Arama sonuçlarınız

1. white_fox

Kapodakya gezime arkadaş arıyorum

Arkadaşlar 11 şubatda Avanosda olucam ve kapodakya gezime eşlık edicek arkadaş arıyorum, Gezim yaklaşık 3-4 gün olucak. Konaklama olarak Avanos ogretmen evı olucak buyuk ıhtımal. ve Ayrıca kapodakya giden arkadaşlar tecrubelerını ve onerılını paylaşırsa sevinirim.

2. white_fox

Diyarbakır Gezisi İçin Yardım İstiyorum

Arkadaşlar kışın dıyarbakıra bır gezı planlıyorum 2-3 günlük nerelere gıtmelıyım? şimdiden teşekkür ederım
  3. white_fox

Düzce İli Bebekdostu Komisyonu "Bebek" Konulu Fotoğraf Yarışması

Amaç ve Konu: Bebeklerin gelişiminde anne sütünün önemine fotoğraf sanatı bakış açısından dikkat çekmek, sağlıklı bebek bakımı için toplumu bilgilendirmek , Fotoğraf Sanatına ve bu sanat dalıyla uğraşanlara destek olmak amacıyla konumuz “BEBEK” tir Katılım Koşulları: Yarışma, seçici kurul...

4. white_fox

Özel Sporcular Gençlik ve Spor Derneği 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması

Özel Sporcular Gençlik ve Spor Derneği 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması KONU VE AMAÇ: Ülkemizde yaşayan engelli bireyler toplumsal yaşam içinde bir çok olumsuz fiziksel (binaların fiziki yapıları, kaldırımlar, yollar, eğitim araç ve gereçleri gibi) ve psikolojik koşullar (önyargılar...
  5. white_fox

Som Değerleme Fotoğraf Yarışması

Yarışmanın Amacı Türkiyede fotoğraf sanatının tanınması ve gelişmesi için yapılan çalışmalara ve amatör fotoğraf sanatçılarına katkıda bulunmak. Ülkemizdeki güzel sanatların gelişmesini desteklemek konusunda öncülük etmek ve örnek olmak. Sergilenen eserlerin satışından elde edilecek gelirle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri