Arama sonuçlarınız

1. miraclet

Doğada Bir Gün | Balçova Terapi Ormanında Güzel Bir Yürüyüş.

Merhaba arkadaşlar, Hafta içi eşimle beraber yürüdüğümüz balçova terapi ormanı parkurunda çekmiş olduğumuz videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Kanalımıza desteklerinizi bekliyoruz. İyi seyirler. Link: Video: https://youtu.be/3i8qNU-U5xk

2. miraclet

Alacati-urla

Ynt: Alacati-urla merhaba yazılankara güzel bir gezi oluş gezi ile ilgili foto paylaşırsanız seviniriz.
  3. miraclet

22 EYLUL 2012 BAYINDIR OVACIK OFF ROAD KAMPI

Ynt: 22 EYLUL 2012 BAYINDIR OVACIK OFF ROAD KAMPI gezinizin güzel geçmesine sevindim. aynı konu başlığına istediğiniz kadar foto ve video koyabilirsiniz. bunuda konuyu actıktan sonra yanıtlayı tıklayıp yapabilirsiniz. diğer fotları bekliyoruz.

4. miraclet

İzmirde Jeep özel servisi?

Ynt: İzmirde Jeep özel servisi? 2.ci sanayhide engin usta var. Ben aracımı oraya götürüyorum her konuda yardımcı oluyor. tel:0532 341 13 81
  5. miraclet

Cam Rüzgarlıkları

Ynt: Cam Rüzgarlıkları merhaba, 1998 model grand cherokee marka aracım için ZJ cam rüzgarlık varmı fiyatı nedir? iyi çalışmalar

6. miraclet

Bf goodric Lastikler Mud Terrain ve All-Terrain

Ynt: Bf goodric Lastikler Mud Terrain ve All-Terrain merhaba, 225 / 75 / 16 yada 235 / 75 / 16 Mud Terrain 4 adet ihtiyacım var. fiyat nedir ve taksit varmı dır. hangi kartlara kaça bölüyonuz. iyi çalışmalar

7. miraclet

Grand Cherokee İçin 4x4 Lastik Ebatları ?..

Ynt: Grand Cherokee İçin 4x4 Lastik Ebatları ?.. merhaba arkadaşlar 1998 model ZJ için (2 inç yükseltme GET var ) 225 85 16 BF mud Lastik almayı düşünüyorum sürtme problemi yaşar mıyım?
  8. miraclet

İzmir Balçova Termal - Narlıdere Çatalkayalar - Kavacık (04 Mart 2012)

Ynt: İzmir Balçova Termal - Narlıdere Çatalkayalar - Kavacık (04 Mart 2012) güzel bir gezi gerçekleştirmişsiniz. görseller için teşekkürler.
  9. miraclet

96'Grand Cherokee LPG Sarfiyat

Ynt: 96'Grand Cherokee LPG Sarfiyat merhaba, Aracım 1998 model 5.2 standart bir araç. 235/75/16 lastik var zerinde 220 TL gaz ve 50 Tl benzin ile 430 km Yol Yaptım Bu yolu 270 km uzun yolda gerisi şehir içinde uzun yolda 120 sabit hızla şehir için de ise fazla dur kalk olmadı. ara sıra...

10. miraclet

İzmir - Yamanlar Dağı Karagöl Gezisi (15 Nisan 2012)

Ynt: İzmir - Yamanlar Dağı Karagöl Gezisi (15 Nisan 2012) ttogan abi ellerine sağlık güzel görseller birde videoları da yüklerseniz cok güzel olacak. en cok siz cekim yapmıştınız. merakla bekliyoruz.

11. miraclet

Ynt: İzmir - Yamanlar Dağı Karagöl Gezisi (15 Nisan 2012) bendeki fotolar ve video foto https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.330317840367903&type=1 video http://www.youtube.com/watch?v=wbZ0buD7ZyY&feature=share
  12. miraclet

Ynt: İzmir - Yamanlar Dağı Karagöl Gezisi (15 Nisan 2012) rüstem abi eline sağlık güzel fotolar. güzel bir hafta sonu oldu. ben plaka yı bıraktım oraya yerimiz belli :)))

13. miraclet

İzmir ve Civarı Dodge Kullanıcıları Yokmu ?

Ynt: İzmir ve Civarı Dodge Kullanıcıları Yokmu ? Hayırlı uğurlu olsun.
  14. miraclet

İZMİR DE USTA ARANIYOR

Ynt: İZMİR DE USTA ARANIYOR merhaba, özeline mesaj atılmıştır.
  15. miraclet

İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

Ynt: İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri Merhaba, Bu hafta sonu gezilerini çok sevmeye başladım. Yapıyormuyuz bu hafta sonu bir etkinlik. :)) :))

16. miraclet

Ynt: İzmir Balçova Termal - Narlıdere Çatalkayalar - Kavacık (04 Mart 2012) Gelmeyi istiyorum. Aracımı biraz toparlamam gerek yoksa size ayak uydaramam. Kullandığım araçı izmitten aldım Mustafa Özdağlar' dan yabancı değil oralara ama yinede biraz modifiye gerekiyor. sizlerle gezebilmek için...
  17. miraclet

Ynt: İzmir Balçova Termal - Narlıdere Çatalkayalar - Kavacık (04 Mart 2012) Beğendiğinize sevindim. Bende ilk kez gittim oralara Ziyacan ve mehmet arkadaşlarım sayesinde, Cok güzel yerlerdi.
  18. miraclet

Ynt: İzmir Balçova Termal - Narlıdere Çatalkayalar - Kavacık (04 Mart 2012) Bir dahaki sefere inşallah gelirsin hasan amca, Aracı satmana üzüldüm Güzel bir aractı zevkle toparlıyordun. Yerine ne tür bir araç almayı düşünüyorsun. ?

19. miraclet

İzmir Offroad Grubu Olarak Konaklamalı Gezi Mart 2012 Ne dersiniz?

Ynt: İzmir Offroad Grubu Olarak Konaklamalı Gezi Mart 2012 Ne dersiniz? Merhaba, Mart ayında planlamış olduğum Oylat kaplıcar gezimi, İşlerin yoğunluğundan iptal edilmiştir.
  20. miraclet

Teşekkürler, Sizin Gezilerinizde süper. Hep Takip etmekteyim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri