Ruhumdaki eGem..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,984
Ynt: Ruhumdaki eGem..

Bir Ege aşığı olan Bursalı ben ve arkadaşım adınada birkaç fotoğrafta ben paylaşmak istedim.

DSC01710

DSC01725

DSC01805

DSC01900

Etiketler

seyyah16' Alıntı:
Bir Ege aşığı olan Bursalı ben ve arkadaşım adınada birkaç fotoğrafta ben paylaşmak istedim.

Çok bilinmez ama Bursa'nın Uludağ güneyinde kalan dört ilçesi (Orhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık), Ege Bölgesi'ndedir (Ege Bölgesi-İçbatı Anadolu Bölümü); yani siz de Egelisiniz... :smiley:

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Çok bilinmez ama Bursa'nın Uludağ güneyinde kalan dört ilçesi (Orhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık), Ege Bölgesi'ndedir (Ege Bölgesi-İçbatı Anadolu Bölümü); yani siz de Egelisiniz... :smiley:

Cavid Sezen

Ne yalan söyliyeyim bu bilgiyi bende bilmiyordum.Fakat içimde herzaman bir Egeye gitme isteği bulunuyor..Belki sizin dediğiniz gibi: İçimde bir Egeli mi var ne :smiley:

Geziyorum, görüyorum, hissediyorum, tadıyorum ve bunları biriktiriyorum ruhumda ve benliğimde...
En kısa sürede kalmış olduğum yerden yepyeni anılarla, fotoğraflarla ve fırından yeni çıkmış taptaze bir ekmeğin kokusu,
çıtırlığı misali paylaşacağım derinliklerimdekileri sevgili günlüğüm ve değerli arkadaşlar..
izmirden, eGem den sevgilerimle..

izmirim de eGem de hava kapalı bugün..
Yaklaşık 6 aydır karalamamışım birşeyler..Bugünlerde zihnim, ruhum çok ama çoook dolu...
Ve bu 6 ay içerisinde gözlemlediklerim, paylaşmak istediklerim bir çağlayan gibi fışkımaya hazır.
Az kaldı...Yakında sizlerle bu güzelim bilgiler ve paylaşımlar..

Bu bolum unutuldu herhalde diyordum.
Yazmasam da takip ediyordum hic degilse.
Yeni paylasimlari bekliyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR