Arama sonuçlarınız

1. T

1997 Model Ford Explorer Bu Aracı Tanıyan Varmı

Evet üstad doğru söylüyorsunuz, az da olsa kullandın çok keyifli bir araç.

2. T

Üstad aracı almaya Kayseriye kadar gittim çok hoşuma gitti, takasta anlaştık plakayı söktük ; ama benim aracın tüv muayenesi geçtiği için döndüm geldim, sonradan aracın çok el değiştirdiğini öğrenince de belki de almadığım iyi oldu dedim, ama belki de almalıydık bilmiyorum, ama hala bakıyorum...
  3. T

Değerli üyeler uzun zamandır 4x4 büyük bir araç arayışındayım, ZJ kasa 4.0 4x4 ve 4x2 özellikli arayışım da düzgün bir şey bulamayınca karşıma, 1997 model Ford Explorer 4.0 205 bg olan bir araç çıktı çok hoşuma gitti. Aracı inceledim hoşuma gitti ama çok el değiştirmiş bu aracı önceden...

4. T

Bu Aracı Tanıyan Var Mı Üstatlar 1993 Model 4.0 Zj Kasa

Biraz yükselmiş ve yapılı olması sorun değil, yakıt artar tabiki ama zaten çok yakıyor, kafamı çok ağrıtmayacak bir tane arıyorum bakalım bulabilecekmiyim. Benim aracım punto evo 1.3 multijet 2011 model, 236.000 km de şuan, 65000 km den beri bende 2014 de işim için almıştım uzun yolda çok km...
  5. T

Ben kendi aracımla takas yapmayı düşünüyordum, bu aracın ZJ kasa 4.0 ve 4x2 4x4 olması bana cazip gelmişti, ben off-road yapmıyorum günlük şehir içi dışı ve kamp için kullanacağım, bu kasa hoşuma gidiyor o yüzden sizlere de sormak istedim bakalım bulabilecek miyim.

6. T

Üstat, görüştüm boya varmış ama tampon hakkında bir fikrim yok. Siz daha iyi biliyorsunuzdur, ağır off road görüp görmediği hakkında da bir bilgi edinemedim doğrusu. Vinç olmayınca çok zorlanmamıştır diye düşünmüştüm.

7. T

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-degisensiz-orj-donanimli-ister-kamp-ister-offroad-993692837/detay/
  8. T

1997 Model 3.3 Nissan Pathfinder Manuel Vites Alınır Mı Yardım.

Üstadlar Nissan Pathfinder 3.3 manuel vites için için yorum yapacak kimse yok mu.
  9. T

1997 Model 3.3 Nissan Pathfinder Manuel Vites Alınır Mı Yardım.

Forumda ki tüm arkadaşlara selamlar, benim sormak istediğim soru şöyle ki, daha önce 2007 model Nissan navara 4x4 manuel vites bir pikap kullanmıştım çok keyifliydi ve hiç bir sorun çıkarmadı, daha sonra işim gereği aracımı değiştirip küçük bir araç aldım 2011 punto evo 1.3 motor. Şimdi ise...

10. T

Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

Ben araştırıyorum hocam GC wj kasa ile ilgili olarak, bir kaç arkadaşa önerdim bilgi amaçlı, aklımdaki soruları zaten cevaplamışsınız, fuzuli sorup meşgul etmemek ve konulara kolay ulaşmak anlamında böyle bir girişimde bulundum, herhalde yanlış bir uygulama yaptık :sweatsmile:

11. T

Sorentonun Arazisi Iyi Değil Diyenlere Gelsin Bu Video

Suzikinin kaybedecek bir şeyi yok :wink:

12. T

Grand Chrokee 2.7 Yada 4.7 Almak Istiyorum Ama?

Merhabalar; ben jeep kullanıcısı değilim 2.5 4x4 navara kullanıcısı olarak sorunuzun bir kısmına naçizane yorum yapıyorum. Belirttiğiniz aracı bende araştırdım ve almak istiyorum kısaca şunu söylemek isterim; 2.7 motor hacmindeki bir araç için kullanıma ve diğer kriterlere bağlı olarak, şehir...
  13. T

Günlük Kullanım Hangi Hangi Grand Cherokee?

Hocam siz sanırım beni yanlış anladınız, ne Navara ne de GC az yakmaz , ben Navarayı kullanmaktan büyük zevk alıyordum ancak işim şehir içi fazlalaşınca ve bu süre artınca trafikte park sorunu beni yormaya başladı öyle olunca ikinci bir araç alalım oda küçük bir şey olsun dedik punto aldık...

14. T

Üstadım beni de en çok düşündüren acaba periyodik aralarla arıza verirmi, aracın arıza verme potansiyeli yüksekmi gibi sorular var aklımda, neticede 2004 model bir araç düşünüyorum ; ancak ilk alırken özenli ve sabırlı davranıp hor kullanılmamış, bakımları düzenli yapılmış, düzgün bir araç...
  15. T

Arkdaşlar ben işim icabı ayda ortalama 2000 km ile 2500 km arası yol yapıyorum bazen 3000 km de oluyor; yani netice itibariyle günlük 150 km diyelim, ben bu kullanım şeklime göre, sitedeki ve diğer ortamlardaki araştırmalarım neticesinde WJ 2.7 crd Grand Cherokee üzerinde yoğunlaştım, şuan...
  16. T

Konyada Tavsiye Edebileceğiniz Jeep Servisi Veya Ustası Varmıdır. Teşekkürler

Anlaşılan Konya da Jeep ustası aramaya devam edecez hayırlısı bakalım.

17. T

Satın Almak Istediğim Orvis Için Üstadlardan Yardım Talebi.

Resimlerinden temiz kullanılmış bir araç izlenimi veriyor (çizik-yırtık vs anlamında) , şanzuman sorunu gerçekten büyük problem değilse; yani tak diye gelen ses sadece bir gevşeme veya ömrü biten basit bir parçadan kaynaklanıyorsa ve değiştirildiğinde yine uzun süreler boyunca hizmet edecekse...
  18. T

Konyada Tavsiye Edebileceğiniz Jeep Servisi Veya Ustası Varmıdır. Teşekkürler

Merhaba arkdaşlar; Konyada tavsiye edebileceğiniz Jeep servisi veya ustası varmıdır, almayı düşündüğümüz 2004 model WJ kasa 2.7 crd Grand Cherokee ile ilgili danışabileceğimiz hemde gösterebileceğimiz? bu işin içindesiniz biliyorsunuz piyasadaki ustaları arkdaşlar iyisi de var kötüsü de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri