Arama sonuçlarınız

1. yns

ssangyong türkiye olarak ilk davet ilk organizasyon sanırım !

:o :o :o :o arkadaşlar,davet var,haberi olan varmı ? http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95269.msg1239329#msg1239329

2. yns

Kar Erimeden Biryerlere Gitsek

s a arkadaşlar,kar erimeden günübirlik beyaz örtülü biyerlere gitsek,mangal muhabbeti falan. ben bi sorayım dedim,mesela bu hafta sonu ? kalabalık olurmu bakalım! kuşlar söyledi kartepe yuvacık taraflarında 2 mt falan kar varmış !!! (cumartesi ve ailecek olması tercihimdir...
  3. yns

01 -02 -2012 kemerburgaz actyon sports'la av ve gezi

arkadaşlar merhaba geçen haftaki kar'da kemerburgaz'da ufak bir av kulübemiz var,pazartesi akşamdan murat arkadaşımla gittik hem av hemde istanbul'da kar'a olan özlemi gidermek için iki gün orda kaldım. salı gün biraz avlandık,akşam bir kaç arkadaş ve ediz kardeşimde geldi,yollar buzluydu...

4. yns

actyon sport'a dodik yaptırdım

arkadaşlar uzun zamandır yaptırmak istediğim dodiği sonunda yaptırdım, daha rötuş işleri var ama şimdiden imalatı yapan ali ustaya ve ilgilenen murat(mert efe) arkadaşıma teşekkür eddip ilgili resimleri yüklemeye başlıyorum.
  5. yns

kemerburgazda karlı bir günde ssangyong'la gezi

selim gelmedin, bak şimdi resimlere :D http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=70884.msg870681#msg870681

6. yns

kemerburgazda karlı bir günde ssangyong'la gezi

gezi fotoları;

7. yns

SsangYong Actyon Sports Yenileniyor

Yenilikler SsangYong Actyon Sports Yenileniyor Pick-Up sınıfının en özgün tasarımlıları arasında yer alan SsangYong Actyon Sports, yeni neslinin ön sunumunu SUT1 konseptiyle yapıyor. Cenevre'de 5 metre sınırındaki SUT 1 konseptini sergileyecek olan SsangYong, markanın güncel Pick-Up modeli...
  8. yns

eski kasa l200,1996 hılux 2.8, 2003,2004,2005,nıssan

[color=yellow]arkadaşlar doğada ve günlük kullanacağım bir araç araştırıyorum uzun zamandır,önce eski bir araç alıp toplatmayı düşündüm (defender v.b) ama şehir içi kullanım için hantal geldi bana sonra 2000 mod. üzeri 4x4 pickuplara yöneldim şimdi birkaç tane araç sahibi ile görüştüm karar...
  9. yns

Vitara 2002-2003 Dizel Hakkında Bilgi

arkadaşlar vitara 2002 -2003 dizel hakkında tecrübesi olan arkadaşlardan şehir içi ve arazi kullanımıyla ilgili bilgi alabilirmiyim. tşkler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri