Arama sonuçlarınız

1. F

Kişisel Galeri (Foorkyng)

Ynt: Kişisel Galeri (Foorkyng) photoshop öğreneceğim halen öğrenemedim :) şu an için picasa, teşekkürler eleştiri için

2. F

Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler...

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... teker teker yüklemeyi dene istersen, aynı enerjiyi harcayacaksın gibi sanki ama ne biliyim sanki daha kolay :)
  3. F

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... Fotoğraflar gerçekten süper Lizz, geçtiğimiz hafta Bpzcaada'da olmama rağmen yine de özendim diyebilrim :D Işığın bol olsun emi

4. F

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... merakla bekliyoruz o vakit memleketimizin fotoğraflarını
  5. F

Nikon D90 18-105mm Lens İle Yere Düştü

Ynt: Nikon D90 18-105mm Lens İle Yere Düştü çok teşekkürler değerli dostlarım, deneyeceğim haklısnız o konuda, umarım ki bir sorun varsa lenste olsun :) sağlam görünümlü hassas aletler ne yazık ki, ışığınız bol olsun ;)

6. F

Ynt: Kişisel Galeri (Foorkyng) kırmızı

7. F

Ynt: Kişisel Galeri (Foorkyng) İntepesi'nden Çanakkale'nin kaşarlı mantar
  8. F

Ynt: Kişisel Galeri (Foorkyng) devam
  9. F

Çok uzun zaman olmuştu, geri döndüm bu sefer fotoğraflarımla ;)

10. F

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... Çanakkale'yi göremedik ama :S

11. F

Ynt: Nikon D-90 makinem 18-105 objektifi ile yere düştü bir diğer fotoğraf
  12. F

Ynt: Nikon D-90 makinem 18-105 objektifi ile yere düştü işte örnek fotoğraflar

13. F

İşin ilginci ise makine çantasında idi değerli dostlarım ve objektif takılı idi. Objektif kapağı filtrenin içine giriyor ve kırıyor o da objektifin camını cok kucuk deliyor. Sonuç olarak bulanık ve cep telefonu ile ceklmis fotoğraflar çekiyorum. Sıkıntı nereden olabilir, bilginizi ve...
  14. F

Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola...

Ynt: Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola... Çok teşekkürler Murat abi, önümüzdeki yıllarda sizleri de bekleriz ;)
  15. F

Ynt: Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola... Çok teşekkürler dostlarım, harika bir yürüyüş oldu, gerçekten değdi :)

16. F

Ynt: Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola... Bekliyoruz Nuri bey :)
  17. F

Ynt: Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola... Bekliyoruz Sedat abi mutlaka ;)
  18. F

Ynt: Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola... BARIŞA GELİN… İSTANBUL’DAN GEBZE’YE… Barışın gelini, yaşanabilir bir dünya için, o hiç bitmeyen umudumuzun gelini Pippa için yürümeye devam ediyoruz… 11 NİSAN 2009 CUMARTESİ GÜNÜ İSTANBUL’DAN, 09.00′DA KADIKÖY...

19. F

Ynt: Partire Per Pippa... Set Out For Pippa... Pippa İçin Düş Yola... kimse gelmiyor mu sevgili arkadaşlarım :)
  20. F

Çok Eskilerden . . .

Ynt: Çok Eskilerden . . . biz teşekkür ederiz dostum ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri