Arama sonuçlarınız

1. D

Suzuki Vitara S-cross 2023 4x4 Suv

2023 model 4x4 bir suzuki vitara aldım.Hangi arazi lastigini önerirsiniz?Birde vinç taktırmak istiyorum,nasıl bir vinç tavsiye edersiniz?Adana Ceyhan,da yaşıyorum.

2. D

Karda Piknik

Ynt: Karda Piknik Teşekkür ederim.
  3. D

Karda Piknik

Adana bölgesinde daha dogrusu çukurovada karda piknik yapılacak güzel yerler varmı?Hani böyle mesire yerleri vardır ya piknik masaları olan,akar suları falan olan yerler,biraz sapada olabilir,4x4 jiple gidilecektir.Karbogazı diye bi yer var,gidiyoruz müthiş bir izdiham,su yok,tuvalet yok,daracık...

4. D

4x4 Jip

Ynt: 4x4 Jip Vinç dediginiz arabanın önüne konulan makara degilmi?Arabaların orijinal bu tip ekipmanları varmı,yoksa dışarıdan alıp taktırıyormuyuz,bide iyi markalar falan varmı?Araziye daha uyumlu lastikler alırsam daha iyi olurmu?
  5. D

4x4 Jip

Ynt: 4x4 Jip Almak istedigim arabadan tabiiki mucizeler beklemiyorum,ama hani altı yüksek olsun,şöyle sıg bir karda dolaşabilsin,sıg bir dereden geçebilsin,yoksa filmlerdeki gibi veya gerçek hayattaki gibi off road mucizeleri beklemiyorum.

6. D

4x4 Jip

Ynt: 4x4 Jip Yanıtınız için teşekkür ederim.Yine fazla bilmeden yazmaya devam ediyorum,bende sıfır araba almak hastalıgı var,bir araba alıyorum yaklaşık 7-8 yıl kullanıyorum.63 yaşındayım,fazla para sorunum da yok,ama bir arabaya 100 binlerce lira para baglamaya oldu bitti karşıyım.Ankara Hitit...

7. D

4x4 Jip

Mesajım acemice olabilir,ilk kez bir 4x4 almak istiyorum.Hem düz yolda hemde daglarda beni gezdirecek sıfır bir jip almak istiyorum,otomatik,dizel veya gazlı o9lanını tercih ederim.Fiat 60-70 bin tl olabilir.Önerilerinizi bekliyorum,teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri