Arama sonuçlarınız

1. bymuammer

Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

Motor blogu na ne istiyorsunuz acaba PadFone 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bymuammer

Defender camper projem

Teşekkürler halen bitmedi abi bikac sorun çıktı cozecem ama az kaldı azimliyim :) PadFone 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. bymuammer

Defender camper projem

tente de bitti sayılır ufak tefek detaylar kaldı PadFone 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. bymuammer

Defender camper projem

yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor :)

5. bymuammer

Defender camper projem

Merhaba abiler yan çadır hariç bitirdik kumaş arayisindayim hafta sonuna kadar bitmiş olacak inş. En geç bayrama kadar fotoğrafları ve video olarak detayları paylaşacağım sizlerle beklettigim için özür dilerim sizleri :) malum is güç vakit ayırmakta zorlaniyorum... ilginiz için teşekkürler ha...

6. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender camper projem Teşekkürler haftaya tamamen bitmiş olacak sanırım bitince detaylı olarak anlatacağım :)
  7. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem sanırım burada daha iyi anlaşıyor.
  8. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem merhabalar... ilginiz için teşekkürler. aracı yükseltmek istemediğimiz için yükseklik hariç bizde aynı uygulamayı yaptık komple çerçeve dönüldü hem açılan kısma hemde sabit olan kısma orjinal tavan montaj yerlerinden civatalandı yaklaşık 50 civata ile :) . esneme...

9. bymuammer

The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası )

Ynt: The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası ) Eeee sonra :)

10. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender camper projem Teşekkürler abim kısa sürede bitirip detayları paylaşacağım :)
  11. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender camper projem 2. Çizimde arka koktular kapalı hali mevcut ilk cizimdede açık hali ama yan görüntü olduğu için pek anlaşılmıyor sanirim. Evet bi videoyu çok kez izledim buradanda aldigim şeyler oldu :) :)

12. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem merhabalar teşekkür ederim :) 5 kişi seyahat için düşünüyoruz. ben eşim ve 3 tane çocuk biri şuan 4 yaşında diğerleri ikiz 1 yaşında :) arka 3 kişilik yolcu koltuğu var araçta üzerinde biraz oynama yapıldı sadece açılır kapanır birşey yapıldı. hatta bunun dışında 2...
  13. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem teşekkür ederim ilginiz için. bitince güzel birşey olacak inş. :) bitmiş hali buna benzer birşey olacak
  14. bymuammer

Telekom 110 Defender Fabrikasyon (otokar) Vincin Tüv'den Geçmesi Sorunu

Ynt: Telekom 110 Defender Fabrikasyon (otokar) Vincin Tüv'den Geçmesi Sorunu Ben çeki demiri , vinç ve boru tip tamponla girdim bir süre önce sorun çıkarmadılar. Sanırım yakında bi kaç gün çalışıp araçtaki leri sokup öyle gitmemiz gerekecek maalesef

15. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem teşekkürler... sizin konu başlığınızı incelemiştim hatta yorumum bile var :) sızdırmazlık sorun olacağını sanmıyorum tüm katmanlara özel fitil monte ettik. henüz kaba işçilikle uğraşıyoruz bitince daha net bilgi verebilirim bu konuda.
  16. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. :)
  17. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender camper projem Merhabalar reha abi çok teşekkürler umarım sorunsuz bir şekilde bitirebilirim :-)

18. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender camper projem O dikey demirler tenteye ait sepette takılıydı normalde ama üstü açınca tentede sepetle birlikte yukarı çıkacağı için böyle bir çözüm bulduk.
  19. bymuammer

Defender camper projem

Ynt: Defender camper projem Araç 110 ruhsat olayına girmeyi şu asamasa düşünmüyorum önce bir süre denemeyi düşünüyorum aracın sol arkadaki dolaplar portatif olacak kullanışsız olup sökme ihtimali olduğu için ruhsat işini bekleyeceğim biraz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR