Arama sonuçlarınız

1. jeep4x4

Flowmaster Super 44 Ariyorum

Ynt: Flowmaster Super 44 Ariyorum biz buradan aldık http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-flowmaster-super-44-egzoz-made-in-usa-flowmaster-173833570/detay/

2. jeep4x4

Flowmaster Super 44

Ynt: Flowmaster Super 44 Araç içerisinde camlar kapalı olduğu zaman ses pek içeri gelmiyor. Camı açtığınız zaman ses duyuluyor, diğer türlü derin amerikan sesi geliyor.. Biz katalitik konverter i söktürmedik sadece susturucu değiştirdik satan arkadaşın tavsiyesi üzerine. Rahatsız edici bir...
  3. jeep4x4

Flowmaster Super 44

Ynt: Flowmaster Super 44 sn birsel 16, bizde orijinal cat 'ı sökmeden uyguladık o şekilde tüvtürk te bir sorun yaşamadık, dediğim gibi ses muhteşem. Flowmaster Super 44 gerçekten iyi bir uygulama 8) Sizinkide hayırlı olsun.

4. jeep4x4

Flowmaster Super 44

Ynt: Flowmaster Super 44 kumandalı egzoz arazi için anlamsız bir uygulama.Flowmaster' ı taktıktan sonra jeep grand cherokee 4.7 nin alt devirlerinde bariz bir rahatlama oldu. Ses inanılmaz tok ve farklı. Etrafı veya içeriyi rahatsız eden bir durum kesinlikle yok. Aracınıza farklılık katmak...
  5. jeep4x4

Flowmaster Super 44

Ynt: Flowmaster Super 44 Ankara'da AYT Otomotiv'de var, Amerikan araçlarına yedek parça getiren ithalatçı bir firma, oradan arkadaşıma aldık, flowmaster super 44, grand cherokee 4.7 ye taktırdık ses muhteşem oldu. Tavsiye ederim. Arkadaşlar baya yardımcı oldular.

6. jeep4x4

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. hayırlı olsun tekrar, Allah iyi günlerde kullanmanızı nasip etsin

7. jeep4x4

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. aracınız şimdiden hayırlı olsun, güzel bir seçim olmuş, önceden de dediğm gibi bu fiyatlara alınabilecek sınıfındaki en iyi araç.
  8. jeep4x4

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri canlı araç !
  9. jeep4x4

Yurt Dışından Parça Getirmek İsteyenler

Ynt: Yurt Dışından Parça Getirmek İsteyenler ptt gümrük bu ara çok sıkı davranıyor, malları geçirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Orada çalışan bir yetkili ile konuştum, Bu işi ticarete döküpte bu yolu kullananlar yüzünden maalesef bizim gibi kendi arabasına parça getirenlerde aynı...

10. jeep4x4

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. öyle bir sorun ne kendi aracımda başıma geldi ne de birilerinden duydum, zaten öyle bir fabrikasyon hata olsaydı mercedes araçları çağırırdı. Ben yaklaşık olarak 8-9 yıldır ML ye biniyorum (ml 320) sadece kornası bozuldu. (elektrik olarak) kornayı değiştirincede problem...

11. jeep4x4

Yurt Dışından Parça Getirmek İsteyenler

Ynt: Yurt Dışından Parça Getirmek İsteyenler ben 6 adet buji istedim geldi gümrüğe takıldı, ne olacağı belli olmaz, gidip hesaplattığımda buradakinin 2 misline mal oluyordu, bende teslim almadım, bence tam bir kumar, birkaç kişinin parçası gümrükten geçti diye herkezinki geçip kapınıza gelecek...
  12. jeep4x4

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. ml aracı yakınen çok iyi tanıyan ve kullanıcı biri olarak eklemek istediğim şudur ki, 320 benzinli motor çok istikrarlı bir motor, bir çok benzinli binek aracında da mercedes bu motoru kullanıyor. bir tamir veya en kötüsünü düşünecek olursak bir motor rektifiye durumunda...

13. jeep4x4

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri maşallah, Allah kaza bela vermesin.
  14. jeep4x4

Suburban Offroad Donanımı?

Ynt: Suburban Offroad Donanımı? maaşallah !
  15. jeep4x4

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri bunlar gerçek sanat eseri

16. jeep4x4

Satılık Wrangler Kasa CJ 5 Jeep (JeeP XJ Takaslı)

Ynt: Satılık Wrangler Kasa CJ 5 Jeep (JeeP XJ Takaslı) açıklamanız için teşekkür ederim, alanada satanada hayırlı olsun.
  17. jeep4x4

Ynt: Satılık Wrangler Kasa CJ 5 Jeep (JeeP XJ Takaslı) hocam bizim patron herşeyin sıfırını taktı, uydurma işi sevmez, en iyi işi yaptırır hakkını verir eğer işten anlamamak tabirin buysa yanlış bir tabir olur ama o piyasada arabayım diye gezen çoğu jipede binmez. zaten bundan başka arabalarıda...
  18. jeep4x4

Ynt: Satılık Wrangler Kasa CJ 5 Jeep (JeeP XJ Takaslı) şunu söylemem lazım araç kesinlikle satış fiyatının 2 katına mal oldu. Ben bizzat biliyorum, ama zevk işi tabiki, harcadığınızı alamıyorsunuz.. ve o yüzden alan arkadaşlar şanslıymış dedim. Bu parayı zaten herzaman yapar bu araç..

19. jeep4x4

Ynt: Satılık Wrangler Kasa CJ 5 Jeep (JeeP XJ Takaslı) alanlar bildiğim kadarıyla trabzonlu araba oraya gidecek, ama aracı alanlar gerçekten şanslı kişilermiş, araba çok güzeldi.
  20. jeep4x4

Ynt: Satılık Wrangler Kasa CJ 5 Jeep (JeeP XJ Takaslı) araç trabzona satıldı, patronuma aitti, Levent Bey.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri