Arama sonuçlarınız

1. ilhan hoca

Marmaris Selimiye De Zabıta Sorunu

dostum,belediyenin böyle bir kararı olduğunu sanmıyorum,zabıtaların işgüzarlığı bence. Marmaris de yaşıyorum ve Selimiye ye çok sık gidiyorum,böyle bir sorunla karşılaşmadım.belediye ulaşıp durumu anlatırsanız ilgileneceğini düşünüyorum.selamlar.

2. ilhan hoca

Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

önder bey selamlar bana 5 kw lık bir sistem lazım 8 ad 105 ah jel akü . 5 kw lık invertör ve 4 ad solar panel alacagım .bu konuda yardımcı olabılırmısınız sımdıden teşekkürler..cevabınızı beklıyorum malıyet kaca cıkar acaba ..iyi aksamlar

3. ilhan hoca

Karavan Arıza Sorunlarında Bilgi Paylaşımı Ve Öneriler

arkadaşlar önerileriniz için teşekür ederim.turbya baktıramadım,çünkü marmariste bu işe bakacak usta yok,sanırım izmir e gittiğimde baktırabilirim.,,ayrıcada kartalveat arkadaşın önerisinide dikkate alıyorum,ustaya gidince düşük devir geçiş rölesinide baktırırım,umarım bir sonuca...

4. ilhan hoca

hava filtresi temiz,yağ eksiltme yok,yakıt opt.hortumlara bakdılar ama turbo hiç sökülmedi.okadar çok ustaya gittim,hiç kimse net şudur diyemedi.çekiş iyi ise turboda sorun yok denildi,dolaysıyla turboya baktırmadım...

5. ilhan hoca

Arabanın çalışmasında,çekişinde sorun yok.enjektör söküldü,ayar yapıldı 1200tl verdimmontajda hata varsa bilmem.araba özellikle yüksek devirde siyah duman çıkarıyor,bayağı fazla miktarda,kurum kokusu var.
  6. ilhan hoca

km 200.000 civarı.ustaların söylemesi çekişte sorun olmadığından turbo dan değildir diyorlar,ayrıca turbo ya baktırmak hiç aklıma gelmedi,teşekür ederim.
  7. ilhan hoca

merhabalar arkadaşlar,sizlerden aracımda ki bir arızadan dolayı yardım istiyorum.Aracım fıat ducato 2007 model.araç egzozundan yüksek miktarda duman ve kurum çıkıyor.birçok ustaya gösterdim herkes ayrı şeyler söylüyor ve benim sorun devam ediyor.servis ve ustalarda aracımda yapılan işlemler...

8. ilhan hoca

Ege Turu İçin Yardım

Ynt: Ege Turu İçin Yardım Sevgili dostum,Gömeç-Karaağaç beldesi-gemiyatağı koyunda,sahile sıfır aspirin kafe var,güzel bir koy,burası zeytin tarlası,bu kafenin civarında,ücretsiz,çadırınızı kurup,denizinize girebilirsiniz,beğeneceğinizi sanıyorum,hatta bu civarda heryere çadır...

9. ilhan hoca

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah rahmet eylesin,yakınlarına ve sevenlerine sabırlar dilerim.........
  10. ilhan hoca

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım hayırlısı ümüt kardeşim,daha iyleri bizede kısmet olur inşallah.

11. ilhan hoca

Yeni Karavanım 2008 15m3 Peugeut Boxer (gez-bil)

Ynt: Yeni Karavanım 2008 15m3 Peugeut Boxer (gez-bil) hayırlı olsun,güzel bir dizayn,iyi gezilerde kullanın. kendinizmi yaptınız,firmalaramı yaptırdınız,bende arayış içindeyim,onun için öğrenmek istiyorum.
  12. ilhan hoca

Kendi Karavanını Yapanlar; Volkswagen-t5 Pop-up "azap"

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Volkswagen-t5 Pop-up "azap" Heycanlı bir uğraş,kolay gelsin arkadaşım... sizden sonra sıra benim ;D
  13. ilhan hoca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım paşayı kaçırdık malesef..........

14. ilhan hoca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Arkadaşım teşekür ederim bilgilendirmeniz için.bu araç yayından kaldırılmış,sanırım satılmıştır,sahibi öyle bir şey söylemişti,ama yinede yapım aşamasını inceliyeceğim,kısmetten öte olmaz....
  15. ilhan hoca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım sayın Asıltürk teşekür ederim ama sizin sizin formattaki araçlamı değerlendirdiniz,sanki aynı araçtan bahsetmiyoruz gibi..
  16. ilhan hoca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Arkadaşlar;iyiki varsınız,benimgibi ilk karavan sahibi olmak istiyenler için sizlerin deneyimlerinden,tercüelerinden çok yararlanıyoruz. emeği geçen arkadaşlara teşekür ediyorum. Arkadaşlar benimde bir...

17. ilhan hoca

2014 ABD Gezimiz İçin Yardım..!

Ynt: 2014 Abd Gezimiz İçin Yardım..! İyi geziler dostum; bol resimli gezi notlarınızı şimdiden merakla bekliyoruz. sevgiler.
  18. ilhan hoca

Karavanda Elektrik Sitemi için Kablo Tesisatı?

Ynt: Karavanda Elektrik Sitemi İçin Kablo Tesisatı? Atila bey merhaba,aracı alıp geliyorum yanına ;D tesisat işini ehline emanet etmek en doğrusu....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri