..eğer bir değişiklik yoksa konforlu olmamakla birlikte sıkıntı çekmeden gidebilirsiniz..daha güncel bilgi gelene kadar bununla idare edin :)

19. cavdare

Kararsız Kaldım Yardım Rica..

Ynt: Kararsız Kaldım Yardım Rica.. slm..bence arabanızı değişin..karavanın günlük kullanımı zor olur, sizin araçta hiç bir karavanı verimli bir şekilde çekmez.. sizin aracınızın 33000-35000 tl civarlarında olduğunu düşünürsek bu fiyata daha güçlü bir araç alabilirsiniz... , kendi zevk ve...
  20. cavdare

Yakıt Tasarruf Cihazları İşe Yarıyor mu?

Ynt: Yakıt Tasarruf Cihazları İşe Yarıyor Mu? bence bu firmalar pazarlama stratejilerini değiştirsinler...memnun kalmazsak paramızı iade edeceklerine taksınlar memnun kalırsak paralarını verelim... :) bu stratejiyi uygulasınlar taktıranların sayısında astronomik artış yaşanmazsa bende işletmeci...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR