Arama sonuçlarınız

1. cheg

Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler) İlgi gösterdiğin için çok teşekkür ederim yiğit kardeş. Aracı hurdaya çıkarttık. 840 gibi bir rakama mal oldu. Araç büyük ihtimalle parçalanmıştır. Sevgiler...

2. cheg

DİKKAT !!!

Ynt: DİKKAT !!! Okurken terledim...demekki bu hikaye son kanundan evvel yaşanmış...ya da biz araç 20 yaş üstü diye yırttık...
  3. cheg

DİKKAT !!!

Ynt: DİKKAT !!! Sağol kardeş hakkaten badire atlatmışız...

4. cheg

DİKKAT !!!

Ynt: DİKKAT !!! Teşekkürler... Neyse ki az tuzlu oldu.. Parayı yatırdım bugün 839 tl.
  5. cheg

DİKKAT !!!

Ynt: DİKKAT !!! Teşekkürler dostum... Aynen öyle , araç satarken doğru notere... Yarın geliriz , yok gelecek aya yok şimdi işimiz var... para alınır araç devredilir ... Hadi güle güle...

6. cheg

DİKKAT !!!

Ynt: DİKKAT !!! Bağcılar trafik tescil e gittim... Elime bir kağıt verdiler. Yarın ümraniye nakil vasıtaları vergi dairesine gidecem. Faizini silip verginin dörtte birini ödeyerek yırtacam sanırım. Yani 900 civarına yırtacaz... Bir daha satış vermeden araç satışı yok. Bazan da...

7. cheg

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler) 2004 ten beri mtv si yatmamış...dolayısı ile muayene ye de girmemiştir bu araç...araca ulaşacağımızı pek tehmin etmiyorum...maliyeden kağıt aldım şimdi. trafik tescile gidiyorum... aracı bir kısım vergisini düşerek hurdaya...
  8. cheg

DİKKAT !!!

Arkadaşlar 2004 yılında galericiye sattığım 85 model pajeromun vergi borcu bugün sms le bana bildirildi.. demekki araç hala benim üstümde ... plakası 34 E 2356 ...gören duyan yerini bilen olursa haber verirse sevinirim... ya bağlatacağız ya trafikten çekeceğim... siz ne önerirsiniz?
  9. cheg

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler) Arkadaşlar benimde 9 sene önce galericiye verdiğim 85 model pajeromun bugün cezası ile beraber 6200 tl vergi borcu olduğunu öğrendim. muhtemelen mtv leri o tarihten beri hiç ödenmedi.. sizce nasıl bir yol izlemeliyim...

10. cheg

Daihatsu Terios Silver Otomatik, Nasıl Bir Araç ?..

Ynt: Daihatsu Terios Silver Otomatik, Nasıl Bir Araç ?.. 2 var evet...dik yokuşlarda araç sürekli vites değistirmesin diye kullanyorsun...

11. cheg

20 binde lastik yarıldı

Ynt: 20 binde lastik yarıldı Bugün bridgestone dueler at 694 tek lastik ısmarladım...istepneye koyacam...üstünde 4 adet aynı lastik olacak..bi tane daha devre dışı kalırsa bir Bs daha alıp ikisini arkaya takacam...aksi halde her lastik devre dışı kalışında 4 yeni lastik beni biraz bozar...zaten...
  12. cheg

20 binde lastik yarıldı

Ynt: 20 binde lastik yarıldı İşin kötüsü de burda...üstùndeki lastikler kullanmak istemediğim bir marka...bridgestone a gecmek istiyorum...arkaya iki tane BS taksam nasıl olur....

13. cheg

20 binde lastik yarıldı

Arkadaşlar diyelimki lastikler 20 binde...biri yarıldı...istepne zaten kötü...bu durumda napılır...iki lastik alıp arkayamı takılır...dördü birden mi değişmeli...ya da tek lastik alıp arkaya taksak nasıl olur...
  14. cheg

çamura saplanan aracı nasıl....

http://www.funzu.com/index.php/crazy-video/clever-way-to-remove-tractor-stuck-in-mud-28012011.html
  15. cheg

Dahiatsu Terios Hakkında Bilgi

Ynt: Dahiatsu Terios Hakkında Bilgi model 2006 da değişmedimi....

16. cheg

Terios'umda Yaptığım Bazı Değişiklikler

Ynt: Terios'umda Yaptığım Bazı Değişiklikler otomatikler fabrika çıkışı plastik koruma ile geliyor... sebebide metalin ısındıktan sona geç soğuması ve şanzımana ısının zarar vermesi...bilginiz olsun diye...
  17. cheg

Terios'umda Yaptığım Bazı Değişiklikler

Ynt: Terios'umda Yaptığım Bazı Değişiklikler güle güle binin. araç otomatikmi?
  18. cheg

Nokia E71 Entegre GPS Bağlanmıyor

Ynt: Nokia E71 Entegre GPS Bağlanmıyor garminin avrupa haritaları varmı e71 için...

19. cheg

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

Ynt: Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor? 10 yıl evvel paraya kıyıp vaude space almıştım...yüzümü hiç kara çıkarmadı...hala da kullanıyorum...gene alsam vaude alırım....
  20. cheg

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi salomon iyidir....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35