Arama sonuçlarınız

1. E

Suziki Sj 410 1982 Model Alınırmı ?? Yardımlarınızı Bekliyorum

Eski araclarda fiyattan ziyade duruma bakin. Yedek parca isine bir bakin, o onemli. Ben samurai icin rot kollarini cikmacilarda arayip bulmustum, arka kampana frenleride tornada duzeltip idare etmistik cunku bulamamistim. Selamlar...

2. E

Suziki Sj 410 1982 Model Alınırmı ?? Yardımlarınızı Bekliyorum

Umit Bey, Alinir neden alinmasin her malin bir alicisi var sonucta. Bende 92 Samurai vardi, cokta zevkli binmistim. Yalniz yedek parca temini konusuna bir bakin once. Ben o siralar (5 sene once) zorlanmistim bazi parcalari bulmakta. Birde aracin kendi durumuna bakin. Nede olsa belirli bir yasin...
  3. E

Lada Niva`ya Cj Kupasi

Omer Bey, bende dusundum ne yedirip icirdiler bana diye, sonra aklima geldi, bu discovery channeldaki arac toplama programlari suclu. :) Nasil gaza getirdilerse beni artik, buraya yazdim gece gece, sabahta indim bakiyorum. Sonra aklima geldi Nivanin sasesi yokki, kupasini sokupte cj kupasi...

4. E

Lada Niva`ya Cj Kupasi

Merhaba, Samurai kullandim cok mumnundum ancak parca sikintisi bunaltti. CJ5 `leri eskiden beri seviyorum, ama onlarinda yaslari yuksek. Cogu degisik araclardan toplanmis oluyor. Elimde bir Lada niva var. Kaporta curumus zaten, mekanik olarak yedek parcada ucuz, bunun uzerine CJ kupasi koysam...
  5. E

Devlette Satilacak Cj Halen Kalmis Midir?

Merhaba, kafamdaki soruyu direk konuda paylastim... Bilen duyan var mi acaba? Halen devlette satilacak CJ arac var midir?

6. E

Defender Uretiminin Durması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Landrover`in defenderi emekli etmesi ve uretimini durdurmasi. Akabinde de sevenlerinden gelen tepkilerle belki avrupa disinda uretiriz haberi hakkinda ne dusunuyorsunuz? 65 yil sonra yazik oldu bence.

7. E

Satılık Mercedes G

Hepinize iyi aksamlar. Bu araclarin parcalari bazen cok pahali oluyor, fiyatina bakip butce olusturmayin. Nacizane tavsiyemdir. El kadar tamponun ucundaki donus parcasina 300-400$ istiyorlar. Tampon catladi ufak bi kaza yapmistim, o gun bugundur oyle geziyorum.
  8. E

'79 Cj5 Dizel Ariyorum

Arkadaslar selam, 79 Model, dizel motorlu CJ5 ariyorum. Durumu farketmez. Satmak isteyen, goren, duyan olursa haber ederseniz sevinirim.
  9. E

Samurai - Lastik Secimi

Ynt: Samurai - Lastik Secimi Cevabiniz icin tesekkur ederim, keske daha once yazabilseymissiniz. Arada gecen zamanda, ne yazikki 205/75R15 yaz asfalt lastikleri buldum, 4 te cikma cant bularak takimi duzdum. Evet arac rahatladi, gayet kolay donuyor simdi direksiyon.. vs. Yalniz dediginiz...

10. E

Samurai - Lastik Secimi

Ynt: Samurai - Lastik Secimi Tesekkurler, dediginiz gibi yapayim diyorum bende. Ancak bu seferde kotu bir goruntu olur mu diye dusunuyorum. 235/75R15 in capi 70 cm oluyor, 205/70/R15 in ise 60. Arada 10 cm fark var. Asagida simdiki halini ekledim, yukseltmeden dolayi ufak lastikler acaba kotu...

11. E

Samurai - Lastik Secimi

Ynt: Samurai - Lastik Secimi Tesekkurler bilgi icin, o halde lastik aramaya basladim, 2 tane buldum ama yine secim konusunda yardim lazim. Birisi 225/75 R15 Cooper Discoverer A/T biriside 205/70/R15 bildiginiz asfalt lastigi yazlik. Acaba hangisi daha rahat olur? Oneriniz ne olur sizin?
  12. E

Samurai - Lastik Secimi

Herkese merhaba, Gezenbiliri uzun zamandir takip ediyordum, sonunda bende bir Samurai alarak araniza katildim. Tabi bu konuda yeni olunca sorularda hemen basliyor. Bu ilk donemde sizlerden degerli bilgilerinizi paylasmanizi rica edecegim. Kafamdaki ilk cozmeyi dusundugum soru lastiklerle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri