Arama sonuçlarınız

1. dağlarkızı

26-28 Ekim Aladağlar Emler Zirve Faaliyeti - Sezonun İlk Kar Kampı

Ynt: 26-28 Ekim Aladağlar Emler Zirve Faaliyeti - Sezonun İlk Kar Kampı Gerçekten güzel bir zirve faaliyeti oldu..Uzun zaman olmuştu sevdiceğimi görmeyeli...Hem sana hem Murat abiye çok teşekkürler...

2. dağlarkızı

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Son dakika bir aksilik çıkmazsa geleceğim ama yinede listeye eklemiyorum.Ne olmaz ne olur.. :D Herkese selamlar..
  3. dağlarkızı

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Bazı bölümlerin çekimlerine şahit olmuş biri olarak sunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; inanılmaz keyifli bölümler bizi bekliyor.. Tüm ekibin ellerine saglık :))

4. dağlarkızı

Bu Çılgın Anneye Tepki Yağıyor

Ynt: Bu Çılgın Anneye Tepki Yağıyor Güvenlik konusunda gerçekten çok bilinçli (!) bir anne ?! Anlayamadım gerçekten nasıl bir mantalite nasıl bir güvenlik anlayışı.. ?! Ben çocukların dogaya çıkmasına ya da kamplara götürülmesine kesinlike karşı değilim,kaldı ki ileride çocuklarımında daha...
  5. dağlarkızı

Yüksek Dağ Etkinliği Öncesi Fiziksel ve Ruhsal Hazırlık Süreci

Ynt: Yüksek Dağ Etkinliği Öncesi Fiziksel ve Ruhsal Hazırlık Süreci Fiziksel hazırlık için elbette antreman şart...Bunun dagda olanı çok daha faydalı tabi buna katılıyorum ama şehirde de spor salonlarında yaptıgımız antremanların faydasıda dagda yadsınamayacak kadar büyük..Ben en çok merdiven...

6. dağlarkızı

Gezenbilir Bolu Abant Kış Kampı Raporu: 28 - 29 Ocak 2012

Ynt: Gezenbilir Bolu Abant Kış Kampı Raporu: 28 - 29 Ocak 2012 Burada ki hanfendi bensem şayet :P bunu bir kamp klasiği haline geitirip bir daha ki sene size yine yaprak sarması yapıp getireceğim.. :)))

7. dağlarkızı

Gezenbilir Bolu Abant Kış Kampı Raporu: 28 - 29 Ocak 2012

Ynt: Gezenbilir Bolu Abant Kış Kampı Raporu: 28 - 29 Ocak 2012 Güzel espiriler içinde biz sana teşekkür ederiz çagrı Beyler.. :)
  8. dağlarkızı

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi http://www.youtube.com/watch?v=x6LrJ3laTEM Bu linkte Asolo botlarının yapılış aşaması var..Reklam gibi olmasında bilgi amaçlı diyelim :)))
  9. dağlarkızı

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi http://www.ydsboots.com/urunler/asker/devriye/6.htm Üzülerek şunu söyleyebilirim ki aynı kulvardaki ürünlerden ve markalardan bahsetmiyoruz ne yazık ki..Elbette bende çok isterim bizimde ülkemizde doğa sporlarına uygun ayakkabılar üretilsin bizde onları alalım..Çok çok...

10. dağlarkızı

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012)

11. dağlarkızı

Nasuh Mahruki'den Yeni Bir Kitap; ''Kendi Everestinize Tırmanın''

Ynt: Nasuh Mahrukiden Yeni Bir Kitap; '' Kendi Everestinize Tırmanın'' Çok teşekkürler..Bilmukabele ayrıca.. Hemfikir ol(a)masak bile saygı duymak gerçekten güzel bir erdemdir. :)))
  12. dağlarkızı

Nicklerimizin Anlamı, Hikayesi...

Ynt: Nicklerimizin Anlamı, Hikayesi... Üzerinden yıllar yıllar geçmiş ama hala herhangi bir yerde daglar kızı nickini kullandıgımda; ''Aaa sizin adınız Reyhan olmalı'' tepkisini alıyorum..Aslında özümsedim çogu zaman hikayeyi anlatmak yerine evet Reyhan o nedenle bu nicki kullanıyorum diyorum...

13. dağlarkızı

Ynt: Nasuh Mahrukiden Yeni Bir Kitap; '' Kendi Everestinize Tırmanın'' Art niyetlilik degil aslında benim yazmak istediğim..Egosu yüksek biri olması çok normal kaldi ki yerinde egonun kötü bir şey oldugunuda düşünmüyorum . beni rahatsız eden "ben" merkeziyetciligi aslında ..Zamanında bizim...
  14. dağlarkızı

İskender Iğdır - Ağrı Kazası Raporu

Ynt: İskender Iğdır - Ağrı Kazası Raporu Bu raporu defalarca okumama ragmen yine tüylerim diken diken oldu..Ne yazık ki bu olay ile lgili genel kanı İskender Igdırlı'nın düştükten sonra yaşadıgı yönünde..Bivak torbasının çıkması,çantanın açık olması bunuda destekler nitelikte..Ne diyeyim...
  15. dağlarkızı

Ynt: Nasuh Mahrukiden Yeni Bir Kitap; '' Kendi Everestinize Tırmanın'' Bu kitabınıda aldım,okudum dahası kütüphaneme koydum :DD Yalnız , Keşke biraz şaşırsam ve desem ki sen haksızlık ediyorsun dağlar kızı..Kimse bu yazımımı yanlış anlamasın Nasuh Mahruki gerçekten çok çok iyi bir dagcı buna...

16. dağlarkızı

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında Bende bir çok mesajta yazdıgı gibi ne alınacağına baglı olarak değişir Decathlon'nun iyiliği ya da kötülüğü diyeceğim..Basit şeyler için fiyat/kalite anlamında kötü değiller.Ara katman giysilerde de aslında iyiler ama ne bilim bir teknik ceketi gidip oradan...
  17. dağlarkızı

Evolite K-2 (5 Mevsim ) Hakkında Yorumlarınız

Ynt: Evolite K-2 (5 Mevsim ) Hakkında Yorumlarınız Bencede 5 mevsim,çok teknik bir çadıra gerek yok sanki ... :D
  18. dağlarkızı

Düşünün ki O Bu Konuyu Okuyacak?

Ynt: Düşünün ki O Bu Konuyu Okuyacak? Aslında işle ilgili konuşmaktan hiç hoşlanmıyorum ama ; :lol: Eyyy gidi kapitalistler, bütçe adı altında bir yılımı ipotek altına aldınız ya ben elbet çıkaracam sizden bunun acısını !

19. dağlarkızı

Kamp, Kampingte mi Yapılmalı?

Ynt: Kamp, Kampingte mi Yapılmalı? Antalya Çıralı olabilir..Ya da biraz daha tecrübeli olanlar için Elmalı ilçesindeki Kızlarsivrisi'nin anakamp yeri olabilir.Lakin uzun bir yoldur belirtmekte fayda var ama inanılmaz bir görsel şölen yaşatır size yürürken..Kışı ayrı yazı ayrı güzeldir. Kamping...
  20. dağlarkızı

Dağ Tehlikeleri

Ynt: Dağ Tehlikeleri Yok hayır aksine keşke bu kadar hemfikir olmasamda altı dolu şekilde size muhalefet olabilsem.. :) TDF konusu Türkiye'nın kanayan yarası bunu en başta kabul etmek gerek..Orada da ciddi sıkıntılar var ne yazık ki en azından ben 11-12 senedir üzülerek söylüyorum ki bir arpa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri