Yaptıklarım - Ettiklerim ve Maliyetleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diablo2barbar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 147
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,605
Ynt: Yaptıklarım - Ettiklerim ve Maliyetleri

Maliyeti : 1.500 TL
KEYFİ : PAHA BİÇİLEMEZ :smiley:

IMG 2624

IMG 2637

IMG 2644

Etiketler

abicim merhaba bende bu cadır işini kafama taktım nerde yaptırdınız bana yardımcı olumusunuz

Ankara Şaşmaz da döşemeci ali abi yapıyor. Kulüpten alabilirsiniz telefonunu.

çok güzel olmuş .sticker ler abartı olmamış :smiley:pazar günü samsunda orient rally araçları vardı bırakın stickeri araçların üzerinde boş yer yoktu .yazılar tarihler bi kaçında oyuncak develer vardı .sw lar karavanlar cherokeler epey bir araç vardı.

Elinize sağlık,Benim size sormak istediğim şu
Bu kadar işçilik ve parça aldınız,
Ankara da mekanik işçilik için ve parça için nereleri tavsiye edersiniz
Ankara dışı içinde aynı soruya cevap verirseniz memnun olurum.

Benim araç Federal motor Arif ustanın elinde randımana girdi. Ankara için benim bildiğim o var.

Samsunda düzenlenen Karadeniz Off Road 1.Ayak yarışında görevli katıldık. Son hali ile ilk uzun yol deneyiminden başarı ile çıktı. Uzun yolda da yakını 535 kuruşa kadar geriledi. gidip gelinen mesafe 1.000 Km.

Herşey mükemmel olmuş onlar bir kenara da Çadır işi mükemmel ötesi :D Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ;)

Bu işlerden sizin beyanınızla"anlamam"demenize rağmen,ortaya çok güzel bir araç çıkartmışsınız,kutlarım sizi.
Kazasız belasız sürüşler.

İyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkürler.
Allah daha iyisini sizin başınıza versin :smiley: .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,166
Kaydolan Son Üyemiz
8vykwt37

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR