Arama sonuçlarınız

1. pandipieri

TORK KONVERTOR ARIZASI

Merhaba Arkadaslar, bir toyota kullanicisiyim ama cok yakin bir arkadasim benden asagida yazdigi konuda yardim istedi. acaba bu sorunu yasamis bir arkadasimiz var mi ve yardimci olabilir mi? bunlar arkadasimin yorumlari ... arac grand vitara 2.0 jlx-al simdiden tesekkurler... Araç akış...

2. pandipieri

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

Merhaba, Artık geleneksel hale gelen "Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor " etkinliğimi bu yıl iklim şartları sebebiyle Mayıs ayında yapıyoruz. Havalar daha ılık olsun daha çok eğlenelim diye. Hatta deniz kenarında... Bu yıl katılımın daha fazla olmasını...
  3. pandipieri

Gezenbilir; UŞAK Ulubey Kanyonu 112 Acil Arama Kurtarma Kamp Etkinliği (25 - 26 Şubat 2012)

Sevgili Dostlar, 25-26 Şubat Uşak Banaz 112 Acil Servis ve Arama Kurtarma Ekiplerinin davetleri üzerine, İzmir Gezenbilir Doğa Sporları ve Offroad Grubu olarak önce dağlarda kamp yapmaya ardından da Ulubey Kanyonu'nda doğa sporları, kampçılık ve off-road hakkında bilgi paylaşmaya gidiyoruz...

4. pandipieri

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (24 Nisan 2011)

Merhaba, Geçen yıl İlgi Otizm Derneğinden gelen talep üzerine Ankara' da "Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor " etkinliği düzenlemiştik. Bu sene aynı etkinliği İzmir'de yapalım dedik fakat Ankara ve İstanbul ile birlikte. Konu yine "Gezenbilir Off-Road Grubu...
  5. pandipieri

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İzmir Korteji (29 Ekim 2010)

İzmir Grubu merhaba, Her yıl farklı illerde Gezenbilir ailesi olarak düzenlediğimiz "Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji"ni Cumhuriyet'imizin 87. yıldönümünde önce Ata'mıza, sonra vatanımıza ve milletimize yakışır bir şekilde kutlamak için tüm İzmirli Gezenbilir üyelerini bekliyoruz.

6. pandipieri

Toyotalar İpek Yolunda

TOYOTALAR İPEK YOLUNDA HADİ BAKALIM YENİ KONU

7. pandipieri

Land Cruiser vx100 LPG Kiti

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ve bir LC vx100 satın almak uzereyim. daha once vx80 ve LR DiscoII kullandim. simdi ise en uste cikip LCvx100 almaya karar verdim. istanbulda bu isi en iyi kim yapar prins marka lpg kitini kime taktırmamı onerirsinzi. Bu arada ege bolgesinde off-road...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri