Arama sonuçlarınız

1. PajeroCat

Ruhumdaki eGem..

Ynt: Ruhumdaki eGem.. izmirim de eGem de hava kapalı bugün.. Yaklaşık 6 aydır karalamamışım birşeyler..Bugünlerde zihnim, ruhum çok ama çoook dolu... Ve bu 6 ay içerisinde gözlemlediklerim, paylaşmak istediklerim bir çağlayan gibi fışkımaya hazır. Az kaldı...Yakında sizlerle bu güzelim bilgiler...

2. PajeroCat

Kişisel Galeri (Cevdet)

Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet) Cevdet bey, Emeğinize, ruhunuza sağlık.. Herbiri harika ve inanın Karadenizde ki günlerim aklıma geldi Boloff organizasyon fotoğraflarına bakarken.. izmirden, eGemden sevgilerimle..:)
  3. PajeroCat

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Kürşat bey, ooonca emek, onca zaman ve bütçe... Bu aracın bu hale gelmesindeki emek parayla, pulla ölçülemez inanın.. Aynı kareleri geçen sene bende paylaşmıştım hatırlarsanız.. Sağlıkla, huzurla iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.. Eski bir Patrol...

4. PajeroCat

Kişisel Galeri (Peliss)

Ynt: Kişisel Galeri (Peliss) Çocukların ve siyah beyazın netliği.. Emeğinize sağlık..
  5. PajeroCat

Ruhumdaki eGem..

Ynt: Ruhumdaki eGem.. Geziyorum, görüyorum, hissediyorum, tadıyorum ve bunları biriktiriyorum ruhumda ve benliğimde... En kısa sürede kalmış olduğum yerden yepyeni anılarla, fotoğraflarla ve fırından yeni çıkmış taptaze bir ekmeğin kokusu, çıtırlığı misali paylaşacağım derinliklerimdekileri...

6. PajeroCat

1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm..

Ynt: 1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm.. Ve sonunda aracım sağ salim Kapadokya ya vardı..Aracımı satın alan Ersin bey ile birlikte Ankara' ya gittim ve Patrolümü de Ankara' ya ben götürdüm..Ersin bey de Ankara Ostim sanayisinde aracın motorunu ve yürüyen aksamını kontrol ettirip...

7. PajeroCat

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Artık Patrolsüz biri olarak takip ediyor olsamda kolaylıklar diliyorum Kürşad bey..
  8. PajeroCat

SATILDI - 1986 Model Nissan Patrol

Ynt: SATILDI - 1986 Model Nissan Patrol İyi dilekleriniz adına çok teşekkürler arkadaşlar.. sevgilerimle..
  9. PajeroCat

Ynt: 1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm.. Çok teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz adına.. Umuyorumki aracımı satın alan Kapadokyadan Ersin Bey uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde binecek aracıma.. Tüm dostlara sevgi ve esenlikler..

10. PajeroCat

Ynt: 1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm.. Arkadaşlar bunca emeğin ardından, aracımı tadına varamadan Kapadokyadan Ersin Beye satmış bulunuyorum.. Umarım bu başlık ve bilgiler bundan sonra Nissan Patrol sahibi olan veya olacak arkadaşların işine bir parçada olsa yararlı olur..

11. PajeroCat

Teşekkür ederim Uğur bey..
  12. PajeroCat

Arkadaşlar aracım Kapadokyadan Ersin Bey' e satılmıştır... ilanım yayından kaldırılabilir. Bilgilerinize.. Murat AYRAL

13. PajeroCat

Ahmet bey merhaba; Evet dediğiniz gibi ben İzmirdeyim ve aracım Kdz. Ereğli'de.. Bu bir ay zarfında Ereğliye geçeceğim ve aracımın satışını Kdz. Ereğliden gerçekleştireceğim. Sevgilerimle..
  14. PajeroCat

Güncel..
  15. PajeroCat

Güncel..

16. PajeroCat

Nissan Patrol Tarihçe

Ynt: Nissan Patrol Tarihçe Alper bey merhaba, Duyduğunuz doğru ve gerçekten bende üzülerek satış kararımı almış bulunuyorum.. Zamansızlıktan ve iki araç ile uğraşamadığımdan böyle bir karar aldım.. Hayırlısı diyelim artık..Umarım bizler gibi Patrollere ilgi duyan ve gerçekten bu araçların...
  17. PajeroCat

Güncel...
  18. PajeroCat

Gezenbilir; UŞAK Ulubey Kanyonu 112 Acil Arama Kurtarma Kamp Etkinliği (25 - 26 Şubat 2012)

Böyle güzel ve faydalı bir etkinliğe gerçekten katılmak isterdim ancak işlerimin yoğunluğundan dolayı maalesef katılamayacağım.. Umarım sizler adına güzel ve hoş bir etkinlik olur Serkan bey..

19. PajeroCat

Arkadaşlar ilanım hala günceldir.. Bu arada ilanımın başımda araç ile ilgili tuttuğum günlüğümün linki var.. Buradan tüm bilgilere erişebilirsiniz..
  20. PajeroCat

Türkiye’nin En İyi 10 Zeytinyağı

Ynt: Türkiye’nin En İyi 10 Zeytinyağı Yararlı ve güzel bir başlık altında yazılan keyifli bir paylaşım olmuş.. Emeğinize sağlık..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR