Arama sonuçlarınız

1. AHimrek

Karavan Dönüşümünde Proje Yapan Firmalar

Denizli ve çevresinde biz yardımcı olabiliriz. Mak. Müh. Ali Harun İMREK 0 532 271 25 88 - 0 258 268 00 66 aliharunimrek@hotmail.com

2. AHimrek

Duster Romörk Kulanımı Ile Ilgili

Yeni model bazı araçlarda bahsettiğiniz problemler yaşanıyor. Bunun için farklı çözümler var. 1. universal ürünler var bunların araca bağlanıp ilave ampullerden oluşan akım farklılıkları dengeleniyor. Bazı araçlarda işe yaramıyor. 2. Led stop veya ampul kullanmak. Bazı araçlarda işe yaramıyor...
  3. AHimrek

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Bilindiği üzere ülkemize farklı markalarda ithal çeki demirleri gelmekte. Hangi araçtı hatırlamıyorum ama alman malı çeki demiri montaj talimatı nda aracın etiketine bakın katar ağırlığı yoksa takamazsın ız yazıyordu. Bu durum sadece Türkiye ye has bidurum değil avrupa da da böyle. Vardır...

4. AHimrek

İstanbul da Oto Mopar, Tar Oto Var. Sakarya da çıkma ikinci elci Oğuzhan Mülayim var.

İstanbul da Oto Mopar, Tar Oto Var. Sakarya da çıkma ikinci elci Oğuzhan Mülayim var.
  5. AHimrek

1993 Grand Cherokee 5.2 Şanzıman

Özelden mesaj attım...

6. AHimrek

Zj Egzoz Seçimi

Flowmaster... Sesleri youtube üzerinde bir çok video var dinleyebilirsiniz.

7. AHimrek

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Ruhsatınız da bu değer yazmayabilir, ancak araç üzerinde tip etiketi vardır, o etiket üzerinden yazar veya aracın uygunluk belgesi üzerinden bu değerler alınır. Uygunluk belgesini de yetkili servisten veya kayıtlı olduğunuz emniyet müdürlüğünden arşivdeki dosyasında olabilir. Marka ford olunca...
  8. AHimrek

1994 Model Grand Cherokee Zj 5.2 Abs Arızası Tamiri....

Başka sensör derken.... SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. AHimrek

Defender lar ile ilgili fazla bilgim yok. O araç üzerinde çalıştık dediğiniz gibi onun için...

Defender lar ile ilgili fazla bilgim yok. O araç üzerinde çalıştık dediğiniz gibi onun için taşımada sıkıntı yoktu. Çünkü Şase ile bağlantılı. Taşıyıcı olarak şasi kullanılmalı. 2000 tl ye yapmıştım...

10. AHimrek

Alinik / Zj Lastik Öneri

Resimde gördüğünüz lastikler var bende. İlgilenirseniz.

11. AHimrek

Doğal Gazlı Wj 4.7 Olurmu Olmuş Nasıl Oluyor Peki ?

CNG (Doğal gaz) dönüşümü uzun süredir yapılabilmekte. Ancak dolum tesisi sıkıntısı olduğu için yaygın değil.....

12. AHimrek

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Hesap yapmak yanlıştır demek istemedim, öyle anlaşıldıysa özür dilerim... Römork vb. tecrübem olmadı. Ancak bu tip hobi ile alakalı işler de ilk adım bence önemli çok teknik bilgi bizleri beceremem korkusuna itiyor. Örnek offroad merakım var ancak geçen seneye kadar 4x4 alamadım, gecikmedeki bir...
  13. AHimrek

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Her araçta resimde görüldüğü gibi tip etiketleri vardır. Kaza vb. sebeple deforme olmadıysa veya düşmediyse. Burada yazan ilk değer Azami Yüklü Ağırlık yani aracın kendi ve içindeki yüküyle beraber kapasitesidir. İkinci ağırlık ise Katar ağırlığıdır. Katar Ağırlığı = Araç + römork ve içindeki...

14. AHimrek

98 Grand Cherokee

Görsellik kandırmasın :) Offroad donanımı asfalt (normal) kullanımındaki yeteneklerin kaybedilmesi demek.... Offroad kabiliyeti artarken onroad kabiliyeti azalır. Kullanım amacınıza göre değerlendirmek gerek....

15. AHimrek

98 Grand Cherokee

Geçtiğimiz mayıs ayında ilk aracım değil ama, ilk 4x4 mü aldım. 94 GC 5.2. Bu tip araçlar yaşı itibariyle parçaları yorgun. Kendi adıma aldığımdan bu yana ufak tefek arızalarla uğraştım. Bu güne kadar yaptığım şeyleri kendi imkanlarımla yaptım. (Sanayide yerim var) Bu hafta şanzıman arıza yaptı...
  16. AHimrek

98 Grand Cherokee

İlk aracın 4x4 olmasında sakınca yok bence :) Ancak offroad için düzenlenmiş araç almak uygun olmayabilir.....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR