Arama sonuçlarınız

1. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj Yan Basamak Orjınal

Ynt: Zj Yan Basamak Orjınal Merhaba benim 93 4.0 zj var sizin yan basamaklarla ilgileniyorum tel numarası veririseniz görüşelim off roadcuyuz külübünde ilanızada tel numaramı attım görüşmek üzere

2. Gökhan Ya?l?o?lu

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Ama şöyle bir durum var kışın lpg 3 lira idişimdi 2.30 sibop sesi fazlalaştı fakat sibop ayarı yapılmıyormuş diye söylediler bana bu doğrumudur
  3. Gökhan Ya?l?o?lu

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteye girip yazamadım yaz geldi bizim jeeplerede bayram geldi şehir dışı 450 krş ben kışın 800 krş yakardım hep yaz olsun arkadaşlar size birşey danışmak isterim beni araç 4.0 motor 1993 model zj son zamanlarda sibop sesi gelmeye...

4. Gökhan Ya?l?o?lu

satılık GRAND CHEROKEE ZJ 1996-1998 için anahtar uzaktan kumadası

Ynt: Satılık Grand Cherokee Zj 1996-1998 İçin Anahtar Uzaktan Kumadası 1993 4.0 zj uygunmudur
  5. Gökhan Ya?l?o?lu

Cherokee Zj 1996-1998 Orjinal Jant Ve Lastikleri 114.3x5

Ynt: Cherokee Zj 1996-1998 Orjinal Jant Ve Lastikleri 114.3x5 Fiyat alabilirsek ben ilgilenirim

6. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj Ön Koruma Demiri

Ynt: Zj Ön Koruma Demiri Ben amazon com dan siparış verdim flow master 44 gelecek 15 gün sonra geleçek toplam maliyet 280 tl

7. Gökhan Ya?l?o?lu

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Bencede normal boşuna uğraşma derim
  8. Gökhan Ya?l?o?lu

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Ben teşekkür ederim mustafa bey acı ama gerçek bu :)) ama ben çok memnunum bu paraya böyle konfor sağlamlık hangi aracda var sizce :)) herkese iyi kandiller diliyorm
  9. Gökhan Ya?l?o?lu

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Mustafa bey yazıyı bence iyi okuyun keşke sizin dediğiniz gibi olsa orda 50LT yazıyor 200 km

10. Gökhan Ya?l?o?lu

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Bende anlamadım nasıl bir iş bu kafayı yiçem zj4.0 hergünnnnnn kullanıyorum 120 mil ve 50 lt gaz nasıl olutor bu 50 tl ile 120 km tebrikler

11. Gökhan Ya?l?o?lu

Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

Ynt: Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum Benim kullandığım arabanın aynısı rengine kadar:) ankaraya 1,5 depo benzinle gidip geliyordum hesabını siz yapın :) depo 100 lt miydi çok iyi hatırlamıyorum fakat 1,5 depo yaktığını çok net hatırlıyorum bu uzun yolda ve sıfır km alınmış bir...
  12. Gökhan Ya?l?o?lu

Ynt: Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum Bende uzman değilim fakat 17 yıllık makam söforüyüm vx 100 tam 5 sene kullansdım sıfır aldık 250binde sattık bügüne kadar kullandığım en harika arabaydı ama benzin derseniz:) haliyle yakıyordu bende zj 4.0 var 1993 model 116000 milde tam...

13. Gökhan Ya?l?o?lu

Ynt: Grand Cherokee Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum İnşallah hayırlısı olur sizin için istanbulda master servis bence maslak sanayi
  14. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 Benim araba 750krş yakıyor o nasıl 600 yakıyormuş ben çok merak ettim en az 900 1000 aşağa düşüçegini zannetmem yalan söylüyor bence :)
  15. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 Hayırlısı olsun bu arabalar çok keyifli araçlar alışınca ayrılması biraz zor olur gibi geliyor bana :)

16. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 Çok teşekkür ederim allaha şükürler olsun yağ kacağı yok ateşleme sorunuda yok yalnız rolantıde çalışırken hafif bir vuruntu yapıyor büyük ihtimalle motor veya şanzuman kulaklarından olduğunu düşünüyorum onada baktırcam özel değilse neden sattınız aracınızı memnun değilmiydiniz...
  17. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 Borla orta susturucu sizce nasıldır yardım lütfen
  18. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 Zaten sorun orda degil mafsal ve saft baglantılarındaki boşluk şanzuman sorunsuz şekilde görevini yapıyor :) diger. Arabama gelince siz sıfır araba alıyorsun kırk küsür para veriyorsunuz 30 bin km motor açılıyor pek güzel birşey degil :) bir daha büyük konuşmak gibi olmasın...

19. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 4500 km var bakımına sadecene kontrol ettiler o kadar :) bencede çok iyi
  20. Gökhan Ya?l?o?lu

Zj 4.0

Ynt: Zj 4.0 Evet arkadaşlar emniyet kemerlerinde birşey yokmuş frene basınca kendi kitliyormuş:) yakıta gelince 55 tl lpg ve 102 km bence harika oldu biraz yanlış hesap yapmışım birazda ilk hafta acemillik:) şu anda harika saygılar görüşmek üzere (lpg litre fiyatı 2,96)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri