2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DÜZCE OFFROAD TEAM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 226
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,224
Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

vatandaş 4x4 lere özendi ancak traktörün remorkonu gölde bırakmasına rağmen çukurdan çıkamadı.......
Th S6306597

Etiketler
Ynt: 2. DOSOD; Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Kamp ve Off-Road Oyunları (17 - 19 Eylül 2010)

Başta Serkan Bey olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, seneye yapılacak organizasyonu iple çekiyoruz.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Adsz9

Adsza

Adszd

Adszds

Adszf

ayrıca;

Serkan Bey
yardımseverliğiniz doğrultusunda baltayı koşup verdiniz.
Birkaç kez "sonra alırız"larınız sonunda unuttuk, bende kaldı..
İade için plan yapmaya çalışıyorum..

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Adszg

Adszi

Adsz

Adszi

Adszs

S6306505

XozzyX' Alıntı:
ayrıca;

Serkan Bey
yardımseverliğiniz doğrultusunda baltayı koşup verdiniz.
Birkaç kez "sonra alırız"larınız sonunda unuttuk, bende kaldı..
İade için plan yapmaya çalışıyorum..

sizin canınız sağolsun birdahaki organizasyonda yine lazım olacak o zaman kullandıktan sonra verirsiniz ;D

bende de çok güzel resimler var özellik le alfonse'nin yeni yeni kendime gelmeye başladım bugün yarın resimleri atmaya başlıyacağım

Güzel zaten başka bir plaka beklemiyordum heralde son çukura kadar defalarca antreman yapmışsınızdır. ;)

sevgili serkan bey,
İzmirli gezenbilir grubundan olup Sakarya off road grubu dostlarımızla bundan tam 3 hafta önce serbest muhabbet köşesinde faaliyetiniz ile ilgili 17-9 itibariyle kamp atma faaliyetine daha doğrusu moduna girmiş izmirden hangi tarihte çıkıp hangi tarihte orada olacagımız planlanmış olup,elde olmayan olumsuz sağlık nedeniyle sadece c.tesi etkinliğe katılabilmiş bir gezenbilirci olarak yapılan organizasyon dan etkilenmemek için F1 organizasyonunu görüp acaba organizasyonu F1 mi yaptı dedirtmek için her olanağı kullandığınızı görmek başta Kaynaşlı ilcesi mülki amiri Sayın kaymakamı Cengizhan Yılmaz bey olmak üzere maiyetindeki tüm personele ve burada ismini sayamadığım bütün katkı verenlere emeği gecenlere gönülden çok teşekkür eder bundan sonraki etkinliklerde bizleride izmirden hasbelkader beklerseniz yanlarınızda olmaktan büyük onur duyacağımızı şimdiden belirtir budan sonraki tüm etkinliklerinizde 2.dosot düzce kamp ve off road etkinliğinde çıtanızı çok yükseğe çıkarttığınızdan daha da yükseklere çıkartmanızı temmeni eder 3. etkinliğinizde beni enbaşa ilk katılan olarak yazacağınızı umarak sağlık ve esenlikler dilerim.

sekan kardeşim eline, yüreğine, aklına sağlık birde düzcede bukadar büyük seyirci topluluğun seyretmesi buranın offroad sevgisinide kanıtlıyor.
selamlar, sevgiler :smiley:

Çok güzel bir organizasyondu emegi gecen herkese cok ama cok tesekkürler.aracımda olusan bazı sıkıntılar yuzunden erken ayrılmak zorunda kaldım.düzcenin ev sahipliği cok guzeldi dosod dan nerdeyse herkes ateş basına gelip tek tek halimizi hatrımızı sordular.seneye tekrar düzcede gorusuruz inşallah.

günaydın dosod lu ahali gününüz gün ola tarlanız harman ola fotoğraflar gelecek ama grip okul iş ödemeler vs vs den zamanım olmadı.inşaallh yakında olur.

Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler.Gerçekten çok eylendik.bütün kuluplerin bu şekilde gelenekselleşen oyunlar yapmasını diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,151
Kaydolan Son Üyemiz
dmbe3781

Çevrimiçi üyeler

Geri