Arama sonuçlarınız

1. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Kar leoparı maşallah

2. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Şükrü merhaba, Teşekkürler, arkayı kısaltalımmı diye düşündük ama şasiyi kesmek içimizden gelmedi. Arkayı brandayla kapatıp kamplarda yatmak için yer yapma düşüncemizde var bu sebeplerle şimdilik böyle devam edeceğiz belki ilerde düşünürüz.
  3. Bakkan

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Geçen verdiklerini poliüretan sapanlara mermi olarak kullanmışlardı biliyosun

4. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Bu arada bizim Toyota da çok yakışıklı çıkmış maşallah
  5. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Süper bir çalışma elinize sağlık abi, bende çocuklarla gelsydim ne güzel olurmuş

6. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Sedatçım kaçırmadın daha yeni açıldı başlık. Daha çok foto var ama toparlayıp yayınlamak zaman alıyor. Bu sebeple biraz yavaş olucak

7. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Vayy Ömer Abi bı fotoları neren buldun valla çok güzel 3 ü bi yerde
  8. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Sevgili Ahmet Abim Olayın başından beri kendi aracınla uğraşır gibi bize yardımcı oldun, sağol varol.
  9. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Şu an biraz daha araştırıyorum, en kötü mumlu brandayla yaparız

10. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Evet öyle bişey olabilir ama artık yeni daha iyi malzemeler çıkmıştır diye düşünüyorum. Sektöre uzak olduğum için bulamıyorum. Yurtdışında çok güzel malzemeler var ama burda mümessillikleri yok. Ordan alma konusunu araştıracağım ama sipariş miktarım az olacağı...

11. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Arkadaşlar Bizim kamyonetin arkasını kapatmayı düşünüyoruz. Askeri araçlarda kullanılanlar gibi brandaya ihtiyacımız var. Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederiz.
  12. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Lastiklerden gerçekten memnunuz. Çamur performansı çok iyi asfaltta da memnun edici.

13. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Merhablar, Evet eski muhabbetler yok ve gerçekten özledik o günleri. Toyotacıların çoğu hala görüşüyor hatta buradaki muhabbeti ilerletmiş ve gerçek ortamda görüşmeyi arttırdıkları için buraya pek vakit bulamıyorlar sanırım. Ama bencede canlandırmanın vakti...
  14. Bakkan

Harika Japon 47 (hj47)

Merhabalar, Uzun uğraşlardan sonra Ömer Aksu abimle topladığımız aracımız iyi bir duruma geldi. Tabi yapmak istediğimiz birkaç şey daha var ve çalışmalara devam ediyoruz. Çalışmalarımızı yavaş yavaş buradan paylaşacağız ve ihtiyacı olan arkadaşlara bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve bilgilerle...
  15. Bakkan

Yeni Aracım

Ynt: Yeni Aracım Araç zorlandığında bazen kırılmalar olabiliyor. Bu durumlarda zayıf olan taraf kırılır ama ben birde farklı açıdan bakmak gerektiğini düşünürüm. Araçlar tasarlanırken büyük hasarlarlardan korunmak için elektrik aksamda sigortalar kullanılır. Mekanik kısımlar içinde benzer...

16. Bakkan

Yeni Aracım

Ynt: Yeni Aracım Hayırlı olsun ve kolay gelsin Selamlar
  17. Bakkan

BÜLENT KÖK ARKADAŞIMIZA BAŞSAĞLIĞI

Ynt: BÜLENT KÖK ARKADAŞIMIZA BAŞSAĞLIĞI Çok büyük bir acı... Allah sabırlar versin, mekanı cennet olsun.
  18. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Vay BArbaros sağolasın, özledik ya. Görüşemiyoruz artık. Eski günlerdeki gibi yine bu kahveye takılsaydık.

19. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi İyidir Ahmet Abi, uğraşıyorum işte. Bu aralar biraz yurtdışı seyahati falan oldu, vakit yoktu ama en kısa zamanda bir organizasyon yapalım. selamlar abi.
  20. Bakkan

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Yeni yılda benimde yazım olsun bari. kimseler yok

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri