The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozntan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 235
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,200
Ynt: The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası )

Kapilari defendere cevirmek istoyorum bende ama dolu kapilara cok para istiyorlar ucuz denk gelir umidi ile bekliyorum

Etiketler

ozntan' Alıntı:
Kapilari defendere cevirmek istoyorum bende ama dolu kapilara cok para istiyorlar ucuz denk gelir umidi ile bekliyorum

abi ben 2 kapı ve westinghouse fren sistemi toplamda 150 tl aldım artı 2 adet kapı içi mardin de aldım hurdacı

kendimiz taktırdık tamda oturdu kapılar merkezi kilitte yaptıracaktım kısmet olmadı

Ah bende bulsam oyle be guzel olur da nerde eeee

Utanmasalar defender parcasini gramla tartip verecekler

:smiley:) kapı kollları seriesin yanda bulunan imzasıdır bence değiştirilmemeli def kapısı olsa bide kapıkolu koruması ister:smiley: isterde ister çok yüz vermemek lazım

Yok kapilar kesin degisecek soyle trimli tertemiz oh mis mis

Bugun tatil... azcik dinlenelim

Uploadfromtaptalk1428259170487

ohh keyifler gıcır :smiley:

Aynen öyle zaten bu a r aclarin bu tarafi olmasa dinlen dinlen kaç ... surf bu durum yüzünden.... dunyanin en sevimli araci haline geliyor...

Evet coklu priz maceramizi da an itibari ile sonlandirdim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR