Arama sonuçlarınız

1. gt-40

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında Tesekkurler dostum..

2. gt-40

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında Merhabalar uzun zamandan beri takip ediyorum ama ne konu acmistim nede fazla bir yorum.Yalniz bir sey sormak istiyorum. hyundai santafe 2.0 crdi 2005 otomatik araclar fiyat olarak oldukca alinasi bir arac.Yedek parcalarinin fiyatlarina da baktigimda cogu aractan uygun...
  3. gt-40

Unimog Train

Ynt: Unimog Train bu nasıl bir makinedir,nasıl bir mühendislik harıkasıdır :o her yerde kullanılabilen başka bi canavar varmıdır acaba?bu aracı tasarlayan insan olamaz ;D

4. gt-40

Askerliğimizi Nerede Yaptık? Hangi 4x4'ler Vardı? Maksat Geyik!

Ynt: Askerliğimizi Nerede Yaptık? Hangi 4x4'ler Vardı? Maksat Geyik! ASKERLİĞİMİ KONYA İNZİBAT OKULUNDA 73-1 TERTİP KOMANDO EĞİTİMCİSİ OLARAK YAPTIM.18 AYIM ORADA GEÇTİ.ACEMİ ASKERLERİ EĞİTEREK VEDE ADAM EDEREK GEÇİRDİM.6 TANE YEMİN TÖRENİNDE BULUNDUM.ALAH HER ERKEĞE ASKERLİK DENEN O GURUR...
  5. gt-40

İstiap Haddi

Ynt: İstiap Haddi SELAM KAMER HANIM ..O FOTO BENİ ÇOK ÜZDÜ GERİ KALAN FOTOLARDA ÇOK GÜZEL VE ÖZEL AMA Bİ OKADARDA TEHLİKELİ

6. gt-40

İstiap Haddi

Ynt: İstiap Haddi tüm fotolar güzel yakalanmış ama o eşşekli foto beni çok üzdü.biri bana gerçek olmadığını söylesin.

7. gt-40

Unimog

Ynt: Unimog Nadir bey bilgilendirici açıklamanız için teşekkür ederim.Hayalimdeki araç sizin unımog tarzı özel yapım ya çift kabinli veya komple kapalı olanlardan.Nasip olur inşallah ALLAH kaza bela vermesin.Acmat'ı da unuttuğumuzu sanmayın.eğer ikisi arasında bir kıyas olsa hangisi öne...
  8. gt-40

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Cümleten hoş bulduk .
  9. gt-40

Unimog

Ynt: Unimog tüm yorumlara ve resimlere baktım hepinizin yüreğine sağlık. bahsettiğiniz devlete ait olan unımog'ların satışı nasıl oluyor ihale usulümü ,nereden öğreniliyor.açık arttırma gibimi satıyorlar.

10. gt-40

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu AYDURAN BEY-MURAT CAN YOLUKER BEY-UFUK SARNIK BEY-REHA YURDAKUL BEY MESAJIMA BU KADAR ÇABUK KARŞILIK VERMENİZ VEDE BİR AİLE ORTAMI GİBİ İLGİLENMENİZ TAKDİRE ŞAYAN BİR DURUM.PROBLEM DEDİĞİNİZ GİBİ FIREFOX'A GEÇİNCE BİR NEBZE DÜZELDİ.TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM...

11. gt-40

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Nadir bey hoş bulduk.Aslan gibi ,bilgi ve birikimli,seviyeli ve saygılı oğlunuz var ne nutlu size .yaşı bizlerden ufak olmasına rağmen bukadar bilgi ve birikimin kaynağı akıllı oluşu ve tecrübeli bir babaya sahip olması.sizlerin tecrübesi karşısında...
  12. gt-40

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam dostlar uzun zamandan beri takip ediyor ve beğenerek yorumlarınızı okuyordum.dh.forumdan RqJnr kullanıcı ismi ile dostumuz kardeşimizin bilgi birikimindende yararlanıyorduk.onun reklamı sayesinde bende aranıza resmi kayıtla katılımcı oldum. ilk...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR