Arama sonuçlarınız

1. KASAP

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Bence bir servise gidip test sürüşü yapın

2. KASAP

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam 2 telcoline 1 xenon tecrübem var. Bence xenon konfor derdiniz yok ise alınabilecek en iyi araç. Check engine dediğim lamba sadece bir örnekti. İsuzu da alsan mitsubishide bunların hepsi elektronik onu demek istedim. Şantiye çıkması almazsan uzun ömürlü bir araban olur
  3. KASAP

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Xenon sahibi olursanız hem gündelik yaşam hem hafta sonu hemde ticari olarak her işinizi görürsünüz.Diğer modeller ile kıyaslama işine girmem fakat hepsinden ekonomik, ucuz ve güçlüdür. Müthiş bir tork var. İçinin bakalit işçiliği berbat. Ayrıca belirttiğiniz gibi...

4. KASAP

En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

Ynt: En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi? Korkunuzdan bizim pikapı ankete bile sokmamışsınız . Cesareti olan varsa tarlada bağda, yolda, ormanda yada nerede isterseniz kaputunuza itina ile imza atarız. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Abiler pikap kullananları ayrı seviyorum hepiniz akıllı...
  5. KASAP

LCD TV MİNİ ARAÇ İÇİN 12 VOLT

Ynt: LCD TV MİNİ ARAÇ İÇİN 12 VOLT harici giriş çıkış varmı?

6. KASAP

ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI SAMSUN tecrübelerinizi merakla bekliyorum. Tampon on numara olmuş

7. KASAP

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Sorularımla sizi sıkmıyorsam kısa bir soru; Torsiyonlu arabalarda yükseltme ile aks kesme sorununun sık yaşanması hakkında bilgi ve deneyiminiz varmı? Şaftı uzatma hesabını nasıl yaptınız? Teşekkür ederim.
  8. KASAP

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Şaftın boyu ile yapılan ayarlama; torsiyon ve makas işleminin arkasından gelen zaruri bir işlemmidir. Bunu yapmazsak ne gibi bir sıkıntı olabilir
  9. KASAP

Ynt: ISUZU D-MAX 3.0 TD PROJESI sonraki topiklerinizi heyecanla bekliyorum.Torsiyondan kaç cm yükseltme yaptınız ve makaslar aksın üzerine nasıl alınıyor merak ettim? Kısaca aktarabilirmisiniz

10. KASAP

Yaptıklarım - Ettiklerim ve Maliyetleri

Ynt: Yaptıklarım - Ettiklerim ve Maliyetleri topiği baştan sona zevkle takip ettim elinize sağlık.Maşallah. Semaver arkası resim beni bitirdi

11. KASAP

ARAC ÜSTÜ CADIR

Ynt: ARAC ÜSTÜ CADIR Çok asil durmuş natgeo daki gözlem araçlarını andırıyor.
  12. KASAP

L200 yükseltme ile ilgili

Ynt: L200 yükseltme ile ilgili önde helezon olmayan torsiyon model nasıl yükselir bir fikriniz varmı?

13. KASAP

Range Rover P38 Vıdeoları

Ynt: Range Rover P38 Vıdeoları Bende pazar günü çiftalan köyüne endurocu arkadaşları ziyarete gitmiştim. Endurocular yerine bizim eski parkurda jeepleri görünce onları seyre daldım . Bordo bir P38 hakikaten sürücüsüyle işin hakkını veriyordu. Bu arabanın büyük görüntüsüyle verdiği performans...
  14. KASAP

Aranıyor - Faturalı 4X4 Pick- up

Ynt: Aranıyor - Faturalı 4X4 Pick- up 05423602670 adım Hakan
  15. KASAP

En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir Üstad aracın altına demir ağırlık koydurursan zıplamaz, tutuşu güzel olur, savurmaz. Bizim hanım zıplamasından çok şikayetçi idi çok şükür şimdi bir şey demiyor.

16. KASAP

31.03.2012 İncirboğazı Gezimizin Görselleri

Ynt: 31.03.2012 İncirboğazı Gezimizin Görselleri Muhabbetiniz daim neşeniz bol olsun. Size takılabilirm haberiniz olsun
  17. KASAP

31.03.2012 İncirboğazı Gezimizin Görselleri

Ynt: 31.03.2012 İncirboğazı Gezimizin Görselleri ctesi sabah işe giderken acr loftun önünde ssanyog ve suzukiyi görünce ya ekip geç kalacak yada katılım az diye düşünmüştüm. Fakat biraz ilerde mavi pikapın başı çektiği konvoyu görünce ekip tamamdır akşama parkurun detaylarını alırız dedim...
  18. KASAP

Çift kabin Pick Up Önerileriniz ...

Ynt: Çift kabin Pick Up Önerileriniz ... Pikap sahibi olmuşsunuzya gerisi önemli değil.Allah hayırlı etsin. İyi günlerde kullanınız

19. KASAP

dünya turuna dayanacak, enduro tavsiyesi

Ynt: dünya turuna dayanacak, enduro tavsiyesi ağzınıza sağlık.
  20. KASAP

En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir

Ynt: En Kullanışlı Ve Sağlam Çift Kabin Hangisidir Çok güzel bilgiler bunlar bende ekonomik olduğu için xenon kullanıyorum.2.2 motor 30 kuruş yakıyor. 2000 devirde 100 km ile gidiyorum. Arabamı olurda değiştirmek istersem kesimlikle Isuzu alacağım. Buna bilgilerinizle iyice emin oldum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri