Arama sonuçlarınız

1. turkergen

Vitara Yükseltme, Lastik Ölçüleri, Aks Ilişkileri Bilgilendirme

Merhaba Arkadaşlar; Lastiklerin ölçüleri ile ilgili ve yükseltme ile ilgili resimde çizim ve bilgi mevcuttur. Uygun yükseltme aralığı nı da buradan görebilirsiniz. 15 inç jant 38,1 cm yanlış yazmışım çizime

2. turkergen

Vitara Alt Takım, Amortisör Çalışma Videosu Mutlaka Izleyin..

Merhaba arkadaşlar; Çok faydalı bir video. Videoyu çeken hiç üşenmemiş alt takım çalışmasını kamera açılarını değiştirerek her bir elemanı videoya almış. Sıkılmadan izleyebiliyorsunuz. Alt takımın ne kadar önemli olduğunu ve nasıl çalıştığını bu videoda çok rahat göreceksiniz. video aşağıda...
  3. turkergen

Suzuki Vitara Şnorkel Takılınca Stop Etme Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, 90 model jlx aracıma soldan snorkel taktım. Bantlamama rağmen bir türlü stop etme sorununa çözüm bulamadım. Daha önceki arabamda da başıma gelmişti ve çözmüştük ama şimdi hatırlamıyorum nasıl çözdüğümüzü. Hava filtresine giren taraftaki klape en solda yani direk snorkelden...

4. turkergen

Vitara 2'' Yükseltme Operasyonu (suzuki Jlx 90 Model Cabrio)

Merhaba Arkadaşlar; Sizlere de fikir vermesi açısından 90 model vitarama yapmış olduğum yükseltmenin fotoğrafları ve bilgi paylaşımıdır. Lütfen sizlerin de uygunsuz gördüğünüz veya kafanıza takılan yerleri bildirmenizi rica ederim Daha önceki aracıma 1'' yükseltme yapmıştım ve 215/75/15 lastik...
  5. turkergen

Satılık 4 Adet 205/70/15 At Lassa Competus

FİYAT 750 TL dir. Lastik ölçülerimi değiştirdiğim için boşa çıkan temiz durumda 4 adet 205/70/15 AT lassa Competus lastiklerim satılıktır. Sadece 1 adet lastikte yama mevcuttur. Dişleri iyi durumdadır.Görünen yırtık vs yoktur. İzmir içi elden teslim tercihimdir. Ofisime yakın lastikçi...

6. turkergen

Almak Için 4 Adet 215/75/15 At Veya 215/80/15 At Çıkma Lastik Arıyorum

Almak için 4 adet 215/75/15 AT veya 215/80/15 AT lastik arıyorum, elimde mevcut olan 205/70/15 AT lassa competus larla takas da yapabilirim. 05306633957 Türker

7. turkergen

Off Road Rotalarım

Merhaba Arkadaşlar; Yıllar sonra offroad a dönüş yaptım, site pek aktif değil sanırım. Ben yapmış olduğum gezilerin rotalarını sürekli kaydederim.Yeni almış olduğum 90 model vitara aracımla daha aracın kontrollerini bile yapmadan kendimi arazide buldum. Bayram tatilinin son 2 günü de gezi...
  8. turkergen

Vitara Frene Basınca Gelen Tıs - Fıs ( Hava Sesi)

Merhaba; Aracı gecen hafta bayram tatiline çıkmadan Cuma günü almıştım tamirciye gösterme fırsatı bulmadan neredeyse 1000 km yol yaptım..son 2 gündür de dağ yollarında taş kaya toprak dinlemeden geziyorum. Ve bugün Urla Zeytineli tarafından demircili ye doğru dağda hoplaya zıplaya giderken frene...
  9. turkergen

Yarın 1990 Vitara Almaya Istanbula Gidiyorum

Arkadaşlar aracımı 4 sene once mecburiyetten satmıştım. şimdi tekrardan vitara almak için ani bir kararla yarın istanbula gidiyorum. Ne ilginçtir ki araç İzmir plakalı...aracı İzmirden hatırlayamadım ..aracın plakası 35 TT 901.. Daha önce satan arkadaşlar veya bilenler yardımcı olabilirler...

10. turkergen

Ucuz Mobil Cb Anteni Ve 5/8 Çatı Anteni

Arkadaşlar; İstasyonlarımın hepsini kapattığım için elimdeki(aracımdaki hariç) tüm telsiz malzemelerini satışa çıkardım. Aşağıda resimleri görünen Mobil Antenler ve 5/8 çatı anteni satılıktır. Fiyatlar: -Resimde soldan sağa doğru en başta görünen ve dibi kelebekli teli yaylı olan model 100 TL...

11. turkergen

Galaxy Pluto 5 Yıldızechopower Mike+takoz+güçkaynağı

Arkadaşlar bilinen alış veriş sitesindeki ilanımı kopyaladım.Link: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-lisanssiz-telsiz-galaxy-pluto-5-yildizechopower-mike-plustakoz-plusguckaynagi-136198556/detay GALAXY PLUTO 5 YILDIZ(ECHO/POWER MİKE+TAKOZ+GÜÇKAYNAĞI) TEMİZ KULLANILMIŞ...
  12. turkergen

DX GÖRÜŞMELERİ(Uzak mesafe)

Arkadaşlar CB(halkbandı) ile yapmış olduğum telsiz görüşme videoları. Halkbandı telsizin ilginç ve güzel tarafı hava akımı olduğunda görüşmenin ülkeler arası olması Videolarda president jackson 5 band kullanılmıştır 30at210 görüşmesi USB den yapılmıştır. Diğer görüşmeler FM bandında yapılmıştır...

13. turkergen

İzmir Manzaralı Tek Kişilik Dağ Gezisi

Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Vitara ile yaptığım tek kişilik yaptığım dağ gezisi. Tarih ve saat yanlıştır.
  14. turkergen

Satılık TAGRA OCEANIC CB telsiz 3 band 120 kanal 120 TL

Tagra Oceanıc CB telsiz. 3 Band 120 kanaldır. B-C-D bandlarına sahiptir. ilgili ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-lisanssiz-telsiz-halk-bandicb-telsiz-3bandb-c-d40-kanal120-kanal-toplam-77386725/detay/
  15. turkergen

Satılık 5 Band President Jackson Telsiz 25 watt 300 TL

Satılık 5 Band jackson 25 watt 300 TL.. İlgili ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-lisanssiz-telsiz-president-jackson-5-band-fm-am-ssb-telsiz-25watt-temiz-78408065/detay Ayrıca Tagra marka 3 band AM /FM cihaz 150 TL İlgili ilan...

16. turkergen

Midland Alan 48 Plus Tüm bandlar açık 150 TL

Telsiz bu siteden bir arkadaşımıza aittir. Telsiz şu an bendedir ve halen kullanımdadır. Tüm bandlar açık şekildedir. 400 kanal AM/FM dir. Telsiz sorunsuzdur sadece Q up - (quick band= Bandlar arasında kolay geçiş sağlayan düğmenin Qup olanı) düğmesi çalışmamaktadır. Bu düğmeye zaten çok ihtiyaç...
  17. turkergen

Seçim Sonrası(12 haziran) İzmir-Foça arası soft off-road

Arkadaşlar 5 haziran pazar günü can sıkıntısından Gediz Nehrinin denize döküldüğü bölgeye gitmeye çalıştım. Gezime kuş cenneti tarafından başlayıp Gediz nehrinin kenarından geçtiği Maltepe köyüne gittim. Oradan Gediz Nehrinin kenarındaki toprak yolları takip edip denize doğru gidecekken gelen...
  18. turkergen

Ucuza Satılık Telsizler

Cihazlar yalnızca gezenbilir üyelerine ve gerçekten ihtiyacı olanlara satılacaktır. Normalde Cihazların mikrofonlarını bile bu fiyata alamazsınız. Daha önceden söz vermiştim..Offroadculara telsiz diye başlayan ilanlara inat bu siteden ucuza telsiz satışı yapacağıma..Telsiz alacak arkadaşlarımın...

19. turkergen

215/75/15 kullanılmış lastiği olanlar.

Arkadaşlar 215/75/15 lastik arıyorum. Hasarsız olmak şartıyla kullanılmış lastikte olabilir. Sıfırlarında ise kargo ücreti vs gibi bilgiler verilmesi rica olunur. Teşekkürler.
  20. turkergen

İzmir; Kemalpaşa - Ovacık'ta Vosvos & Off-Road ve Kamp (18 - 20 Kasım 2010)

İşte sıcak sıcak fotolar..Ben yine erken döndüm ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri