Land Cruiser vx100 LPG Kiti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pandipieri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,290

pandipieri

Zirve
Rahmetle Anıyoruz...
Yer
Izmir
Web
www.derinuzay.com
Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ve bir LC vx100 satın almak uzereyim. daha once vx80 ve LR DiscoII kullandim. simdi ise en uste cikip LCvx100 almaya karar verdim. istanbulda bu isi en iyi kim yapar prins marka lpg kitini kime taktırmamı onerirsinzi. Bu arada ege bolgesinde off-road zamanları geliyor eger organizasyonlar olursa mutlaka katılmak isterim. hatta ben de organizasyonda yer alabilirim cevre bilgim fazladir... simdiden yardimlariniz icin cok tesekkurler...

Etiketler
Ynt: Land Cruiser vx100 LPG Kiti

pandipieri' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ve bir LC vx100 satın almak uzereyim. daha once vx80 ve LR DiscoII kullandim. simdi ise en uste cikip LCvx100 almaya karar verdim. istanbulda bu isi en iyi kim yapar prins marka lpg kitini kime taktırmamı onerirsinzi. Bu arada ege bolgesinde off-road zamanları geliyor eger organizasyonlar olursa mutlaka katılmak isterim. hatta ben de organizasyonda yer alabilirim cevre bilgim fazladir... simdiden yardimlariniz icin cok tesekkurler...

hoşgeldin aramıza sahinden.com bakakarken geçenlerde prins marka lpg kiti vardı satılık ilanlarında ve fiyatıda 1000 euroydu galiba ilanda izmirden yazılmıştı isterseniz bir bakın ben ankarada taktırdım şaşmaz oto sanayide memduh usta ankara bayisi gayette memnunum

ideali ne kadar olmalı sizce bagajı kucultmemek icin yedek lastik kısmına koymak istiyorum depoyu ne dersiniz? sorun olur mu?

pandipieri' Alıntı:
ideali ne kadar olmalı sizce bagajı kucultmemek icin yedek lastik kısmına koymak istiyorum depoyu ne dersiniz? sorun olur mu?

benim aracımda da aynı yerde istepnenin yerinde 77 lt tank koyuldu üstünede saç kaplandı ,herhangi bir problem yok fakat daha büyük tank koyabilirseniz ,yer müsait çok daha iyi olur kanaatindeyim

77 lt ie ne kadar yol yapabiliyorsunuz, bir de sanırım sac kaplatmak gerekli degil mi? aynı yer yapıyor mu onu yoksa baskası mı kaplıyor?

pandipieri' Alıntı:
77 lt ie ne kadar yol yapabiliyorsunuz, bir de sanırım sac kaplatmak gerekli degil mi? aynı yer yapıyor mu onu yoksa baskası mı kaplıyor?
aynı yer de yapılıyor 77 lt tank 77 gaz almaz basınçtan dolayı % 10 kayıp vardır yaklaşık 70 lt alır , tüketim değerleri çok değişken olmakla beraber hızlı,yavaş,şehir içi ,dışı arazi ,çok değişir uzun yolda ortalama 17 lt lpg tüketirsiniz , son ölçümlerimde ankara ,ist otobanda port bagaj yok ,at michelin lastikler ile 110 tl gaz ile 410 km yol yapmıştım ama çok ekonomik olarak kullanmıştım deneme amacı ile , tank altını saç kaplatmazsanız mühendisler odasından geçemessiniz

anladim cok tesekkurler zamanınızı alıyorum ama bir sey daha soracagım sistem nasıl isliyor arabayı satın aldiktan sonra ruhsatı ustume almadan mı bu islemleri yaptırmam gerek muhendisler odasindan onay falan. aracı izmire getirecegim ben plakayı aldigimiz yerde sanırım bu islemleri yapmalıyız degil mi? muh odasi onayını yani.

pandipieri' Alıntı:
anladim cok tesekkurler zamanınızı alıyorum ama bir sey daha soracagım sistem nasıl isliyor arabayı satın aldiktan sonra ruhsatı ustume almadan mı bu islemleri yaptırmam gerek muhendisler odasindan onay falan. aracı izmire getirecegim ben plakayı aldigimiz yerde sanırım bu islemleri yapmalıyız degil mi? muh odasi onayını yani.

valla o işlerden çok anlamıyorum ,ama 0 533 338 92 57 den memduh bey prince ankara ,kendisine bir danışın veya muameleciniz sizi aydınlatacaktır ,bunlarda olmazsa size benim aracımı satayım hiç bunlara gerek kalmasın ;D

ilginize ve teklifinize cok tesekkurler yeni bir arac almak uzereyim bugun yarın islemler bitmis olur... sizi de haberdar ederim yaptiklarim hakkında gorusmek dilegi ile...

Ayrica isleri hallettikten sonra adim adim burada sistemin nasil isledigini aciklarim en azindan bizden sonr bu isi yapacaklari da aydinlatmis oluruz...

pandipieri' Alıntı:
sizin arac vx100mu vx80 mi ? yazdiginiz yakıt tuketimi hayli iyi cok az yakmis araciniz...

2004 vx 100 benim aracım ama orjinal ağırlığı ile ,eğer araca lastik,ikinci akü,vinç,port bagaj filan gibi ilaveleri yükleyince acaip şekilde tüketim artıyor aklınızda olsun

ben de bunlari portatif yapmayı dusunuyorum yani sadece off-road a giderken takacagim port bagaj veya lastikler gibi. gunluk kullanımda baz halde kullanmak gerek racı min. tuketim icin. zaten hafif arazi kosullarında aracın baz durumu da hayli basarili isler yapabiliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri