Arama sonuçlarınız

1. anky

Unimog 411 Projesi ...

Harikasınız SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. anky

800 Tl Ye İthal Araç Üstü Çadır İçin Toplu Alım

Ynt: 800 Tl Ye İthal Araç Üstü Çadır İçin Toplu Alım Çadırlardan haber var mı?
  3. anky

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013)

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013) Merhaba, Ben de eşim ve 2 çocuğumla katılmak istiyorum. Muhtemelen C.tesi 15-16 gibi orada olabileceğim. Böyle bir organizasyona ilk defa katılacağım için pek bir bilgim yok. Konaklama ve temel gereksinimlerin neler...

4. anky

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013)

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013) Tüm emeği geçenlerin eline sağlık...
  5. anky

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

Seben gölü ve çevresi oldukça büyük Kamp alanı gölün ne tarafında harita üzerinden işaretleyerek göstermek mümkün mü?

6. anky

DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012)

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Doğa sevgisi ile ilgili 2. bir konu da çevreyi etkinlik sonrası temiz bırakmak. etkinlikten 1 hafta sonra yörük yaylasına yolu düşen bir arakadaş söyledi her yer çöp ve pet şişe atıklarıyla...

7. anky

LJ70

Ynt: LJ70 Teşekkürler.... Benim FJ 70 de 4,88 orana sahip ve şuan 32" lastikle sizin eski usul 2,4 dizel motorla oldukça performanslı, hiç çekiş sorunu yaşamıyorum... Hatta eski grant vitaram ile karşılaştırdığımda FJ 70 in low 2 si vitaranın low 1'i gibi, arazide low 1 çok nadiren kullanmam...
  8. anky

LJ70

Ynt: LJ70 Ha birde bence tamponlara siyah renk yakıştı ancak eteklerdeki siyah olmasa acaba daha iyi mi olurdu düşüncesindeyim... Tüm gelişmeleri büyük bir zevkle izliyoruz..,Aracınızı kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Saygılarımla
  9. anky

LJ70

Ynt: LJ70 İsmail bey belki tekrar olabilir ancak bir kaç şey sormak isterim yükseltme get ile mi?? amortisörleri değiştirdiniz mi? Ayna mahruti oranınız orjinal 4.88 mi sonradan mı yaptırdınız? kime? Arka diferansiyelde kilit var mı? varsa sonradan mı yaptırdınız? kime? Çok oldu ama bir de ön...

10. anky

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi Daihatsu, suzuki ve sonunda 1989 toyota FJ 70 aldım Düzce'den saygılarımla... Ali Nihat ANNAKKAYA

11. anky

Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama)

Ynt: Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama) tam kilit varsa içeride mutlaka bir düğme veya kol olması gerekir. Tabi bunlarda iptal edilmiş olabilir. 70 serli LC lerin kullanım kitapçığında kilitler ön ve arka için direksiyonun solunda (sağdan direksiyon)...
  12. anky

Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama)

Ynt: Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama) MKE den alınıp izmitte bir galeride satılan BJ 70 lerin ax kodlarında G144 yazıyor... Bu durumda arka diferansiyel kilidi var demek oluyor... bu arabalarda arka diferansiyel nasıl kilitleniyor? düğme falan mı...

13. anky

2004 grand vitara yardım lütfen

Ynt: 2004 grand vitara yardım lütfen 2003-2005 garnd vitara 1,6 düz vites 2800 devir 5. vites 90 yapar
  14. anky

3. Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Off Road Oyunları (17-18 Eylül 2011)

Ynt: 3. Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Off Road Oyunları (17-18 Eylül 2011) Katılımcı Adı Kişi Sayısı İli Gezenbilir niki 1- Serkan 2 kişi Düzce Düzce offroad...
  15. anky

Bmw X3 Extreme Offroad

Ynt: Bmw X3 Extreme Offroad X3'ü bilmem ama sahibi süper

16. anky

Lastiklere su doldurma

Ynt: Lastiklere su doldurma kışın ekside ne olur? yoksa antifiriz de koymak nasıl olur?
  17. anky

2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)
  18. anky

2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010) vatandaş 4x4 lere özendi ancak traktörün remorkonu gölde bırakmasına rağmen çukurdan çıkamadı.......

19. anky

Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010) şampiyon gerçekten çok hızlı idi.
  20. anky

Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010) hepsi birlikte

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri