Arama sonuçlarınız

1. geomatrici

Wv Lt 35 Volt Karavan Yapımına Başlıyorum

Köşe kesim çok tipsiz ve tehlikeli o yüzden uzun süre ısrar ederek araştırıp en son 5-10 çam ı planya ile şekillendirip taktırdım camları içerden beyaza boyadım son Fotoğraflar

2. geomatrici

Dolap işi sandığım kadar zor olmadı biraz gözümde büyütmüşüm çalışırken sıkılmayım diye tv de taktım
  3. geomatrici

Çarşamba günü pencere kısımları bitti mutfak kısmında yeniden yapılanma tamamlandı

4. geomatrici

Onu tekrar takarım sorun yok yalnızca nerede 4+1 e yada 3 +1 e düşüreceğim noter yapıyormu bu düşürme işlemini
  5. geomatrici

Dilekçe notere mi veriliyor

6. geomatrici

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Çok teşekkür ederiz efsanesiniz

7. geomatrici

Bazen fotoğraf yüklerken sorun oluyo. Dün Ocak evye için nasıl olacak diye kalıp olarak kullanacağım
  8. geomatrici

Güneş paneli montaj ve bağlantıları tamamladım klima dış ünitesi epey kırık çıkıktı onu da fiber malzeme ile güçlendirdim ünite altına da besleme yaptım vida yerlerindeki silikonlar eskimiş özelliğini kaybetmiş onları da temizleyip yeniledim an itibariyle enerji sorunum bitti gibi gümrükte...
  9. geomatrici

Teşekkür ederim şu an Kaş ilçesinde üç ayrı araç karavana dönüşüyor Kemal-Ece ikilisi bugün misafirimizdi onlar daha yeni modelli bir fort transit ile başladılar ben yoğunluktan pek Bir yere çıkamıyorum bugün epeyce fikir alışverişinde bulunduk en son şekliyle 17.000 TL masraf yapmışım. Umarım...

10. geomatrici

200amper orbus akü 3 adet 165watt panel ve 1kv timotech Akıllı inverter 1 adet yine timotech 20 A akü şarz kontolü ve 6mm kablolar gerekli bağlantı ekipmanları siparişi verdim mutfak kısmı için de can marka evyeli Ocak aldım içerisinde musluk çıktı süzgeci ayriyrtten aldım ama okul başladığı...

11. geomatrici

Tv öyle çok kullanılmayacak zaten iki günde bir USB girişinden film izleriz çocuklar çok sıkılmasınlar diye bu yıl muhtemelen 220v büro tip bir buzdolabı ile idare etme durumumuz olacak ileride bütçemiz elverdikçe birde illa bir fırsat denk geliyor ikinci el satanlar oluyor 12v a terfi ederiz...
  12. geomatrici

Üstat ben büro tipi bir buzdolabı 12v tv teyp led lambalar iki 12v fan bu sisteme ve ileride bir bukadar daha enerji ihtiyacı olacak şekilde bir solar sistem ve akü takımı toplamak istiyorum aklımda 200amper 12v jel akü 165watt 2 panel tommatech tam sinüs 3000w inverter var sizin tavsiyeniz...

13. geomatrici

Akücünün kızını alsam kesin dediğiniz gibi yapardım vedatkerem bugün teknesindeki 200ah bir araç aküsü ile iki panel ve 3000 watt invertrr ile Buzdolabı hatta sırayla takarsan su ısıtıcı bile çalıştırdığını söyledi hatta üç yıldır da bu şekilde kullanıyormuş muhtemelen bana da benzer bir şey...
  14. geomatrici

Önerileriniz için teşekkür ederim aklıma takılan dört tane 200 amperlik akü demişsiniz toplam 200 amper mi olacak yoksa 800 amper mi olacak
  15. geomatrici

Teşekkür ederim %40 oldu sanki en son kontrol paneli son haline yaklaştı banyo WC %80 yatak odası %60 ısı ses yalıtım %90 elektrik % 90 su tesisatı % 70 gerisi duruyor şimdi bir marangoz arkadaş yalı baskısını boyadıklarını yıllarca dayandığını söyledi keşke panelleri takmadan boyasaydın dedi...

16. geomatrici

Bugün biraz banyo biraz yatak odasına çalıştım özgün bir şey olsun istedim belki vardırda yarın kalan kısmı da tamamlayıp mutfak bölümüne geçerim diğer gün
  17. geomatrici

Teknelerde kullanılan elyaf ve reçinesi ile hem sağlam hem su geçirmez olacak. Başka bir fikir de oto kaporta tamirinde kullanılan macun ile yapıp üzeri zımpara ve boya en ucuz olacak ise su geçirmez branda her rengi var ben turuncu almıştım yapıştırıcı ile yekpare yapıştırmak da olabilir şimdi...
  18. geomatrici

Bugün kargo günüydü öyleden sonra duş teknesi ısı ses yalıtım malzemesi ve tv geldi hemen duş teknesini takıp iki bölümünü tamamladım tabanında iki delik açtım birisi duş suyu diğer WC için lavabo için aracın kendi alt çıkışını kullandım tavandaki açık yerlerin yalıtımı da tamam sayılır bugün...

19. geomatrici

Çok istediğim bir şey değil aslında hata artıyor kontrol paneli gibi. Tekrar hesaplanıp yenisi yapılacak. Mutfak tarafına baksın demiştim ama oraya banyo denk geliyor siparişler zamanında gelmedikçe iş sırasını atlıyorum o zaman da hata artıyor bir de “klorr “ un dediği gibi tatilde ne yol...
  20. geomatrici

Teker üzeri de hazır artık yarın gelecek duş teknesi hazırlıkları böylece tamam oldu

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri