Karavan Üretimi - Teknik Detay

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Delidavsan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,803
-----------------------------------------------

Bu konuda siteye en çok çizim yollayn benim... :rolleyes:
Bir çok karavana, alternatif çizimlerim var bu sitede.
Bunların çoğu 750 Kg altı, yani O1 belgesi ile kullanılacak tipler.

Bir de kendi imal ettiğim, 750 Kg üstü O2 belgeli Gezgin-4.72 diye adlandırdığım
bir karavanım var ki, avrupada bu kadar kullanışlı karavan yok, iddalıyım.

O belgeleri konusunda bu kadro ve techizatla herhangi bir sıkıntınız olacağını sanmıyorum.
Yalnız yanılıp da TSE den belge almaya uğraşmayın, bıktırırlar.

Avrupa firmaları var bu konuda, kolay belge veren,
yani yarı yarıya bas parayı, yüzeysel bazı kontrollar da yapalım,
sizi de uğraştırmadan işinmizi bitirelim, tarzında çalışan.
Onları öneririm.
Başarılar diliyorum.

Çekme karavan pazarında hala boşluk var ve iyi dizayn, iyi imalat ve
hesaplı üretici konusu açık..

Başarılar dilerim

Üstadım,
Çizimlerinizi nasıl görebilirim...??

Etiketler
Sayın Delidavşan muhtemelen bir öğleden sonra mesai bitse de eve gitsek diye düşünüp bir yandan da gezenbilir sayfalarında gezinirken '' herşeyi yapıyoruz karavanın da kralını yaparız '' diye gaza gelip konuyu açmış. bir abimizin de dediği gibi :p bizim brezilyalı topçular her zamanki gibi iyi niyetli düşüncelerle cevaplar vermiş tavsiyelerde bulunmuş. ama o da ne davşanımız bir iki zıplamış sonra ortadan kaybolmuş. kendisi en son 10 ağustos 2020 de şöyle bir bakınıp çıkmış. belki de patrona karavan yapalım demiş ağzının payını almıştır kimbilir...:smiley::smiley::smiley::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR