Arama sonuçlarınız

1. DAYLIK

Araç Üstü Çadırla Kamp

Isuzu D max'ımın üzerine monte ettiğim yeni bir araç üstü çadır aldım. Araç üstü çadıra sahip arkadaşlarla birlikte kamp yapmak zevkli olacak. Böyle bir konu olmadığı için bu başlığı açtım. Araç üstü çadır kullanan arkadaşlar buraya...

2. DAYLIK

KOcaköy'den Babakale'ye Nisan 2011

İstanbul'dan gece yola çıktık. Keşan'daki meyhane faslından belki sonra söz ederim. Sabah 06:00'da Kocaköy'deydik. Kocaköy Assos'a 27 Km mesafede... 1-2 saatlik uyhkudan sonra sabah 10:00 da yola çıktık. Niyetimiz öğleden sonra Babakale'de balık yemekti; yedik de... Nerede mi konakladık...
  3. DAYLIK

AYTAM

Afyonkarahisar'a gittiğinizde AYTAM-Afyonkarahisar Yerel Tarih Araştırmaları Merkezi'ne uğramayı unutmayın. Yerel Tarih Müzesini gezin, bir çay için. http://www.aytam.org.tr

4. DAYLIK

Nisan 2011 Çınarlıdere

Sonbaharda Çınarlıdere'yi keşfettik. Yoldan değil de derenin öte yanındaki patikadan yürüyoruz. Patikanın kaybolduğu yerlerde deredeki taşlardan sekerek ya da asma köprülerden geçerek ilerliyoruz. Bugün kü yürüyüşümüzle bu üçüncü gidişimiz oldu. Yazın piknikçilerin gelmesiyle kalabalıklaşacağını...
  5. DAYLIK

Dünyanın İlk Frig Sergisi

Friglerin Gizemli Uygarlığı Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi, Anadolu’da köklü bir kültür yaratarak kendilerinden sonra gelen Yunan ve Roma uygarlıklarını etkileyen Frigler’i konu edinen kapsamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. 26 Aralık 2007- 13 Nisan 2008 tarihleri arasında ziyaret...

6. DAYLIK

Elektrikli Bisiklet

Sevgili Dostlar, Motokaravanım arkasında taşımak için elektirikli bisiklet düşünüyorum. Bu konuda önerileriniz olabilir mi; yorum ve fikirlerinizi öğrenmekten çok memnun olacağım.

7. DAYLIK

Motokaravanımın Yapılış Hikayesi; BMC Alkovan (acemikaravancı)

Değerli arkadaşlar; Hepinize merhaba! 15 Ocak'ta teslim alacağım bir karavan yaptırıyorum. Karavan konusunda oldukça acemiyim, sizlerin deneyimlerinden yararlanmak için aranıza yeni katıldım. Satın aldığım ve yapımı devam eden karavanı aşağıdaki linkte görebilirsiniz; lütfen fikirlerinizi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR