Arama sonuçlarınız

1. mugiwara

Sonbahar 2014 Likya Yürüyüşü Etkinliği

Ynt: Sonbahar 2014 Likya Yürüyüşü Etkinliği başlangıç noktası olarak neresi seçildi

2. mugiwara

Tavsiye Ve Fikirlerinizi İstiyorum?

Ynt: Tavsiye Ve Fikirlerinizi İstiyorum? şubat ayında motor aldım jinlun 250 cc ikinci el. mayısta ehliyet aldım. teknik bilgim doğru dürüs yok. ehliyeti alınca ist ten balıkesire geldim. balıkesir izmir arası 20 günlük kamp turu yaptım. tavsiyem gözünü karart al motorunu vur yollara kendini :D
  3. mugiwara

Motorsikletle Ege Ve Akdeniz

Ynt: Motorsikletle Ege Ve Akdeniz resimler görüntülenemiyor

4. mugiwara

Kamp İçin Mekan Önerir Misiniz Lütfen ? :(

Ynt: Kamp İçin Mekan Önerir Misiniz Lütfen ? :( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=37359.0
  5. mugiwara

Kamp Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum izmir karaburuna doğru giderseniz rahatlıkla kamp alanları dışında kalabilirsiniz. araştırın derim. kamp dışında çadır kurabileceğin yerler deniz kenarları değilde diğer su kaynakları kenarı olabilir. deniz kenarında da çadır kuracaksanız hava kararmadann hemen önce...

6. mugiwara

Kamp Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum izmir bölgesinde kamp yaptığım yerler; mordoğan, çeşme, foça, ve dikili. mordoğanda kamp alanı yok. ama çadır kurulabilen ardıç koyu war. hafta sonları çadırını kurup hafta başı gidenler oldu, o yüzden çadır kurulabilen bir yer olarak adlandırdım. yani garip...

7. mugiwara

İzmir Kamp Alanları

Ynt: İzmir Kamp Alanları adını hatırlamıyorum ama pırlanta koyunda kamp alanı var
  8. mugiwara

Çakı ve Bıçak Seçimi

Son derece memnunum tavsiye ederim
  9. mugiwara

Hayat Gezince Güzel-8-

Ynt: Hayat Gezince Güzel-8- güzel bir gezi, güzel bir çalışma

10. mugiwara

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhabalar, adım erdem, yeni başladım kampçılığa. motorumla küçük bir kuzey ege turu yaptım. yapılacak turlara katılmayı düşünüyorum bilgilendirirseniz çok memnun olurum. teşekkürler.

11. mugiwara

Çadır Tavsiyesi

Ynt: Çadır Tavsiyesi bunu tavsiye ederim http://www.andoutdoor.com/urun/igloo-tek-kisilik-cadir-63177-1.aspx
  12. mugiwara

Pratik Kamp ve Karavan Yemekleri

Ynt: Pratik Kamp Ve Karavan Yemekleri ....

13. mugiwara

Pratik Kamp ve Karavan Yemekleri

Ynt: Pratik Kamp Ve Karavan Yemekleri .....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri